Autor Wątek: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking  (Przeczytany 34461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking
« dnia: 13 Paź 2009, 13:41:37 »

Ktore wyrazy uwazacie za brzydkie? Nie chodzi o przeklenstwa, ale o normalne slowa, ktore zle brzmia.

Moje typy:

prezerwatywa
kondom
piersi
lechtaczka
penis tez nie jest najpiekniejszym wyrazem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

Odp: Najbrzydsze wyrazy - nasz ranking
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Paź 2009, 13:44:35 »
mayagaramond Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale wątek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dla mnie od zawsze i chyba tak już pozostanie najgorzej brzmiącym słowem jest: pacha  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Paź 2009, 13:47:09 »
konkubinat - zawsze mowie tak o moim zwiazku z P. do mamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Paź 2009, 13:55:54 »
Małżonek / małżonka / mąż / żona
Imagine there is no hate

rubin04

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Paź 2009, 14:25:05 »
macica
podpaska

zwrot dot. hobby: "..i wtedy połknąłem bakcyla..." brr.. od dziecka nie znoszę!

zosia2007

« Odpowiedź #5 dnia: 13 Paź 2009, 14:32:49 »
ciota, miesiączka, wole okres

magoo

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Paź 2009, 14:38:16 »
ciota, miesiączka, wole okres

menstruacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Paź 2009, 14:40:37 »
krocze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Paź 2009, 14:47:19 »
o nie moge Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wszystkie te wyrazy sa okropne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

tachogti

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Paź 2009, 14:58:33 »
"amatorzy bialego szalenstwa"
"Fikusny"
"pieniazki"
"milusinscy"
"kalesony"
"rajtuzy"
"gruczoł"
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Paź 2009, 14:59:32
a zapomnialabym... najgorszy wg mnie jest ..."PERIOD"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Paź 2009, 14:59:32 wysłana przez tachogti »
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #10 dnia: 13 Paź 2009, 15:04:37 »
Pochwa też jest okropne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #11 dnia: 13 Paź 2009, 15:10:32 »
dla mnie od zawsze i chyba tak już pozostanie najgorzej brzmiącym słowem jest: pacha  bad bad bad

Dla mnie również i myślałam, że tylko ja tak mam.
Polewam za zgodność Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #12 dnia: 13 Paź 2009, 15:54:29 »
o cholera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kumpel mowi "sracz"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
miesiaczka
pochwa

rajtuzy sa cudowne, kalesony tez  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj uwielbiam te słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moniulinek

« Odpowiedź #13 dnia: 13 Paź 2009, 16:19:09 »
pisuar   
pantofel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kto to w ogóle jest ten pan Tofel? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Swoją drogą czółenko nie jest lepsze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
żyrandol

tachogti

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Paź 2009, 16:24:51 »
bambosze tez sa zle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jak ktos mowi laczki zamiast laćki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #15 dnia: 13 Paź 2009, 16:26:39 »
bambosze tez sa zle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jak ktos mowi laczki zamiast laćki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale laczki sie mowi na warmi i mazurach

moniulinek

« Odpowiedź #16 dnia: 13 Paź 2009, 16:28:14 »
Oczywiście, że laczki. Laćki słyszę pierwszy raz w życiu! Ale ja z Mazur, więc może dlatego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Serio, nigdy nie słyszałam o laćkach  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #17 dnia: 13 Paź 2009, 16:32:45 »
Nie wiem czy to pdchodzi pod "brzydkie wyrazy" ale nie znosze jak ktos mowi
"po trochu' i "kuzwa"   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #18 dnia: 13 Paź 2009, 16:42:07 »
i jak ktos mowi "jakby" i uzywa zle slowa "bynajmniej" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #19 dnia: 13 Paź 2009, 16:49:03 »
i jak ktos mowi laczki zamiast laćki Smiley

Laćki? Pierwszy raz słyszę taki wyraz??!

elve

« Odpowiedź #20 dnia: 13 Paź 2009, 16:52:01 »
muszka owocówka

bozena.dp

« Odpowiedź #21 dnia: 13 Paź 2009, 18:17:10 »
Laćki słyszę pierwszy raz w życiu!

Laćki? Pierwszy raz słyszę taki wyraz??!

a bo wy się nie znacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
laćki są ok, laczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #22 dnia: 13 Paź 2009, 18:26:51 »
a bo wy się nie znacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
laćki są ok, laczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

laćki - tez pierwszy raz slysze. Laczki znam, ale sama nie uzywam.

Nie lubie tez wyrazu kapcie.

chocoladette

« Odpowiedź #23 dnia: 13 Paź 2009, 18:32:27 »
Nie znoszę : chlebuś, chlebek, pieniążki, boczuś, karczuś w wydaniu dorosłej osoby w normalnej sklepowej sytuacji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #24 dnia: 13 Paź 2009, 18:34:47 »
przypomnialo mi sie - nie cierpie wyrazu piwko. tak mi sie menelsko kojarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj