Autor Wątek: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking  (Przeczytany 34856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon

• Gość
Odp: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Paź 2009, 18:42:59 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jak ktos mowi "jakby" i uzywa zle slowa "bynajmniej" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam ochotę bić jak ktoś myli "przynajmniej" z "bynajmniej"

vobi

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Paź 2009, 19:02:06 »
mam ochotę bić jak ktoś myli "przynajmniej" z "bynajmniej"

ja tez! w dodatku zdarza sie to wyjatkowo czesto  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Paź 2009, 19:05:04
brzydkie w sensie brzmienia sa dla mnie:
pacha
krocze
macica
srom
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 19:05:04 wysłana przez vobi »

sonja

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Paź 2009, 19:10:10 »
Kocham Was za te lingwistyczne wątki   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z tych, które wymieniłyście mi się nie podobają: łechtaczka (choć po rosyjsku jeszcze gorzej bo klitor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ); laczki i konkubinat - bo brzmi jak obelga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #28 dnia: 13 Paź 2009, 19:15:03 »
tak, srom tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
stolec, no i do tego stolnica, zle mi sie kojarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Paź 2009, 19:45:13 »
"torta" mnie rozwala i doprowadza do szału
no ale to błąd językowy

magdalinska

« Odpowiedź #30 dnia: 13 Paź 2009, 20:10:28 »
a co to jest "torta"?

vobi

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Paź 2009, 20:11:55 »
magdalinska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kawalek torta zamiast tortu

mignon

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Paź 2009, 20:13:22 »
Dla mnie okropnie brzmią łechtaczka i srom

no i konkubinat, ale jescze bardziej konkubent i konkubina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 20:14:22 wysłana przez mignon »

magdalinska

« Odpowiedź #33 dnia: 13 Paź 2009, 20:13:54 »
aaaaaaa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

znam jeszcze jakies strasznie brzydkie słowa, ale wyleciały mi z głowy........

ze_nitka

« Odpowiedź #34 dnia: 13 Paź 2009, 20:14:29 »
Maya Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja, jak już pisałam w wątku o pigułkach, a raczej tym co zamiast nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mój typ to: KONDOM i SZCZAĆ

magdalinska

« Odpowiedź #35 dnia: 13 Paź 2009, 20:16:36 »
wiem, denerwuje mnie słowo zagłowek, do dzisiaj nie wiem czy jest to nazwa "normalna" czy jakas staroc uzywana na wsiach 50 lat temu.....

brawurka

« Odpowiedź #36 dnia: 13 Paź 2009, 20:17:38 »
dla mnie najgorsze to pitka,cipka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj blee co mam powiedzieć Majce?że co ma pomiedzy  nogami? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #37 dnia: 13 Paź 2009, 20:19:56 »
mi sie slowo laczki zaraz łączy z laczki zapierdalaczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Paź 2009, 20:21:31
dla mnie najgorsze to pitka,cipka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj blee co mam powiedzieć Majce?że co ma pomiedzy  nogami? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
cytrynka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak mi w dziecinstwie powiedziano Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 20:21:31 wysłana przez abkasia »

magdalinska

« Odpowiedź #38 dnia: 13 Paź 2009, 20:28:40 »
laczki zapierdalaczki Cheesy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Brawurka - powiedz ze ma kasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z takim okresleniem tez sie spotkalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 20:29:31 wysłana przez magdalinska »

abkasia

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Paź 2009, 20:32:00 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Brawurka - powiedz ze ma kasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z takim okresleniem tez sie spotkalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ja sobie wypraszam... kasie... moze jeszcze abkasie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
cytrynka jest dobra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #40 dnia: 13 Paź 2009, 20:33:53 »
brawurka u mnie była po prostu pupa - z rozróżnieniem na pupę z przodu i z tyłu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #41 dnia: 13 Paź 2009, 20:34:09 »
cytrynka Cheesy tak mi w dziecinstwie powiedziano Cheesy
właśnie sobie przypomniałam co mi powiedziano

magdalinska

« Odpowiedź #42 dnia: 13 Paź 2009, 20:34:18 »
o cholera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sorki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie pomyslalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ale powaznie spotkałam sie z takim okresleniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Paź 2009, 20:35:23 »
brawurka u mnie była po prostu pupa - z rozróżnieniem na pupę z przodu i z tyłu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a moja babcia mi mówia, że mam kokoszkę albo psiochę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #44 dnia: 13 Paź 2009, 20:36:25 »
Abkasia to poleje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , bo nic innego nie przychodzi mi do głowy co mogłabym napisac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #45 dnia: 13 Paź 2009, 20:38:04 »
Abkasia to poleje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj , bo nic innego nie przychodzi mi do głowy co mogłabym napisac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ee no co ty przeciez ja nie wzielam tego do siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rozsmieszylo mnie to  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #46 dnia: 13 Paź 2009, 20:38:42 »
mnie tez, dalej sie smieje i nie moge przestac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 20:39:20 wysłana przez magdalinska »

emcia

« Odpowiedź #47 dnia: 13 Paź 2009, 20:39:07 »
leżę tu

zosia2007

« Odpowiedź #48 dnia: 13 Paź 2009, 20:40:06 »

sonja to cie anantomii nauczyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #49 dnia: 13 Paź 2009, 20:40:06 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj