Autor Wątek: WYDATKI ślubno-weselne  (Przeczytany 13105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

Odp: WYDATKI ślubno-weselne
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Wrz 2009, 10:23:27 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ja tęsknię za przygotowaniami

Ja troche tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W ogole lubie organizowanie przyjec, czesto pomagalam w ogranizacji konferencji na UJ, rezerwacje
hoteli, transportu, ustalanie menu w restauracjach, odbior gosci z lotniska, hmmm
Moze powinnam sie przekwalifikowac?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calineczka

« Odpowiedź #51 dnia: 19 Wrz 2009, 10:37:46 »
zaprosiliśmy ok. 90 osób, wesele skończyło się na ok. 60
czyli 1/3 gości nie przyszła

U nas tak samo. I niestety, rowniez odmowily nam osoby, ktore bylismy pewni, ze na nich mozemy liczyc, ze kto jak kto ale oni to na pewno. Zabraklo na przyklad przyjaciela meza, ktoremu moj maz pare lat wczesniej swiadkowal. I naprawde zrobil kawal dobrej roboty, nie tylko podpisal dokumenty w Kosciele. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I wtedy wszyscy sie zachwycali: jaki super swiadek. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Najwidoczniej pamiec ludzka jednak jest bardzo krotka. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z drugiej strony przyszly osoby, ktore mialy naprawde dobry powod, zeby sie nie pojawic. Spodziewalismy sie, ze uslyszymy: przepraszamy, ale nie damy rady. Tymczasem pojawili sie i byla to bardzo mila niespodzianka.

Kasia

« Odpowiedź #52 dnia: 19 Wrz 2009, 10:40:04 »
znaczy żeniła  Tongue

ale byk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 19 Wrz 2009, 10:40:04 »

errata

« Odpowiedź #53 dnia: 19 Wrz 2009, 12:27:09 »
A ja tęsknię za przygotowaniami - i samą imprezę chciałabym przeżyć raz jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

noelka84

« Odpowiedź #54 dnia: 19 Wrz 2009, 12:58:58 »
i ja rowniez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 19 Wrz 2009, 12:58:58 »

cumberland

« Odpowiedź #55 dnia: 19 Wrz 2009, 13:16:10 »
zagłosowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ślub i wesele 2008
65 osób talerzyk po 190 zł

reszta to: stroje, orkiestra, fotograf, transport, oplaty w kościele, obraczki, kwiaty itp...
koszt całkowity 31 tys.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #56 dnia: 19 Wrz 2009, 19:30:22 »
u nas ok. 30.000 zł za 80 osób.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

marlen_ka

« Odpowiedź #57 dnia: 19 Wrz 2009, 19:37:25 »
my za wszystko  zapłaciliśmy ok. 45.000 zł. wesele rok temu, 170 osób, ale wliczam w to poprawiny na 70 osób.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozenakol

« Odpowiedź #58 dnia: 19 Gru 2014, 11:46:32 »
u nas niestety trochę nie poszło jak należy i się zadłużyliśmy... trochę źle podeszliśmy do tematu, bo wiadomo jak to przed ślubem, myśli się tylko o efekcie i żeby jak najpiękniej było, a koszty to jakoś to będzie... no i potem trochę nas windykowała firma kruk. ale nie powiem, mimo że teraz mamy trochę pod górkę, to ślub i wesele jak z bajki, w 40tyś. się zamknęliśmy.
« Ostatnia zmiana: 19 Gru 2014, 11:47:16 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »