Autor Wątek: Co z biżuterii zostawiacie na noc?  (Przeczytany 3296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Odp: Co z biżuterii zostawiacie na noc?
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Wrz 2009, 12:47:35 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No chyba ze odklada sie ja ZAWSZE w to samo miejsce, my mamy specjalne puzderko na komodzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a my kota  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sierpniowajulka

« Odpowiedź #51 dnia: 27 Wrz 2009, 00:03:36 »
nie zasne w biżu
czuje sie jakas taka 'spetana'  crazy

Mam tak samo. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W zasadzie to mam tak nawet w ciągu dnia w domu Pierścionek zaręczynowy i obrączkę zdejmuję od razu po umyciu rąk po wejściu do domu i odkładam do specjalnego pudełeczka (prezentu od teściowej). Na wakacjach ściągam obrączkę i pierścionek pierwszego dnia i nie zakładam ich aż do dnia wyjazdu (lądują w sejfie, jeżeli wypoczywamy gdzieś w jednym miejscu, lub leżą w portfelu). Mąż robi podobnie - jedyna różnica, że w domu ściąga obrączkę przed myciem rąk.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Innej biżuterii raczej nie noszę/nie nosimy, więc zasypiam/zasypiamy bez biżu na sobie.

tusia

« Odpowiedź #52 dnia: 07 Paź 2009, 09:15:20 »
Ja również zdejmuję biżuterię zaraz po przyjściu do domu, więc tym samym nie sypiam w niej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...