Brazylia :)

Zaczęty przez kama, 29 Wrz 2009, 21:51:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kama

Dziewczyny, może któraś z Was ma jakieś szczegółowe informacje dotyczące Brazylii? Interesuje mnie głównie to, czy lepiej lecieć z biurem podróży czy też na własną rękę.
Póki co plan jest taki: lecimy do Salvadoru i z Salvadoru do Fortalezy (bo to jest nasze miejsce docelowe;)) no i tak jest najtaniej. Szukamy mieszkania do wynajęcia na miesiąc...tylko nie wiem jakie są ceny mieszkań i czy nie będzie problemu z tak krótkim wynajmem ;/ i nie za bardzo wiem gdzie tego szukać... no i tańczymy sambę dniami i nocami :D
alternatywa: biuro podróży - nie widziałam tylko wyjazdów na miesiąc, a nie bardzo uśmiecha mi się wracać do Polski po dwóch tygodniach i lecieć z powrotem przez pół świata :)
Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna :))

noki

Swego czasu przy planowniu podrozy do Brazylii szukalam info na Lonely Planet - polecam tez kupno ich przewodnika. http://www.lonelyplanet.com/brazil
Niestety (albo i stety) plany sie zmienily i polecielismy w druga strone :)

OlaFasola

My podczas planowania podróży poślubnej braliśmy Brazylię pod uwagę i nie spotkałam się z tym, aby biura podróży oferowały pobyty dłuższe niż 15 dni. Wydaje mi się, że w przypadku miesięcznej podróży warto jest poszukać samemu.

kama

Noki  :beer: za linka - na pewno się przyda:)

Ola pytaliśmy w biurach podróży i zwykle robili wielkie oczy i mówili, że się nie da...nawet jedna pani mnie zapytała " a co to robić przez miesiąc w Brazylii" :D

Najbardziej boję się tego mieszkania bo jak przyjdzie nam nocować w hotelu to z torbami pójdziemy :D

nionczka

#4
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kama

nionczka wielkie  :hugsurprise::beer: za te portugalskie adresy. Angielski wczoraj też znalazłam. Przeszukiwałam też hostele, ale ceny były wysokie.

Trochę się boję, ale raczej polecimy bez biura...zwłaszcza, że znalazłam cztery bilety za niecałe 1000 euro :dance:
Już się nie mogę doczekać tej podróży - chyba nawet bardziej niż ślubu :D


kama

Nie polecimy do Rio :D i wcale nie żałuję ;) Cały miesiąc spędzimy w Foratlezie może kilka dni w Salvadorze, który wcale nie jest bezpieczniejszy niż Rio...ogólnie Brazylia do bezpiecznych nie należy, ale raz się żyje :D mam nadzieję, że wrócimy cali, zdrowi i z większością swoich rzeczy :D

nionczka

zazdroszcze Wam! 1000 euro to nic dla 4 osób!
Tez bym chciala do Salvador de Bahía bo musze tam kupic plaskie sandalki jak w jednej z moich ulubionych piosenek...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kama

;D dla dwóch osób - dwa w tę i dwa z powrotem. Możesz lecieć z nami - zabierzemy Cię :) albo przywiozę Ci sandałki z podróży :jupi:

Tanie bilety są w liniach lotniczych Condor - my polecimy z Frankfurtu ale z Hiszpanii na pewno też latają ;]