Imprezy z wymianą ciuchów... Polecam:)

Zaczęty przez Szaraczek, 16 Wrz 2009, 17:33:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek

Jeśli nigdy o tym nie słyszałyście, to musicie koniecznie spróbować!
Ja usłyszałam o tego typu imprezach jakieś 2 lata temu i od tego czasu regularnie spotykam sie z moimi przyjaciółkami i ich przyjaciółkami, aby powymieniać sie ciuchami :)
Pomysł jest prosty - każda z nas przynosi to czego już nie nosi, bo jej się znudziło, jest za małe lub za duże. Oprócz ubrań przynosimy torebki, buty, kosmetyki, wszelkie dodatki. My działamy na zasadzie, że każda bierze to co jej się spodoba. Nie uznajemy, że wszystko musi być wymienione w proporcji 1:1.
Zapewniam Was - zabawa jest wyśmienita! A na każdej wymianie trafiła mi się jakaś extra rzecz:)
Więc szczerze zachęcam do wypróbowania tego pomysłu  :thumbup:
ps - oczywiście zwykle imprezy są wspomagane alkoholem, pysznym jedzeniem i dużą ilością plotek. Facetom wstęp wzbroniony ;)

mayagaramond

Slyszalam, slyszalam, ale jeszcze na zadnej nie bylam...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Ja tez slyszalam, ale za bardzo nie mam z kim czegos takiego uprawiac. Bo oporcz tego, ze musza sie zebrac chetne o jeszcze powinny miec podobny styl bo szparka sekretarka z hipiska szmaciana lala to na wiele sie nie wymieni. No i jeszcze rozmiary...
U mnie w pracy antomiast czesto rozdajemy sobie ciuchy. Przynosimy do biura i ktora chce to sobie bierze. Albo nawet robimy albumy w necie i rozsylamy najpierw po biurze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Szaraczek

#3
Tym stylem nie do końca nalezy sie przejmować. My się spotykamy w dość różnorodnym gronie stylowo-rozmiarowym, ale każda z nas zawsze coś wybiera. Oczywiście masa ciuchów zostaje! Zwykle na głowie tej, która impreze akurat zorganizowała. I najczęściej to co zostanie zasila pck.
A różnorodność jest czasem śmieszna - w szczególności jak zaczynami mierzyć ciuchy z zupełnie innej bajki. Jest wtedy dużo śmiechu ;)
mayagaramond - to pierwszą zrób sama! Zobaczysz, że później pomysł pójdzie w świat i zaczną je robić twoje koleżanki albo koleżanki koleżanek i idea zacznie żyć własnym życiem :)