Autor Wątek: Co z biżuterii zostawiacie na noc?  (Przeczytany 3297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Odp: Co z biżuterii zostawiacie na noc?
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Wrz 2009, 11:53:44 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mpj maz za to wchodzi do domu, wyjmuje portfel, komórke, zdejmuje obraczke i kladzie to wszystko razem.

mój też tak robi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja po przekroczeniu progu domu zdejmuję wszystko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oczywiście mówię o biżu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #26 dnia: 17 Wrz 2009, 12:30:33 »
Ściągam wszystko (znaczy, biżu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) zaraz po wejściu do domu - czyli obrączkę (nie noszę żadnych pierścionków), naszyjnik/łańcuszek, zegarek - quasibiżuteryjny, oksydowany. Bransoletek nie noszę wcale. Kolczyki czasami zostawiam i kręcę się w nich po domu, ale na noc zdejmuję zawsze - denerwują mnie i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Natomiast P. obrączki nie zdejmuje wcale, w niej śpi, bierze prysznic - ściąga raz na ruski rok, gdy zaczyna coś wiercić, piłować etc. Oczywiście teściówka szydzi z P., że takie "przylepiony" do obrączki, tylko że ze strony P. nie ma reakcji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz 2009, 13:25:01 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

mada1981

« Odpowiedź #27 dnia: 17 Wrz 2009, 12:58:29 »
ja nie zdejmuję niczego z biżuterii przed snem i mój A. tez cały czas nosi obrączkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (zdjął tylko raz jak poszedł na operacje ale jak już mogł założyć to od razu się dopominał żeby mu przynieść)
ja ostatnio zdejmuję tylko jak idę na basen, ale tak już się nauczyłam, że zaraz mi czegoś brakuje

niewiemjaka

« Odpowiedź #28 dnia: 17 Wrz 2009, 13:44:55 »
zostawiam obraczke, pierscionek zareczynowy i male kolczyki (duze sciagam)
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

emcia

« Odpowiedź #29 dnia: 17 Wrz 2009, 16:15:30 »
długie, duze  kolczyki zdejmuję, bransoletki, zegarek też
pierścionki i gprs z reguły zostaje, chyba że mam "przerwę w noszeniu" wtedy leży i nabiera na wartości
pępkowy kolczyk jest tylko raz na ileś wymieniany na inny,jak mi się fason znudzi, a tak to sobie siedzi

mayagaramond

« Odpowiedź #30 dnia: 17 Wrz 2009, 16:22:27 »
ja po przekroczeniu progu domu zdejmuję wszystko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oczywiście mówię o biżu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja tam czasem wszystko zdejmuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

« Odpowiedź #31 dnia: 17 Wrz 2009, 20:42:18 »
Noszę obroczkę, pierscionek zaręczynowy, kolczyki na wkrętach. Nie sciągam nic - kiedyś nosiłam jeszcze łańcuszek i też nei ściągałam. Jeśli zakładam korale, bądź wiszące kolczyki to to sciągam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #32 dnia: 17 Wrz 2009, 22:30:16 »
zdejmuję NATYCHMIAST po przyjściu do domu.
 Zdejmowałam tylko do lepienia ciasta.

Dokladnie ja tak robie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

wis

« Odpowiedź #33 dnia: 17 Wrz 2009, 23:19:39 »
Zdejmuję wszystko oprócz obrączki zaraz po przyjściu do domu. Obrączkę zdejmuję jedynie jak babram się z czymś w kuchni albo jak nakładam pastę na włosy.

didi_loczek

« Odpowiedź #34 dnia: 17 Wrz 2009, 23:59:25 »
Zaraz po przyjsciu do domu wskakuje w wygodny dres wiec cala bizuterie tez zdejmuje (zwlaszcza, ze staram sie miec dobrana do stroju).
Przed spaniem zdejmuje tez pierscionek zareczynowy i obraczke i odkladam do specjalnego pudeleczka;
P. tez zdejmuje obraczke na noc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #35 dnia: 18 Wrz 2009, 06:21:25 »
a ja nie wiem co zaznaczyć... chyba inne, bo ja ściągam jedynie kolczyki - zawsze, nieważne jakie są, krótkie czy długie, zawsze ściągam
zostawiam obrączkę, pierścionek, bransoletkę i łancuszek - nosze je non stop

Dodany tekst: 18 Wrz 2009, 06:22:20
ściągam ewentualnie bizu, którą noszę okazjonalnie
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2009, 06:22:20 wysłana przez mika »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

foczkaka

« Odpowiedź #36 dnia: 18 Wrz 2009, 09:47:27 »
Ja nigdy nie sciągam obrączki, pierścionek zaręczynowy czasem. Jak kiedyś nosiłam cieniutki złoty łańcuszek to tez go nie ściągałam. Za to kolczyki zdejmuje zaraz po wejściu do domu. Mimo że rano bez kolczyków bym nie wyszła, to pod wieczor juz mnie denerwuja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

malutenka

« Odpowiedź #37 dnia: 18 Wrz 2009, 10:13:27 »
Do spania ściągam całą biżuterię, wszystko mi przeszkadza, a w nocy potrafią mi palce spuchnąć i czułabym się rano źle i niewyspanie. Ale ja w ogóle mam wesoło z biżuterią, wychodzę do pracy, mam na sobie pełny rynsztunek, po trzeciej godzinie odpinam zegarek, bo nagle zaczyna mnie gnieść, później leci bransoletka i zostaje mi tylko obrączka i kolczyki. Na szyi ostatnio rzadko coś noszę, a jesli już to korale, a nie wyobrażam sobie spania w wielkich drewnianych koralach wcale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 18 Wrz 2009, 10:18:04 »
nie mieszcze sie w zadnym standardzie ankietowym - krótkie kolczyki nosze zawsze, jak mam załozone długie, to po powrocie do domu zmieniam na wkrety. Jesli zdejme, dziurki zaczynają zarastac, ech...

zegarek zakładam przed wyjsciem, ale zdejmuje dop przed spaniem (bez zegarka, jak bez reki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

obrączke i pierscionki (całe dwa) zdejmuje jak czuje, ze musze, bo np. spuchły mi palce. No i do kremowania rąk, nie cierpie resztek kremu miedzy pierscionkami, brrrr
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

kasiad

« Odpowiedź #39 dnia: 18 Wrz 2009, 11:05:11 »
ja tam czasem wszystko zdejmuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja czasem też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie od razu po przyjściu domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a nóż widelec ktoś obcy będzie siedział i zonk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 18 Wrz 2009, 11:10:38
zdjął tylko raz jak poszedł na operacje ale jak już mogł założyć to od razu się dopominał żeby mu przynieść

ja obrączkę i pierścionek zaręczynowy miałam nawet na porodówce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak wieźli mnie na cc to Mąż mi zdjął, żeby ktoś sobie nie przywłaszczył podczas mojego snu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale na drugi dzień założyłam z powrotem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz 2009, 11:10:38 wysłana przez kasiad »

mayagaramond

« Odpowiedź #40 dnia: 18 Wrz 2009, 11:55:34 »
ja czasem też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie od razu po przyjściu domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a nóż widelec ktoś obcy będzie siedział i zonk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - Ktoregos dnia, po powrocie z pracy, zdjelam spodnie i tak latam w majtkach po mieszkaniu. PO jakims czasie usiadlam i zaczelam TV ogladac. H. cos tam pisal. W pewnym momencie dzwonek do drzwi. To byli Malteser (przyjmij na potrzeby tej historii, ze to cos w stylu Czerwonego Krzyza) i H. zaprosil ich do srodka!!! Dobrze, ze koc jakis lezal na kanapie i zdazylam sie przykryc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #41 dnia: 18 Wrz 2009, 14:56:14 »
Nie ściągam do spania prawie niczego, no oprócz zegarka. Ale zegarek ściągam zaraz po przyjściu do domu (w końcu nigdzie się już nie śpieszę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj). Zostawiam obrączkę, pierścionek zaręczynowy, ale jest niewielki, kolczyki malutkie, no i łańcuszek. To taka codzienna biżuteria, więc mnie nie "gniecie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Inaczej sprawa wygląda z dużymi kolczykami, z baransoletkami, te rzeczy ściągam do spania.

jestynka

« Odpowiedź #42 dnia: 18 Wrz 2009, 17:09:58 »
ja z biżuterii noszę tylko obrączkę, czasami koraliki i pierścionek zaręczynowy. Karale i pierścionek zdejmuję do snu, obrączki nie zdejmuję wcale, miałam w czasie porodu i cc.
Uważam, że zdejmowanie obrączki jest najlepszym sposobem do zgubienia jej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chermelle

« Odpowiedź #43 dnia: 18 Wrz 2009, 17:17:28 »
nie zasne w biżu
czuje sie jakas taka 'spetana'  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #44 dnia: 18 Wrz 2009, 18:41:20 »
ja zostawiam obrącze i pierścionki, naszyjnik jak nosiłam to też zostawiałam, ściągam tylko kolczyki - jak są to wkrętki, bo mi się wbijają, jak mają inne zapięcie to nie ściągam.

Zegarek jeszcze ściągam, ale ten to zaraz po wejściu do domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #45 dnia: 20 Wrz 2009, 09:42:38 »
ja zawsze musze mieć zegarek, dlatego na slub kupiłam sobie bransolkę i miałam w miejscu zegarka, żebym nerwowo nie spoglądała, że czegos nie mam

bozena.dp

« Odpowiedź #46 dnia: 20 Wrz 2009, 10:12:36 »
na codzien nosze tylko obrączkę, czasem zakładam kolczyki lub korale, ale przed snem ściągam, jak mam łańcuszek, to ten zostaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #47 dnia: 20 Wrz 2009, 12:10:42 »
ja nigdy nie sciagam obraczki, pierscionka zaręczynowego i piercsionka zareczynowego mojej mamy, bo jak tylko zaczełabym to zdejmować na noc, to na pewno zgubiłabym.  Tak było z 1 piwrscionkiem zareczynowym, dobrze ze Paweł kupił mi drugi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a reszte zawsze konsekwentnie zdejmuje
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #48 dnia: 20 Wrz 2009, 12:13:07 »

Uważam, że zdejmowanie obrączki jest najlepszym sposobem do zgubienia jej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka nie zgubiłabyś gdybyś odkładała ją na kota  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #49 dnia: 20 Wrz 2009, 12:32:52 »

No chyba ze odklada sie ja ZAWSZE w to samo miejsce, my mamy specjalne puzderko na komodzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj