Autor Wątek: WYDATKI ślubno-weselne  (Przeczytany 13679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

WYDATKI ślubno-weselne
« dnia: 18 Wrz 2009, 14:50:06 »
Jako, że jestem właśnie na etapie planowania kosztów, chciałabym się dowiedzieć tak z ciekawości ile was to całe przedsięwzięcie wyniosło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Oczywiście ankieta jest dobrowolna i anonimowa i ma na celu tylko uzyskanie ogólnego info Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiem, że ceny w różnych miastach są inne i wszystko zależy też od ilości gości no ale mimo wszystko może da mi to jakiś podgląd na sytuację  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

będę wdzieczna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

Odp: WYDATKI ślubno-weselne
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrz 2009, 14:53:49 »
zagłosowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrz 2009, 14:54:41 »
Kasia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kto się ujawni temu poleję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrz 2009, 14:54:41 »

calineczka

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrz 2009, 14:56:23 »
Ja tez! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrz 2009, 14:57:39 »
i ja!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrz 2009, 14:57:39 »

rubin04

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrz 2009, 14:59:32 »
Justyna - ja bym powyzej 20 tys zrobiła rozbicie co 5 tys.

Moje: 80 osób, menu po 175 zł/osoba (mocno przepłacone w stosunku do ilości ale to inna historia)
Zespół - 4 tys (dużo,...ale warto było)
Kiecka - 5 tys ale 3 tys odzyskałam po sprzedaniu jej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec takjakby za 2 tys Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Obrączki - 300 zł + własne złoto z przetopienia jakis tam zasobow domowych
Makijaż, fryzjer - 250 zł
Kościól - 300 zł ksiadz plus kwiaty 150 zł

ze_nitka

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Wrz 2009, 15:02:41 »
U nas było 126 osób, 160zł - talerzyk, wiec samo wesele 20 tys. A reszta prawie drugie tyle, czyli jakies 15tyś.

Wniosek z tego wszystkiego mam taki, że teraz nie zrobiłabym wesela.

Ślub i piękna, podróż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ot takie egoistyczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #7 dnia: 18 Wrz 2009, 15:09:52 »
ze_nitka ty mi nie pisz takich rzeczy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo ja też miałam momenty, żeby nie robić nic, ale jednak uznałam, że potem mogę żałować, że nie zrobiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a teraz już się nie wycofam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #8 dnia: 18 Wrz 2009, 15:10:57 »
justynaaaa2, miałam kiedyś z jakieś ślubnej strony inetrnetowej taki kalkulator kosztów ślubu i wesela. Można było sobie wyliczyć przybliżony koszt. W ogóle ciężko jest dokładnie zaplanować wszystkie wydatki. Trzeba się liczyć z tym, że zawsze coś wyskoczy niespodziewanego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Wrz 2009, 15:14:56 »
Nam wyszło ok. 32 tys. Mieliśmy wesele na 55 osób, 180 zł/osoba. DJ - 1200 zł, fotograf - 1500 zł. Napoje i ciasta we własnym zakresie, ale nie pamiętam, ile dokładnie wyszło. Tort - 10 zł/osoba. Moja kieca - 1900 zł. Ubranie D. - 200 euro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (wyprzedaże - ale i tak to akurat zapłacili jego rodzice). Obrączki - 1250 zł. Makijaż - 150 zł (fryzjera nie było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj). Transport dla gości - 3000 zł (bus do Wrocławia na lotnisko w piątek i niedzielę, transport między ratuszem i salą). Pfff, więcej nie pamiętam, ale D. ma wszystkie wydatki spisane - jak wróci, to sprawdzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Szaraczek

« Odpowiedź #10 dnia: 18 Wrz 2009, 15:21:35 »
Ja zagłosowałam z nadzieją... Bo może się okazać, że wydatki jednak będą większe niż planuję;) Na razie zakładam przed ostatni przedział.
Oj chociaż nie... Bo nie policzyłam wydatków na siebie, czyli sukni etc.
Poproszę piwko na pocieszenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2009, 15:23:25 wysłana przez Szaraczek »

moniulinek

« Odpowiedź #11 dnia: 18 Wrz 2009, 15:23:02 »
U nas też powyżej 30 tys., ale bliżej 35 niż 40 tys. Wesele na 120 osób x 120 zł od talerzyka. Resztę spraw załatwialiśmy w myśl "to nie szkodzi, że ślub ma się raz w życiu - nie damy się orżnąć" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Sporo czasu nam to pożarło, ale wiele spraw udało się nam załatwić na dobrym poziomie i w rozsądnej cenie.
A tego, że wesele zorganizowaliśmy nie żałuję absolutnie - żałowałabym, gdybym dała się komukolwiek odwieść od tego pomysłu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #12 dnia: 18 Wrz 2009, 15:37:42 »
no to widzę, że nie jest ze mną jeszcze tak źle  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
polewam dziewczęta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #13 dnia: 18 Wrz 2009, 15:41:10 »
my płaciliśmy po połowie, tzn po połowie moi rodzice za wesele po połowie męża, mam to dodać i zaznaczyć w ankiecie łączną wartość?

justynaaaa2

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Wrz 2009, 15:43:15 »
doda tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chodzi o łączne wydatki jakie poszły na ten cel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Wrz 2009, 15:43:15 »

doda

« Odpowiedź #15 dnia: 18 Wrz 2009, 15:44:57 »
no to zagłosowałam, my zmieściliśmy się chyba w 20 tys.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2009, 15:46:06 wysłana przez doda »

zosia2007

« Odpowiedź #16 dnia: 18 Wrz 2009, 15:51:42 »
u mnie było ok 30 tys na 140 osob ale to bylo 2 lata temu i w zwierzyncu a nie w w-wie.

justynaaaa2

« Odpowiedź #17 dnia: 18 Wrz 2009, 15:55:24 »
zosia2007 a czy ty doczytałaś pierwszy post  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ach ta ciąża  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #18 dnia: 18 Wrz 2009, 16:03:40 »
ceny w różnych miastach są inne i wszystko

bo ja taka wylewna dzis jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Wrz 2009, 16:10:18 »
justynaaaa2 mojej mamy znajowa wydawała teraz syna za mąż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale to brzmi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
podobno całość imprezy kosztowało ok 90tys
chyba 250osób w radomskim
i podobno sie zwróciło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Wrz 2009, 16:25:33 »
ja tez zagłosowałam.
2 lata temu, całosc - 20tys. 15tys wesele na 70osób (140zł od osoby w restauracji+alkohol+tort+ciasta+owoce), 5 tys wydalismy na inne rzeczy, np. suknia, garnitur, obraczki, kwiaty, makijaz, fryz itp.
za wesele zapłacili nam rodzice, jak miałabym to sama płacic (tzn z moim M Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) to nie robiłabym wesela tylko obiad dla najblizszych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #21 dnia: 18 Wrz 2009, 18:15:06 »
zagłosowałam, ale chyba miałam najdroższe wesele  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale najlepsze jest to, że nie żałuje i jeszcze raz tyle bym wydała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na własne pocieszenie dodam, że mieliśmy dwudniowe na 140 gości.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2009, 18:27:59 wysłana przez errata »

OlaFasola

« Odpowiedź #22 dnia: 18 Wrz 2009, 18:24:39 »
Zagłosowałam.
Nie żałuję wyprawienia wesela, choć początkowo uważałam, że szkoda kasy. Taka impreza się nie powtórzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #23 dnia: 18 Wrz 2009, 19:08:46 »
nas wesele kosztowało niecałe 30 tys. (po cenach z 2007, bo wszystkie umowy zawierane były rok przed weselem). Kosztami przyjęcia nasi rodzice dzielili się sprawiedliwie po połowie. Ja sama opłacałam sobie fryzjerów (niestety musiałam iść do kilku), makijażystkę i cały strój PM. Mój mąż zapłacił za swój ubiór i obrączki. Za fotografa płaciliśmy po weselu, więc z własnej kasy - rodzice już byli rozliczeni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie żałujemy, że mieliśmy wesele, choć nas akurat ono zbyt wiele nie kosztowało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dziś pewnie też robilibyśmy imprezę, choć szczerze mówiąc - nie tęsknię za tą całą organizacją.

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Wrz 2009, 19:48:58 »
u nas za wszystko razem wyszło ok 32 tys. , mieliśmy 55 gości

Justyna fajną masz datę slubu:-)
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2009, 19:50:10 wysłana przez sunflowerka »