Miejsca na wesele w Warszawie - wątek informacyjny

Zaczęty przez Szaraczek, 18 Wrz 2009, 19:58:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek

Dziewczyny, pomyślałam, że to się może przydać następnym pokoleniom  ;)
Może według schematu: nazwa sali, lokalizacja, cena (i w jakim sezonie), plusy, minusy.
Co wy na to?

Dodany tekst: pią 18 wrz 2009 14:01:26 GMT-1

Hotel Sobieski, plac Zawiszy w Warszawie
Cena w 2009 (min. 100 osób) - 320 zł brutto (wino, piwo, wódka, tort)
Plusy - pyszne jedzenie, centrum
Minusy - nie byłam w środku, nie wiem jak sala wygląda. Drogo.


Dodany tekst: pią 18 wrz 2009 15:04:04 GMT-1

Villa Julianna http://www.villajulianna.pl/, Piaseczno
w 2007 - 230 zł menu, bez alkoholu, korkowe (nie pamiętam ile).
Plusy - bardzo ładne, eleganckie miejsce, piękny ogród, dobre jedzenie
Minusy - trzeba spisac dokładną umowę
Byłam na weselu - polecam


Dodany tekst: pią 18 wrz 2009 16:06:14 GMT-1

Hotel Victoria, plac piłsudskiego
Ceny (2009) - 300 zł brutto (menu, tort, napoje), korkowe 50 zł od osoby
Plusy - ?? centrum
Minusy - ?? drogo
nie byłam, dostałam tylko ofertę

Dodany tekst: pią 18 wrz 2009 17:09:47 GMT-1

Pałac Prymasowski, Starówka http://www.muratorexpo.pl/index.php?navi=002,004,010
Ceny (2009) - pakiet podstawowy 300 zł od osoby (bez alkoholu), w cenia apartament w hotelu victoria
Plusy - piękne miejsce, przy Starówce:)
Minusy - drogo, nie wiem jaka obsługa

Dodany tekst: pią 18 wrz 2009 18:16:18 GMT-1

Businessman Institute http://www.we-dwoje.pl/businessman%3Binstitute,wizytowka,8927.html, Trakt Lubelski
ceny (2009) - od 199 zł za osobę + napoje bezalkoholowe 28 zl/os, napoje alkoholowe ustalenia indywidualne, serwis jeszcze 10%
plusy - jest ladnie, ale...
minusy - moga byc 2 wesela rownoczesnie! drogo, daleko


Dodany tekst: pią 18 wrz 2009 19:20:55 GMT-1

Sheraton, plac 3 krzyzy, centrum
Cena - dosc zlozona kwestia: oddzielnie placi sie za wynajem sali (w zaleznosci od liczny osob od 2500 do 10000 zeta), menu 290 zl, oddzielnie bufet nocny (?), napoje w pakiecie (wino, wybor sokow, cola etc) 80 zl/os, pakiet z wodka i piwem dodatkowo 100 zl os osoby.
Plusy - ? (nie bylam w salach, sam hotel ladny)
Minusy - drogo, trudno sie polapac w cenach...

Kasia


Szaraczek

Wiem, widziałam :) Ale w okolicy Bemowa, jesli dobrze pamietam:) Chciałam bardziej uniwersalnie, bo takie zbiorowe info mnie by się przydało gdybym jeszcze raz szukała sali. Ale w sumie nie wiem, czy jest zapotrzebowanie ;)
Dziś policzyłam, że byłam na 16 weselach. Więc trochę wrażeń też mam (ale już niekoniecznie konkretnych info o cenach itd.)

Kasia

Cytat: Szaraczek w 19 Wrz 2009, 00:59:14Dziś policzyłam, że byłam na 16 weselach. Więc trochę wrażeń też mam (ale już niekoniecznie konkretnych info o cenach itd.)
to pisz :)

Szaraczek

Ale to mało konkretne informacje, bez cen itd.
Pisać to ja musze artykul, a ciagle tu siedze! ;)
W wolnej chwili wrzuce.

dorota88

Moim absolutnym No 1 jest PROMENADA pod Warszawą. Super lokalizacja, blisko Zalew Zegrzyński, także jest gdzie zrobić sesję plenerową. Całe wesele jest w zasadzie w plenerze, także piękną wiosną lub w upalne lato - propozycja najlepsza z możliwych :)

Symmma

Ja tez wlasnie szukam sali pod Warszawa, pomozcie drogie panie!!

Mamsm21

A Kanie wchodzą w grę? W Kaniach jest piękna sala Astoria. To typowy dom weselny, wiec zajmują się wszystkim. Jedzenie, dekoracje itd. A sama lokalizacja też naprawdę w porządku, nie jest tak daleko od stolicy.