grecja, turcja w październiku-zimno mi będzie?

Zaczęty przez anyday, 13 Wrz 2009, 00:44:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anyday

hej,
jak w temacie, myślę nad jakimś wyjazdem w październiku-czy któraś była w Grecji wtedy? albo Turcji? jaka tam pogoda może być? bo niby czytam, że w grecji 22 stopnie, woda 23- ale wiem, że to jakaś średnia ;) nie chcialabym żeby lało no i chciałabym żeby trochę słońca też było. Dziękuje za odpowiedzi!
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

zuzia

my bylismy pod koniec wrzesnia i byly juz chlodnawe dni. ale zdazylam sie opalic.

elve

Ja w zeszłym roku w drugim tygodniu października byłam na południu Turcji
Pogoda przez cały tydzień była wyśmienita, dochodziło do 30 stopni, woda bardzo ciepła, ale w ostatni dzień pobytu znacząco się popsuła, zrobiło się chłodno, padało, ogólnie paskudnie. I z tego co wiem tak już pozostało

Dwa lata temu, w ostatnim tygodniu września na Krecie było bardzo przyjemnie ale upałów już nie było, ale spokojnie dało się wypływać i opalić

konwalia

może być i tak i tak-ze wzgledu na mozliwe załamanie pogody cześc biur nie ma juz lotów

magoo

Bylam na Krecie w drugiej polowie wrzesnia, dla mnie goraco, ale to juz nie byly srodziemnimorskie upaly. Jeden dzien padal deszcz, no ale byl taki cieply, letni

anyday

dzięki dziewczyny! :)
elvelve, własnie tego się boję, że jeszcze w wrzesniu pogoda ok ale październik to już może być kicha!

Dodany tekst: 13 Wrz 2009, 14:28:08

biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

konwalia



konwalia


sonja

Studium Praktycznej Nauki Języka Angielskiego (SPNJA) odlewa :D