Autor Wątek: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking  (Przeczytany 34855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Odp: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Paź 2009, 20:40:38 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a moja babcia mi mówia, że mam kokoszkę albo psiochę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

psiocha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o fuuuuj

sonja

« Odpowiedź #51 dnia: 13 Paź 2009, 20:50:14 »
psiocha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o fuuuuj

To już wolę moją anatomię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 20:51:08 wysłana przez sonja »

zosia2007

« Odpowiedź #52 dnia: 13 Paź 2009, 20:52:05 »
a wiecie ze moja prababcia jak wołała kury to wołała "cip, cip cipeczki, cipunie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 20:52:35 wysłana przez zosia2007 »

ze_nitka

« Odpowiedź #53 dnia: 13 Paź 2009, 21:07:52 »
Zosia, moja też wołała cip cip... ale bez tych strakcyjnych dodatków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #54 dnia: 13 Paź 2009, 21:22:38 »
nie cierpię słów
smaczne

prącie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja

« Odpowiedź #55 dnia: 13 Paź 2009, 21:25:43 »
goga właśnie! nie znoszę jak ktoś mówi dosmaczać potrawę... no nie i już  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest takie piękne słowo: przyprawiać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #56 dnia: 13 Paź 2009, 21:30:26 »
ja mam jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na słowo pyszota
ale mojego problemu nie rozwiązalyście, na razie jest pipcia,ale  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ze_nitka

« Odpowiedź #57 dnia: 13 Paź 2009, 22:05:35 »
ja mam jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na słowo pyszota
ale mojego problemu nie rozwiązalyście, na razie jest pipcia,ale  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
U mnie w domu była... CIPCIA   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 22:06:12 wysłana przez ze_nitka »

Angie

« Odpowiedź #58 dnia: 13 Paź 2009, 22:10:45 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pisuar   
pantofel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kto to w ogóle jest ten pan Tofel? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Swoją drogą czółenko nie jest lepsze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
żyrandol

Pan Tofel to mój ćwiczeniowiec od handlowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #59 dnia: 13 Paź 2009, 22:23:55 »
U mnie w domu była... CIPCIA   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u mnie też  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widocznie to po warszawsku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
leje ze śmiechu normalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Paź 2009, 22:47:47 »
hej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajny watek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale mojego problemu nie rozwiązalyście, na razie jest pipcia,ale  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wsrod znajomych spotkalam sie z 2 okresleniami
sisia/pisia
chluchla (cudne co?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

goga

« Odpowiedź #61 dnia: 13 Paź 2009, 22:50:21 »
uwaga - ja słyszałam - piluchna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ze_nitka

« Odpowiedź #62 dnia: 13 Paź 2009, 22:52:09 »
Jaka funkcjonowała u Was/z jaką się spotykałyście niemedyczna nazwa penisa?
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 22:52:33 wysłana przez ze_nitka »

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Paź 2009, 22:59:09 »
(analogicznie) pisiak, sisiak, farfocel 
sasiadka mowi gitara (majtki w dol, gitara na stol)

martullek

« Odpowiedź #64 dnia: 13 Paź 2009, 23:05:46 »
U mnie w domu była... CIPCIA   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u mnie też  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widocznie to po warszawsku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
leje ze śmiechu normalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u mnie też - co potwierdza teorię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a u chłopaków był siusiak

Dodany tekst: 13 Paź 2009, 23:06:54
aha! i powiedzcie mi co to są laczki - ja nigdy nie używałam tego słowa
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 23:06:54 wysłana przez martullek »

ze_nitka

« Odpowiedź #65 dnia: 13 Paź 2009, 23:08:05 »
u mnie też - co potwierdza teorię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a u chłopaków był siusiak
Ano, siusiak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale jakoś ten siusiak lepiej brzmi niż cipcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #66 dnia: 13 Paź 2009, 23:09:02 »
martullek laczki jak dla mnie to klapki, takie kapcie właściwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Paź 2009, 23:09:14
Ano, siusiak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale jakoś ten siusiak lepiej brzmi niż cipcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zdecydowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 23:09:14 wysłana przez sonja »

justynaaaa2

« Odpowiedź #67 dnia: 13 Paź 2009, 23:11:11 »
dla mnie laczki to klapki ale ja nigdy nie używam tego słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moja babcia tak czasem mówi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za to laćki pierwsze słyszę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja też znałam siusiaka albo siurka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 23:12:00 wysłana przez justynaaaa2 »

Angie

« Odpowiedź #68 dnia: 13 Paź 2009, 23:11:17 »
U mnie laczki, laćki nigdy nie słyszalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cipka, pipka u dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
siusiak u chłopaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #69 dnia: 13 Paź 2009, 23:43:45 »
u mnie była brzoskwinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a dla facetów najbardziej rozwala mnie wacek, wacuś

w ogóle myślę, że wjęż, polskim brakuje takich neutralnych określeń na narzady kobiece i męskie. 99 % z nich ma w jakims stopniu negatywny wydzwięk.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #70 dnia: 14 Paź 2009, 00:08:41 »
99 % z nich ma w jakims stopniu negatywny wydzwięk.

niby tak, ale muschi tez zbyt ladnie nie brzmi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

« Odpowiedź #71 dnia: 14 Paź 2009, 00:11:43 »
Ale cudny wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zalogujmaya  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Brawurka, ja słyszałam słowo pisiula Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

magoo

« Odpowiedź #72 dnia: 14 Paź 2009, 00:18:38 »
Jaka funkcjonowała u Was/z jaką się spotykałyście niemedyczna nazwa penisa?

sisiorek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moniulinek

« Odpowiedź #73 dnia: 14 Paź 2009, 09:30:03 »
ciptok  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #74 dnia: 14 Paź 2009, 11:50:32 »
 doda a grzmoty i blyskawice?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj