Lakier do włosow

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 05 Paź 2009, 09:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Paź 2009, 17:38:51
on jest w sam raz ;) ale jak rozpylasz to nie pluje kroplami tak, zeby mozna bylo poczuc je - bardzo rozpylajacy rozpylacz ma ;)
ja nienawidzę mokrych lakierów  :bad: dla mnie na razie najlepszy bo suchy jest taft zielony, ale utrwalenie takie sobie :( choć używam go, bo jak na razie nic lepszego nie znalazłam ;) ale jak skończę to wybróbuję ten polecany :)

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Paź 2009, 19:29:17taft zielony,
też mam, ale używam raz na rok i już chyba powinien się przeterminować
do układania nie używam niczego, bo nic mi nie pasi, może w końcu ktoś by coś wymyślił sensownego? Żeby nie maziać, żeby nie kluszczyło, a kłaki żeby nie opadały

kasiad

Cytat: mobka w 05 Paź 2009, 16:23:47
zwierzatko ale zachwalasz dokladnie ten co wkleilas? Bo ich chyba tez kilka rodzajow (rodzai? - cholera uwsteczniam sie) jest?

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Paź 2009, 16:29:36
hmmm a to nie wiem - sprawdze w domu - rozumiem, ze chodzi Ci o ten kwadracik na dole z napisem extra strong czy cos w tym stylu ? :>

no właśnie wczoraj byłam w sklepie i zobaczyłam, jak ładnie sie do mnie uśmiecha z półki ten lakier :D
ale jak podeszłam i zobaczyłam, że ich może z 8 rodzajów jest to zrezygnowałam z zakupu :D

Mąż był ze mną i pyta widząc, ze długo się zastanawiam: "no i czemu go nie bierzesz?" :D
ja Mu na to: "bo musze najpierw zwierzaka spytać który on poleca"  :P

bo był i jakiś nabłyszczajacy i ekstra mocny no i w końcu nie wiem, który to jest taki dobry ;D

zwierzatko_mojej_mamy

#29
:D

juz mowie - moj jest z czarnym kwadracikiem i chyba pisze "maksymalne utwardzenie? " lol lol czy cos takiego ;)

ale juz kupilam sobie drugi do testow - BO W ROSSMANIE JEST TERAZ PROMOCJA!!! KOSZTOWAL 12 ZL I TO TAKI Z GRATISEM "+50ML"
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kasiad

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 06 Paź 2009, 11:38:00
:D

juz mowie - moj jest z czarnym kwadracikiem i chyba pisze "maksymalne utwardzenie? " lol lol czy cos takiego ;)

ale juz kupilam sobie drugi do testow - BO W ROSSMANIE JEST TERAZ PROMOCJA!!! KOSZTOWAL 12 ZL I TO TAKI Z GRATISEM "+50ML"

no właśnie dlatego, że promocja to chciałam go wczoraj zakupić ale w ciemno brać nie chciałam ;D

emcia



magdarynka

Cytat: emcia w 06 Paź 2009, 19:23:57
chcę to zobaczyć ..
;)


pytanie czy zwierzak napewno kupila lakier  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Kurka, kiedy ja ostatnio kupiłam se lakier ???  :hmm: chyba z 5 lat temu, nie znosze tego czegos na włosach i już ;) Ale pdopóki jeszcze używałam, to bezkonkurencyjny był Elnett - nie sklejał, niematowił włosów, utrwalał mocno i bez plastikowego efektu, ładnie się wyczesywał.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

#37
ja uzywam wellaflex hydrostyle. Bardzo dobrze trzyma, bez efektu sklejenia. Ale teraz dostałam w gratisie od szwagra dwa opakowania jakiegos nowego taftu pt "silky hair feeling", wiec zamierzam zuzyć, bo darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby ;)

ale ja uzywam lakieru tylko do utrwalenia fryzur upinanych, rozpuszczonych włosów nie pryskam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

#38
Cytat: Anupka w 05 Paź 2009, 14:31:05Niedługo będę testować coś tam welli, dam znać, jakie efekty.


Konkretnie jest to wellaflex volume boost.
Zabraniam Wam kupować!!!!

Ten lakier jest spełnieniem tego, co można w skrócie okreslić jako "koszmar lakierowania". Skleja, matowi, robi skorupę, przez co naturalnie daje uczucie ciężkości...jedna wielka porażka!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login