Telewizje cyfrowe itp

Zaczęty przez foszek, 27 Wrz 2009, 14:42:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

dodzwonilismy sie - najpierw pani się upierała, ze do wszystkich wysłali nowy regulamin, a potem powiedziała, ze nowe umowy dotyczą abonentów n, natomiast ci którzy maja cyfre na razie zostają na dotychczasowych warunkach i nic im się nie zmienia

czyli wypowiadam im n, zostaje tylko przy cyfrze - do sierpnia - bo wtedy kończy mi się umowa (tzn miesięczny okres wypowiedzenia)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elve

goga to na wszelki wypadek, zadzwoń na inforlinię jeszcze raz i potwierdź informację, patrz np tu:
http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=2094

goga

Elve - jeden wielki bajzel mają - wypowiem obydwie i wezmę polsat ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

ishka82

Cytat: goga w 04 Kwi 2013, 19:40:58
Elve - jeden wielki bajzel mają - wypowiem obydwie i wezmę polsat ;)
i to chyba najlepsze wyjście ;) jak ja się cieszę, że kiedyś wzięłam właśnie polsat ;D

Lwica

Cytat: goga w 04 Kwi 2013, 19:40:58
Elve - jeden wielki bajzel mają - wypowiem obydwie i wezmę polsat ;)

Ja mam Polsat od ponad 6 lat i nie zamierzam go długo zmieniać.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mobka

Polsat niestety ma duzo gorsza jakosc obrazu ;D Ja tez czekam na pismo od nc+, bo doslownie z tydzien przed polaczeniem aneksowalam umowe na niska kwote 39zl. I ciekawa jestem co teraz mi wepchna ;D

elve

Mnie oferta Polsatu nie przekonuje.
Czekam na list od nc+.

Lwica

Ja od lat płace zadowalającą kwotę. Zaczynałam od 33 zł teraz po tylu latach płacę 36,99. Dekoder Hd dostałam, kanałów tyle, że nie wiadomo co oglądać. Mi to pasi.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

rudasekawf

Też mam polsat, jestem bardzo zadowolona :)

Wujek T. jest w N. Przyszedł mu list, że mając abonament aktualnie coś ok 69/79 zł (po połączeniu z cyfrą) musi przejść na 159zł lub zrezygnować w ciągu 14 dni.


brawurka

kolejny wkurw na nc+
wypowiedziałam umowę w lutym, napisałam, ze chcę otrzymać potwierdzenie od nich, 30 kwietnia telefon, że mają super ofertę i żebym nie rezygnowała, nie miałam czasu gadać, kazałam zadzwonić po majówce, ale Pni musiała dziś koniecznie,  bo jak nie to odłaczają sygnał, no ok to niech odłączają. wracam po majówce telewizja jest, pomyślałm, że mają bałagan i odłączą na dniach, albo przyślą rachunek za maj. Maj minął, bez rachunku, bez kontaktu z ich strony,w czerwcu podpisałm umowę z polsatem, a dziś dostałam list (zwykły), że rozwiązali umowę z dniem 30/04/2013 (wielkimi literami) i mam 30 dni od tej daty na oddanie karty abonenta, albo kara 300 zł!!!! pismo napisane 10 czerwca, dostałam dziś 20.06! jaja normalnie, nie będę płacić żadnej kary

foszek

brawurka wspolczuje,
mi przedluzyli umowe, bo siostra zapomniala sie podpisac na wypowiedzeniu (na nia stoi n) i bylo tylko wydrukowane imie i nazwisko. Dowiedzialam sie to grubo po fakcie jak dostalam fakture chyba na podwojna sume jak zwykle.