Autor Wątek: Elegancki Pan Młody  (Przeczytany 6654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek

Odp: Elegancki Pan Młody
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Wrz 2009, 23:17:34 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Marynarka dwuguzikowa - dlaczego nie
Właśnie jak najbardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Według mnie najlepiej modeluje męską sylwetkę.
Muchę na sylwestra jak najbardziej można założyć, to element stroju wieczoroweo balowego = na sylwestra jak znalazł
Ale wtedy wolę do smokingu...

poza kwiatkiem nie tam, gdzie trzeba nie zgłaszam większych zastrzeżeń
Hmmm. może jestem krytyczna, ale w całości nie wyglądało to dobrze. Nie bardzo mi się podobał garnitur. Jakoś tak średnio. Ale juz się nie czepiam! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #26 dnia: 22 Wrz 2009, 23:25:51 »
Ale wtedy wolę do smokingu...

Nie bardzo mi się podobał garnitur. Jakoś tak średnio. Ale juz się nie czepiam!

Ups, nie sądziłam, że ta mucha na sylwestra to była do gajera - jesli tak, to odwołuję poprzednie zeznania !!! Mucha - do smokingu, do marynary - NIET !!!

Co do Pana Młodego w bordo - widzę tylko jego fragment Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale akurat konkretnie jego opcja kolorystyczna mnie nie razi. Ale jeśli gajer był źle dopasowany etc., to już inna historia... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Szaraczek

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Wrz 2009, 23:34:16 »
Ups, nie sądziłam, że ta mucha na sylwestra to była do gajera - jesli tak, to odwołuję poprzednie zeznania  Mucha - do smokingu, do marynary - NIET
No właśnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dlatego od tego zaczełam  co z muchą do marynarki...
Na szczęście za mojej kadencji nie miało to już miejsca  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2009, 23:34:38 wysłana przez Szaraczek »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Wrz 2009, 23:34:16 »

callja

« Odpowiedź #28 dnia: 23 Wrz 2009, 00:05:13 »
Na szczęście za mojej kadencji nie miało to już miejsca

Polewam na intencję, by były to wyłącznie błędy przeszłości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

JK

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Lut 2010, 11:31:45 »
A i mój Ukochany będzie elegancki, dzięki callji, która to zainteresowała mnie zagadnieniem MĘŻCZYZNY ELEGANCKIEGO.
Czarny wełniany garnitur, szyty na miarę + różowy krawacik= MNIAM. Jak ja kocham mojego przystojniaczka!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 18 Lut 2010, 11:31:45 »

effik

« Odpowiedź #30 dnia: 21 Lut 2010, 16:30:50 »
Czarny wełniany garnitur, szyty na miarę + różowy krawacik= MNIAM. Jak ja kocham mojego przystojniaczka!

mniam mniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #31 dnia: 21 Lut 2010, 23:35:17 »
różowy krawacik

Zaznaczam, że wedle ustaleń ma być tak, że krawat będzie miał motyw brudnoróżowy, ale ogólna kolorystyka będzie stalowoszara !!! Tak więc efekt cukierkowatości nie grozi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #32 dnia: 22 Lut 2010, 18:54:03 »
Tak więc efekt cukierkowatości nie grozi Smiley

no, dzięki callja za wyjaśnienie, bo już mi różne obrazy przed oczami latały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sawa

« Odpowiedź #33 dnia: 26 Lut 2010, 22:08:46 »
Dziś odebraliśmy garnitur od krawca. Czarny, może i kontrowersyjny kolor na dzienne okazje, ale brunetowi pasuje. Wełniany z dodatkiem bawełny. Da guziki, wąskie klapy (Pan Mlody wysoki 196cm i bardzo szczupły).
Buty są:
Koszula jest. Biała, bawełniana, z delikatnym ukośnym prążkiem (też białym, tyle że połyskującym), taliowana. Mimo, że biała to mieni się na ciepły śmietankowy odcień.

Braki:
-krawat
-srebrne spinki do mankietów

Pan Młody będzie zatem nietypowy, jak na polskie warunki ślubne, bo bez kamizelkowego zestawu.

Krawat: w kolorze kwiatów (chłodny róż wpadający w fiolet)? w kolorze sukni? (ivory), w kolorze detalu sukni (łosoś, ale Panu Młodemu niezbyt pasują ciepłe tony)?, perłowy (Panna Młoda ma perły w uszach i na szyi)?, a może stare srebro (taką nicią jest wykańczana suknia)?

Na pewno chcemy wąski krawat (prawie śledzik), by pasował do szerokości klap w marynarce. Raczej jednokolorowy, bo wzorek jakoś biurowo się kojarzy...

callja

« Odpowiedź #34 dnia: 26 Lut 2010, 22:44:59 »
Na pewno chcemy wąski krawat (prawie śledzik), by pasował do szerokości klap w marynarce. Raczej jednokolorowy, bo wzorek jakoś biurowo się kojarzy...

Ładne, jedwabne, jednokolorowe krawaty można dostać w Zarze. A wzorki niekoniecznie wyglądają biurowo, delikatny rzucik/prążek może dać bbbb ciekawy efekt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szaraczek

« Odpowiedź #35 dnia: 26 Lut 2010, 22:58:37 »
Pan Młody będzie zatem nietypowy, jak na polskie warunki ślubne, bo bez kamizelkowego zestawu.

Krawat: w kolorze kwiatów (chłodny róż wpadający w fiolet)? w kolorze sukni? (ivory), w kolorze detalu sukni (łosoś, ale Panu Młodemu niezbyt pasują ciepłe tony)?, perłowy (Panna Młoda ma perły w uszach i na szyi)?, a może stare srebro (taką nicią jest wykańczana suknia)?
Nie taki nietypowy, spokojnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bedzie fajnie.
Ja poszukałabym starego srebra. Jeśli znajdziecie, może być ciekawy efekt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Powodzenia

Sawa

« Odpowiedź #36 dnia: 26 Lut 2010, 23:03:30 »

Ładne, jedwabne, jednokolorowe krawaty można dostać w Zarze. A wzorki niekoniecznie wyglądają biurowo, delikatny rzucik/prążek może dać bbbb ciekawy efekt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no właśnie jakoś nie mogę się przekonać do żadnego wzoru...ale mam nadzieję, że z krawatem będzie jak z suknią i z butami Pana Młodego: to jest to! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jeszcze trzy miesiące zostały!

Sawa

« Odpowiedź #37 dnia: 28 Lut 2010, 14:31:06 »
Różowy krawat zdecydowanie: NIE. Nie do przeforsowania.
MUSI być wąski, jedwabny o fakturze ukośnego prążka.
Pozostaje fiolet (z takiej śliwkowej gamy) lub stalowy. Nie wiem, co lepsze. W sumie bukiecik skłania się ku fioletom.
Stalowy krawat pasuje do Grześka, bardzo mu do twarzy w tym kolorze, ale nawiązanie tej stali do starego srebra na sukni nie będzie wcale czytelne- nikt się nie wpatruje w niteczki na sukni.
Może więc śliwka, bukiet zmodyfikować tak, by zaistniał w nim ten kolor jako detal ( te małe kwiateczki mogłyby być wrzoścem).

Tasiemki (aksamitki) we włosach Panny Młodej "chciałyby" pasować do krawata Pana Młodego.
« Ostatnia zmiana: 28 Lut 2010, 14:32:33 wysłana przez Sawa »