Autor Wątek: Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)  (Przeczytany 75490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Odp: Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)
« Odpowiedź #75 dnia: 12 Wrz 2009, 22:57:53 »
vobi
dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

noki

« Odpowiedź #76 dnia: 13 Wrz 2009, 13:19:12 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ja myslalam ze mozna pic bezposrednio bez gotowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My tak wlasnie robimy, filtrujemy wode i nie gotujemy jej do picia np. z pomaranczowym squashem.
uzywamy dzbanka brita z filtrami brita, ktore wymieniam jak zaczyna sie robic osad w herbacie, czyli jakies 5 tygodni. Filtry kupuje w bootsie, kosztuje mnie to 10 funtow za 3, a jak jest promocja, to uda sie kupic 6 za 12.50.

effik

« Odpowiedź #77 dnia: 14 Wrz 2009, 08:47:53 »
Czyste, aż piszczą wink

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i w tym momencie wizualizuję sobie Bożenę Dykiel z promiennym uśmiechem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 14 Wrz 2009, 08:47:53 »

magdalinska

« Odpowiedź #78 dnia: 15 Wrz 2009, 17:26:17 »
A i sciereczki mam takie za 2,5 z carrefoura Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szczescie cofnelam reke... a juz miałam chowac do koszyka sciereczke za 6,50 szt!!! jutro jade do carrefoura Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Wrz 2009, 13:21:58 »
skoro jest wątek o perfekcyjnej pani domu, proszę też zapodać triki, jak perfekcyjnie wyglądać po całym dniu pracy na przywitanie męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jak się upiekszyć maksymalnie w 3 minuty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Wrz 2009, 13:21:58 »

mayagaramond

« Odpowiedź #80 dnia: 17 Wrz 2009, 16:23:23 »
skoro jest wątek o perfekcyjnej pani domu, proszę też zapodać triki, jak perfekcyjnie wyglądać po całym dniu pracy na przywitanie męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jak się upiekszyć maksymalnie w 3 minuty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zatrudnic sprzataczke i kucharke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aniak1211

« Odpowiedź #81 dnia: 17 Wrz 2009, 22:27:25 »
w pracy nie przemeczac sie i przed wyjsciem poprawic makijaz,
a najlepiej to jeszcze prysznic przed wyjsciem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #82 dnia: 18 Wrz 2009, 08:54:40 »
w pracy nie przemeczac sie i przed wyjsciem poprawic makijaz

o, to jestem perfekcyjną panią domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #83 dnia: 19 Wrz 2009, 12:01:25 »
A i sciereczki mam takie za 2,5 z carrefoura

W zbliżonej cenie zakupiłam w Biedronce, rzeczywiście są świetne, choćby do szyb czy luster - super.

Aha - przyznaję bez bicia, że np. kafelki w kuchni, zlewozmywak czy okamienioną baterię zdarza mi się traktować ACE; odzyskują naturalny kolor, zero szorowania, a i spłukiwanie mniej upierdliwe niż wprzypadku "pieniących" środków. Tylko też odór chloru... Do kibelka też zdarza mi się wlewać ACE, znikają wszelkie smrodki czy osady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Wrz 2009, 12:02:43
Effik - rewelka, postaram się wyorzystać zarówno Twoją opcję jak i tę mary, z pomocami domowymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale to pewnei za jakies 15 lat, a do tego czasu i tak będę miała pełno zmarszczek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Wrz 2009, 12:02:43 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #84 dnia: 04 Paź 2009, 17:06:36 »
my mamy Anne, to chyba troche tansza wersja

no chyba powinnam się obrazić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ps. jak ja się cieszę, że tu można pić wodę prosto z kranu!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Lwica

« Odpowiedź #85 dnia: 21 Paź 2009, 21:41:53 »
No to moje miłe panie domu mówcie mi tu jak na spowiedzi czym "szorujecie"  płyty elektryczne (ceramiczne) w kuchenkach?? Moja idealna teściowa pozostawiła po sobie w spadku płytę w niezbyt dobrym stanie. Po każdym małym nawet gotowanku jak widzę te obleśne ciapy, smugi....to mi ehhhh Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2009, 21:43:45 wysłana przez Dorotka1981 »
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

« Odpowiedź #86 dnia: 21 Paź 2009, 22:52:33 »
Dorotka1981
Pamietam jak kilka lat temu kupilismy rodzicom w prezencie taka kuchenke to w sklepie z chemia dostalismy mleczko specjalnie do plyty elektrycznej,
niestety nie pamietam nazwy ani firmy ale podejrzewam ze teraz jest duzy wybor,
pamietam ze dosc drogie bylo ale wydajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #87 dnia: 22 Paź 2009, 08:32:57 »
aniak1211 no tych środków troche do płyt jest ale właśnie ceny są ho ho ho
Wiem poleje wszystko ACE heheh podobno wyzera wszytsko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #88 dnia: 22 Paź 2009, 08:34:23 »
ja plyte pryskam srodkiem z lidla W5, smugi troche zostaja, ale jak zgasze swiatło w okapie to nie widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #89 dnia: 22 Paź 2009, 09:08:49 »
ja mam mleczko takie. drogie cholerstwo, ale bardzo wydajne. chyba w castoramie mi mąż kupił albo jakoś tak.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 22 Paź 2009, 09:08:49 »

inkageo

« Odpowiedź #90 dnia: 22 Paź 2009, 09:19:49 »
Ja mam oprócz środków chemicznych takiego drapaka, coś jak maszynka do golenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chyba to było w zestawie z płytą. M pryska płytę jakimś mleczkiem, później wyciera ją papierowym ręcznikiem, a to co zostanie, to tym drapakiem zeskrobuje.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

kasiad

« Odpowiedź #91 dnia: 22 Paź 2009, 13:52:30 »
mój Mąż płytę elektryczną myje octem   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale u nas większość rzeczy się nim myje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
garnki jak są przypalone, czajnik odkamieniamy, nawet zlew nie raz był nim potraktowany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Paź 2009, 13:52:48 wysłana przez kasiad »

Kasia

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Paź 2009, 21:56:04 »
chyba w castoramie mi mąż kupił albo jakoś tak.
castorama ma game róznych produktow, jakoś HD to sie nazywa czy podobnie i sa super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i do dywanów i do fug i jeszcze inne
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wis

« Odpowiedź #93 dnia: 24 Paź 2009, 15:33:11 »
Ja mam takie psik-psik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupiłam w Euro RTV AGD jak kupowałam kuchenkę. Psikam, śmierdzi strasznie, po 20 min gąbka i ręcznik papierowy. Jak coś nie zejdzie to tak jak Inka - takim drapakiem, który dostałam do pieca - to cholerstwo ma żyletkę w środku, ale nic nie rysuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #94 dnia: 24 Paź 2009, 19:39:03 »
No wlasnie taz u mamy to bylo ale nigdy nie uzywalismy bo zyletka w srodku i sie balimy zeby nie porysowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #95 dnia: 24 Paź 2009, 20:53:56 »
laski, a w jakich proporcjach uzywacie octu z woda???

próbowałam ostatnio umyc płytki nad kuchenką, ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko cif w wersji zracej dał rade wymyc tłuszcz, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

konwalia

« Odpowiedź #96 dnia: 24 Paź 2009, 22:22:49 »
u mnie sprawdził się tylko nierozcieńczony cilit bang, więc pewnie ten ocet to trzeba codziennie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #97 dnia: 24 Paź 2009, 22:40:08 »
sprawdzałam, co to za mleczko mam - STARWAX. To nazwa producenta, różne rzeczy robi do czyszczenia.

wis

« Odpowiedź #98 dnia: 25 Paź 2009, 10:17:41 »
A mnie to wkurza, umyję tą płytę, wypoleruję, a później jedno gotowanie i znowu do mycia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Idę dokończyć łazienkę.

aniak1211

« Odpowiedź #99 dnia: 25 Paź 2009, 10:34:38 »
A mnie to wkurza, umyję tą płytę, wypoleruję, a później jedno gotowanie i znowu do mycia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dlatego ja nie kupie do swojej kuchni plyty ceramicznej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj