impreza tematyczna pomoc z przebraniem

Zaczęty przez damka, 15 Wrz 2009, 20:45:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

witam Was

Mam na początku października impreze firmowa pod hasłem Gwiazdy filmowe.
I mam dylemat jak sie ubrać zeby nie przesadzić i dobrze sie czuć. Myślałam o M Monroe (kwestia peruki) albo o Marlenie Dietrich, zwłaszcza ze garnitur to mój ulubiony strój. Chce postawić na makijaż i fryzure a nie na jakis wyczesany strój bo jeśli sie okaże ze niewiele osób sie przebierze bedzie dziwnie... Co sadzicie i co zaproponujecie?


mayagaramond

#1
Marlene, marlene!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Też jestem za Marleną :) (MARkc+LENin tak BTW :D ) Jest mniej oklepana niż Marilyn

mayagaramond

No ja jestem za marlena z wiadomych powodow :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Marlena jak nic :D mozesz tez robic za blekitnego aniola :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

suegro

Ale fajna impreza.

Ja kiedyś miałam iść na imprezę pod tytułem "TV" i chciałam się przebrać za takie czerwone kółko co znaczy, że program jest dla dorosłych :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: suegro w 15 Wrz 2009, 22:56:53
Ale fajna impreza.

Ja kiedyś miałam iść na imprezę pod tytułem "TV" i chciałam się przebrać za takie czerwone kółko co znaczy, że program jest dla dorosłych :D

hehe, moglas jeszcze za rozowy kwadracik - kiedys bylo takie oznaczenie do filmow erotycznych :rotfl:

damka

mam juz umówioną dziewczynę która jest makijażystką w tv - ma pomóc :) nawet ze strojem