Proszę, wypełnijcie...

Zaczęty przez AsiaKwiatek, 29 Wrz 2009, 16:27:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AsiaKwiatek

Cześć wszystkim :) Mam na imię Aśka i właśnie w pocie czoła walczę z magisterką. Być może już nawet wywalczyłabym ten tytuł magistra, gdyby nie problem z zebraniem grupy do moich badań. Ilość znajomych spełniających kryteria badania i znajomych znajomych niestety okazała się niewystarczająca. Dlatego mam ogromną prośbę: jeśli jesteś żoną/mężem i masz mniej niż 40 lat, proszę poświęc 15 minut na wypełnienie kwestionariusza. Do czwartku powinnam mieć zebrane wyniki, więc to forum wydaje mi się ostatnią nadzieją. Jeśli możesz mi pomóc, to proszę prześlij wiadomość na mój adres: chwastuszek@poczta.fm. A ja wtedy wyślę Ci w załączniku kwestionariusz. Kwestionariusz dotyczy związku małżeńskiego i hierarchii wartości. Na specjalne życzenie, osobom, które wyślą uzupełniony kwestionariusz mogę obliczyć i zinterpretować wyniki, które w nim uzyskali. Pozdrawiam ciepło i dziękuję wszystkim, którzy okażą mi dobre serducho :)

inkageo

Imagine there is no hate

Chermelle



magdalinska

#4
ode mnie tez

Dodany tekst: 29 Wrz 2009, 16:49:35

ode mnie tez

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82


AsiaKwiatek

Dziękuję wszystkim, którzy przesłali swoje maile. Jesteście kochane :) Oczywiście sprawa nadal jest otwarta, gdyż potrzebuję mnóstwo kwestionariuszy, więc gdyby ktoś jeszcze chciał mi pomóc, to byłabym bardzo wdzięczna:) Pozdrawiam serdecznie
Aśka

ulala28

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

martullek


nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


noki


AsiaKwiatek



olcia



inkageo

A ja nie dostałam tego formularza.. inkageo@gazeta.pl
Imagine there is no hate

AsiaKwiatek

Już Ci wysłałam Inkageo :) Bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc i życzę miłego popołudnia :)

Anupka

Asia, a czemu po prostu nie wrzucisz tego formularza tutaj? Byłoby prościej i pewnie więcej osób by Ci to wypełniło... (np. ja, bo jestem nieufna i nie lubię spamu, aczkolwiek nie odbieraj tego jako moją sugestię, że chcesz spamować - nic z tych rzeczy). Czy może zwierz się nie zgadza na takie akcje?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Do mnie nie doszło :hmm: Własnie, wrzuć ten formularz tutaj :)
Imagine there is no hate

AsiaKwiatek

Macie rację Anupko i Inkageo, że tak byłoby prościej i szybciej, ale to są kwestionariusze nie mojego autorstwa, więc nie mogę ich w ten sposób rozpowszechniać. Owszem, mogę prowadzić przy ich użyciu badania do magisterki, ale nie mogę ich umieszczać do użytku powszechnego :( A Tobie Inkageo jeszcze raz wysłałam maila. Być może tym razem się uda. Pozdrówki dla Was :)

marlen_ka


noki