Autor Wątek: Suknia ślubna 2010  (Przeczytany 9723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

Suknia ślubna 2010
« dnia: 10 Wrz 2009, 23:51:53 »
Weszlam wczoraj na strone Madonny i ze zdziwieniem zauwazylam, ze sa juz zwiastuny kolekcji na 2010 rok. No wiec nowy sezon czas zaczac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (chociaz "stary" jeszcze sie nie skonczyl) Dziewczyny! Wklejajcie swoje typy. Mi na razie spodobalo sie to:  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

Odp: Suknia ślubna 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrz 2009, 10:38:14 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

justynaaaa2

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrz 2009, 10:51:13 »
magoo mi się duuużo podoba  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko pewnie ceny mniej mi się spodobają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zaraz coś powklejam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale generalnie wszystkie te zwiewne bym mogła mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tą co wkleiłaś i co wróbel wkeliła też mi się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrz 2009, 10:51:13 »

effik

« Odpowiedź #3 dnia: 11 Wrz 2009, 10:52:04 »
za dużo pięknych rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Wrz 2009, 10:55:25 »
ładne, ale hm jakoś jak dla mnei mało slubne... pewnie na zywo wygladaja inaczej

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Wrz 2009, 10:55:25 »

doda

« Odpowiedź #5 dnia: 11 Wrz 2009, 10:56:59 »
te zwiewne są śliczne
i te dekolty na plecach... achhh
w takim momencie mogłabym brać ślub jeszcze raz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #6 dnia: 11 Wrz 2009, 12:29:55 »
mój typ nr 1 na obecną chwilę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a poza tym jeszcze kilka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - moja klientka w październiku będzie ją mieć, więc ocenię na żywo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widziałam na żywo, jest piękna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj muszę się dowiedzieć co laska zamierza z nią zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i jeszcze kilka innych z kolekcji 2009 mi się podoba w tym stylu co powyżej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #7 dnia: 11 Wrz 2009, 12:32:22 »
Mnie się najbardziej podoba ta Wróblowa - jest taka na maxa grecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ostatnia Justyny, ale ja bym wyglądała w takiej jak kandydatka na tytuł posiadaczki największego biustu 2010 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Wrz 2009, 12:32:37 wysłana przez sonja »

justynaaaa2

« Odpowiedź #8 dnia: 11 Wrz 2009, 12:34:44 »
i ostatnia Justyny, ale ja bym wyglądała w takiej jak kandydatka na tytuł posiadaczki największego biustu 2010 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no fakt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to jest model dla małobiuściastych, czyli dla mnie w sam raz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #9 dnia: 11 Wrz 2009, 12:48:41 »
Piękna, aż by się chciało raz jeszcze móc wybierać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #10 dnia: 11 Wrz 2009, 14:22:33 »
Ale te suknie sa piekne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mogabym co roku brac slub Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

magoo

« Odpowiedź #11 dnia: 11 Wrz 2009, 15:45:49 »
mik sie bardzo podobaja takie odcinane pod biustem, ale niestety przy moim sporym biuscie i wielkim tylku w takich fasonach wygladam jak kopa siana, wiec patrze tylko na te, ktore podkreslaja talie

effik

« Odpowiedź #12 dnia: 11 Wrz 2009, 15:48:41 »
w takich fasonach wygladam jak kopa siana

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chocoladette

« Odpowiedź #13 dnia: 11 Wrz 2009, 15:57:52 »
mojej przyszlej szwagierce sie ta podoba, ciekawe jak wyglada na zywo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Wrz 2009, 15:58:14 wysłana przez chocoladette »

anyday

« Odpowiedź #14 dnia: 11 Wrz 2009, 19:51:02 »
a mi taka, prosta:
tylko nie macie wrażenia, że modelka fatalnie dobrana? jakaś krzywa i koścista, eee
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 11 Wrz 2009, 19:51:02 »

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Wrz 2009, 00:37:49 »
Kochane,

a kiedy jest sezon wyprzedaży sukien ślubnych:) ?

jestem łowcą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ..dodam tylko, że polskim i raczej nie wybiorę się na zakupy do Hiszpani, choc suknie, które tam widziałam sa olsniewające Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już prędzej nasz polski londynek, jesli bedzie bardzo kuszący  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co do moich typów: to wszelkie w stylu audrey hepburn i najcudniejsze widzialm tutaj, przeklojony link do ... zaraz znajde Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i dokleję, choć nie wiem czy powinnam, bo to nie 2010... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chocoladette

« Odpowiedź #16 dnia: 12 Wrz 2009, 15:57:09 »
co do moich typów: to wszelkie w stylu audrey hepburn i najcudniejsze widzialm tutaj, przeklojony link do ... zaraz znajde Smiley i dokleję, choć nie wiem czy powinnam, bo to nie 2010... wink

moze juz czas na wlasny watek przygotowawczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze na mnie tez juz czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Wrz 2009, 17:14:47 »
oj chyba jeszcze nie... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale zbieram:)

magoo

« Odpowiedź #18 dnia: 12 Wrz 2009, 18:06:07 »
sobieska widze, ze slubujemy jakos w tym samym czasie, polewam wiec z tej okazji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Wrz 2009, 19:16:41 »
To gratulacje!!! i jak ci ida przygotowania? bo mi pomalutku...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #20 dnia: 14 Wrz 2009, 23:24:09 »
my na razie to mamy tylko sale  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

teraz szukamy fotografa i zespolu i na razie jakos srednio nam idzie, szczegolnie z zespolem

Elle

« Odpowiedź #21 dnia: 15 Wrz 2009, 23:24:59 »
Pełna kolekcja dostepnych w Madonnie marek:

a inne firmy dostępne w Polsce też maja juz kolekcje 2010:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #22 dnia: 15 Wrz 2009, 23:40:02 »
Elle  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na strefie!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Elle

« Odpowiedź #23 dnia: 16 Wrz 2009, 21:47:47 »
Dziękuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Już jakis czas podczytuję, wiec nadszedł czas na ujawnienie się:)
« Ostatnia zmiana: 16 Wrz 2009, 21:57:45 wysłana przez Elle »

justynaaaa2

« Odpowiedź #24 dnia: 16 Wrz 2009, 21:54:37 »
Elle to zapraszamy do wątku zapoznawczego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i do częstego udzielania się na różnych płaszczyznach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i piwo na początek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj