Autor Wątek: Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)  (Przeczytany 75492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Wrz 2009, 10:52:39 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
effik wyprobowalam juz wszystkie mozliwe saszetki, woreczki, zawieszki i to sie wyczerpuje bardzo szybko - medlo odpakowane pachnie dlugo, no i ma "czysty" zapach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak robilismy porządki w domu babci to w szafkach znaleźliśmy powtykane ponad 10letnie mydła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wszystkie pieknie pachnialy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pamietacie mydło DURU, też sie znalazło w babcinej szafie

mimo iz przeterminowane to mój mąż je wszystkie wykorzystał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przetermonowane były ale nie popsute Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hehehe
do mycia rąk sie jeszcze nadawały, mąż nie narzekal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #26 dnia: 10 Wrz 2009, 10:52:50 »
ja kominki też palę cały rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zapach any tabaco faktycznie pomaga pozbyć się dymu papierosowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i uwielbiam też wiśniowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

martullek

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Wrz 2009, 10:52:57 »
O, to mi powiedzcie perfekcyjne panie domu, co mam zrobić z żelazkiem.

Nalewałam wody do zbiorniczka i nie zawsze wszystko wyprasowywałam. Woda więc zostawała w zbiorniczku.

Od pewnego czasu żelazko zostawiało rdzawe smugi na ubraniach. Za radą teściowej, nalałam do zbiorniczka wody z octem. Nie pomogło!

Ostatnio R prasował sobie koszulę i zmoczył ją wodą ręcznie (skropił). I też żelazko zostawiło rdzwy ślad!

Co robić?

ja używam tylko destylowanej do żelazka

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Wrz 2009, 10:52:57 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 10 Wrz 2009, 11:02:21 »
effik no ale kadzilo to fuj, a kominek to cacy - ostatnio znalazlam lawendowy probke/gadzet? voxa kadzidelek i myslalam, ze umre od tego dymu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poszly w kosz od razu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia duru to widzialam jeszcze jakies 4 lata temu w szafie w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  nadal pachna - konwalia a to co z tymi "przeterminowanymi" robisz? wywalasz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

effik

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Wrz 2009, 11:07:26 »
jak robilismy porządki w domu babci to w szafkach znaleźliśmy powtykane ponad 10letnie mydła Smiley

w opakowaniach czy bez te mydła trzymacie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Wrz 2009, 11:07:26 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Wrz 2009, 11:08:20 »
bez - stad problem z data waznosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #31 dnia: 10 Wrz 2009, 11:10:53 »
w opakowaniach czy bez te mydła trzymacie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u babci zawsze w opakowaniach były, wszystko pachniało jak trzeba było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stąd tez wiedziałam jak bardzo te mydełka przetermonowane były

aaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze znalazłam pełno mydeł z 30letnich
nawet miałam je na allegro wystawić, bo się nawet takie jasie i agatki tam sprzedają
ale jakoś mi sie nie chciało i miesiąc temy je wywaliłam, ze sto mydeł
nie dało się ich wykorzystać bo to takie jeszcze stare nieładnie pachnące były Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #32 dnia: 10 Wrz 2009, 11:12:16 »
bez - stad problem z data waznosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tego się obawiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale mydła pachną nawet w opakowaniach, jak Kasia mówi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 11:12:42 wysłana przez effik »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Wrz 2009, 11:14:56 »
justynaaaaa, no mam, ale nie pomaga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

destylowaną mówicie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a skąd ja ją wezmę?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

zosia2007

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Wrz 2009, 11:18:15 »
justynaaaaa, no mam, ale nie pomaga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

destylowaną mówicie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a skąd ja ją wezmę?

z apteki

ishka82

« Odpowiedź #35 dnia: 10 Wrz 2009, 11:18:31 »
Ze sklepu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #36 dnia: 10 Wrz 2009, 11:20:51 »
w aptece - niedroga jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia

« Odpowiedź #37 dnia: 10 Wrz 2009, 11:21:29 »
ze stacji benz.

zwierzak, biorę do mycia rak, tylko do tego u nas idzie "kostka"

effik

« Odpowiedź #38 dnia: 10 Wrz 2009, 11:22:50 »
destylowaną mówicie? knuje a skąd ja ją wezmę?

ze stacji benzynowej też i z marketu, z działu samochodowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale ja uzywam zwykłej. Anupka, żelazko nadaje się do czyszczenia chyba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 10 Wrz 2009, 11:24:11 »
konwalia no to jak tylko do rak uzywacie kostki i kostki przeterminowanej tez uzyjesz, to po co sprawdzac date?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiem - czepiam sie jak rzep Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 10 Wrz 2009, 11:24:11 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Wrz 2009, 11:28:32 »
Anupka, żelazko nadaje się do czyszczenia chyba

albo może nowe kupię... w ramach oszczędności, rzecz jasna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #41 dnia: 10 Wrz 2009, 12:19:43 »
te daty to takie zboczenie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #42 dnia: 10 Wrz 2009, 15:32:37 »
Ja zawsze na wakacyjnych wyjazdach kupuję takie mydełka "do szafy" (duży wybór jest zwłaszcza w Grecji) i potem nie dość, że ładnie pachnie to jeszcze się lato przypomina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #43 dnia: 10 Wrz 2009, 16:18:51 »
Ten ocet w czajniku w jakich proporcjach ??? I czy usuwa sam kamien czy ten osad z wody rowniez ? I czy to smierdzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 16:19:12 wysłana przez magdarynka »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Wrz 2009, 16:39:28 »
Patent mojej mamy: drewniane deski do krojenia impregnuję oliwą - dłużej są w dobrym stanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Dodany tekst: 10 Wrz 2009, 16:40:09
magdarynka, ja tak chlustam tym octem i tyle - tak, żeby trochę go było. Potem musisz parę razy wygotować czajnik samą wodą, bo czuć ten ocet.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 16:40:09 wysłana przez szelma »

Kasia

« Odpowiedź #45 dnia: 10 Wrz 2009, 16:57:15 »
Patent mojej mamy: drewniane deski do krojenia impregnuję oliwą - dłużej są w dobrym stanie Smiley.

każdą nowozakupiona drewnianą deske trzeba na początku nasmarować oliwą czy olejem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet jezeli jest niby zainpregnowana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #46 dnia: 10 Wrz 2009, 17:09:45 »
Ten ocet w czajniku w jakich proporcjach ??? I czy usuwa sam kamien czy ten osad z wody rowniez ? I czy to smierdzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie wiem, zawsze wlewam wody i octu na oko. A pozniej jeszcze raz gotuje sama wode i plucze ze dwa razy czajnik.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

« Odpowiedź #47 dnia: 10 Wrz 2009, 17:23:45 »
magdarynka śmierdzi octem jak diabli - ja do czajnika wrzucam do gotującej wody dwa opakowania kwasku cytrynowego, potem tę wodę zagotowuję jeszcze raz i taką gorącą wylewam do WC - mam 2 w 1 czysty czajnik i kibelek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #48 dnia: 10 Wrz 2009, 17:30:11 »
no bo jak ocet do sracza wywalisz to pewnie nie wyczysci ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D

konwalia

« Odpowiedź #49 dnia: 10 Wrz 2009, 17:44:51 »
octu na oko