roczek

Zaczęty przez vobi, 12 Paź 2009, 22:18:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mayagaramond

Cytat: dragonfly w 15 Sty 2010, 16:19:16
ale nie na 20 osob! wyobrazasz sobie 20 osob przy tym griliku? swoja droga pyszne jest :)

aaaa, sorry. zapomnialam, ze to na tyle osob. Mozna byloby urzadzic zabawy w walce o patelenki ;D (jak z krzeslami na weselu lol)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 15 Sty 2010, 19:06:34Mozna byloby urzadzic zabawy w walce o patelenki Grin (jak z krzeslami na weselu LOL)
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


brawurka

chyba moja kolej teraz, mam pytanie o prezenty. wszyscy pytaja co kupic,a ja nie wiem, nie chce 10 zabawek warosci 50zł kazda, nie ma opcji składki,boje sie ze jak nie wymysle czegos sensownego to iga dostanie zabawki typu chinski fryzjer, chinska kolejka, 50lalka itd
dla majki to bym cos wymyslila, ale dla igi nie wiem. co dostały wasze dzieci?

jestynka

#104
nie robię listy prezentów ;) ale wiem, że Filip ucieszyłby się z książeczek, zaproponowałąbm jakies bajki na dvd, podejrzewam, że zabawek macie mnóstwo ;) Jakiego typu zabawki Igę interesują, co ona lubi robić? łatwiej bedzie podpowiedzieć ;)
może układankę podłogową

Dodany tekst: 08 Lut 2010, 15:24:29

przeczytałam na blogu o ciastolinie :D można poprosić o zesta z jakimś bajerem ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

#105
Brawurka, nie wiem co Iga lubi, ale moze jakies drewniane zabawki? tu jest spory wybor
http://ekomaluch.pl/zabawki-drewniane,k20,l1.html

Hanka dostala m.in. kostke edukacyjna z Eichhorna http://ekomaluch.pl/kostka-edukacyjna-duza,p1085,l1.html , widze ze coraz bardziej sie nia interesuje (to niby jest zabawka od 1.5 roku) i w ogole ostatnio jakos bardziej podobaja mi sie zabawki drewniane niz wszechobecne Fisherprice itd. Choc uderzaja troche po kieszeni ;)

Zabawka do ciagniecia (zaraz po przytulaniu miskow to ostatnio ulubione zajecie mojej Hanki - ciagniecie biedronki po calym mieszkaniu :rotfl:)? Zabawki do kapieli? Jakis fajny ciuszek?

siog

#106
robicie imprezy ? mnie to czeka w nast miesiacu i nie wiem co zrobie.

Dodany tekst: 08 Lut 2010, 15:42:59

Brawurka ja chce ksiazeczki, drewniane zabawki, edukacyjne zabawki. jezeli ktos chce sie zlozyc to wole kupic cos do pokoju malej, ale zdecydowanie ja wybieram co.

marax

ja powiedzialam ze wolalabym pieniadze bo chce malej kupic mebleki . Laura ma stosy zabawek i ciuszkow . Nie chcialam kolejnych zabawek bo bym chyba oszalala . Dostala pieniadze i bajeczki

nionczka

Zdecydowanie ksiazeczki (nawet mozesz powiedziec jakie chcesz i pewnie nikt sie nie obrazi a Ty mozesz kompletowac biblioteczke dla dziewczynek) i klocki.
Moze jakies instrumenty jesli lubi? Cymbalki drewniane, bebenek...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

dziewczyny maja 3 półki książeczek, to więcej niż ja ;) cymbałki maja dostała na gwiazdke od tesciowej,ukrywam je przed nią. ciastolina super,ale dla Majki, Iga ją zjada. Maja ma dużo zabawek z okresu jedynactwa ;) wiec siłą rzeczy są to tez zabawki Igi, rowerek bedzie miała Majkowy,a majce kupie bardziej dziecięcy. ubranek ma dużo,sanki,wózki,lalki,miśki itd wszystko ma. ja bym sie ucieszyła z zapasu pieluch,rajstop,kaszek bo to mnie kosztuje kupe kasy,ale wiem,że takich prezentów nie dostanie. moze niech by lepiej dali kase,kupie laskom komode

nionczka

Cytat: brawurka w 08 Lut 2010, 21:35:10ja bym sie ucieszyła z zapasu pieluch,rajstop,kaszek bo to mnie kosztuje kupe kasy,ale wiem,że takich prezentów nie dostanie. moze niech by lepiej dali kase,kupie laskom komode

To powiedz to otwarcie osobom, ktore pytaja. Napewno zrozumieja, ze skoro potzrebujecie kasy na kaszki to nie kupia pluszaków, etc.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

no to powiedz tak jak ja ze zbierasz na komode i juz . Ja tak powiedzialam i dostalam pieniadze.

vobi

Cytat: brawurka w 08 Lut 2010, 21:35:10moze niech by lepiej dali kase,kupie laskom komode
no to sama sobie odpowiedzialas ;D

ishka82

brawurka, to powiedz o tym ;) Ja myślę, ze niejednej osobie zdejmiesz z głowy kłopot co kupić i jednocześnie nie będziesz zła, że morze zabawek, książeczek i ciuszków zalało Cię jeszcze bardziej ;)

aniak1211

Dominika dostala kase :)
ale wszyscy wiedza ze zabawek nie mamy jak zabrac;)

brawurka

1:0 dla gościa
- co kupić Igusi? może kase dam?
- ok,fajnie, zbieram im na komode
- o nie to ma byc cos dla dziecka, w takim razie sama kupie

super setna zabawka będzie na pewno lepsza

vobi


marax

Cytat: brawurka w 11 Lut 2010, 20:42:08
1:0 dla gościa
- co kupić Igusi? może kase dam?
- ok,fajnie, zbieram im na komode
- o nie to ma byc cos dla dziecka, w takim razie sama kupie

super setna zabawka będzie na pewno lepsza
jakis ................ ten gosc


marax

glupota i tyle. Dziecku w jej wieku to wszystko jedno czy dostanie najnoszy model klockow za 300 zl ( o ktorych zapomni po godzinie ) czy komode z ktorej moze wywalac ciuchy pol dni :)


zuzia

Cytat: kasiad w 12 Lut 2010, 12:36:56
to po Igusi chyba Olkowa kolej :)
chyba jeszcze Filip