Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 10 Wrz 2009, 00:09:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Patent ciekawy, ale wątpię w efekt przy poszwach bez zamka. Do tego durna podwójna kołdra z Ikei na pewno by się rozwarstwiła. Nienawidzę ubierania pościeli - ciężkie to (zwłaszcza w wersji zimowej) i mimo porządnego wzrostu i tak się namęczę.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 30 Sty 2017, 08:30:12trzeba połozyć i sciągnąć dodatkowo rękoma
a to ja tak zawsze robię, nie ma szans aby tak trzepnęła ciężką kołdrą aby ta poszwa się zsunęła na swoje miejsce :)
jak na leżąco wszystko ułożę to dopiero staram się trzepnąć aby wszystko się ułożyło lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, ja robiłam bez zapinania ;D tzn zapięłam dopiero po rzrolowaniu, bo mi się spieszyło, żeby zobaczyć, czy to działa i zapmniałam o tym kroku lol

Cytat: Kasia w 30 Sty 2017, 08:26:55zwierza sposób fajny ale wygląda na pracochłonny 
jak wyżej, żeby szybko zobaczyć, czy działa zrobiłam na narożniku, pi razy drzwi układając wszystko, byłam pewna, że i tak nie wyjdzie :D

Cytat: wrobelek0403 w 30 Sty 2017, 08:30:12jak byłam sama, celem strzepania wchodziłam na łozko 
witaj w klubie lol lol stąd mój zachyt nad rolowaniem, skoro nie trzeba skakać :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


callja

Cytat: dragonfly w 30 Sty 2017, 11:38:11
Ale szpanować to ta pani nie umie, Inka jest lepsza... lol
lol lol lol

My przewlekamy pościel we dwoje, P. trzyma jako ten wyższy lol lol zajmuje to nam kilkanaście sekund. Sama też sobie radziłam, choć wzrost z metra cięty ;) Sposób ciekawy, ale... chyba nie będę się ćwiczyła nowego lol lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Laski, co zrobic z grzybem??? Wyglada to tak:

Pierwszy raz cos takiego mam, nie wiem, co trzeba robic, zeby w nowym budownictwie dorobic sie grzyba!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 01 Lut 2017, 12:06:21nie wiem, co trzeba robic, zeby w nowym budownictwie dorobic sie grzyba!
nie wietrzyć.

Kasia

to jest od strony farby grzyb, pewnie nie wniknął głęboko. Nie wietrzyli mieszkania, masz za szczelne okna ;)
spróbuj gabką z wodą i mydłem, powinno zejść
a jak weszło głębiej to zeskrobać, popsikać grzybobójczym specyfikiem i zaszpachować+pomalować.

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, i możesz sprawdzić, czy nie da się okien zrobić mniej szczelnych - niektóre maja taki mechanizm
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

#1159
Jest taki środek grzybobójczy chyba pufas sie nazywa, rewelacyjny, popsikać, odczekać i wytrzeć szmatka - tylko w masce bo cholernie śmierdzi
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

Dzieki dziewczyny!!!! :beer:

Zwierzu, ja mam takie "rozszczelniacze" na szczycie okien. Ale pewnie nie uzywali. Ja to ciagle wietrze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Dziewczyny, kiedyś w lidlu lub biedronce były takie miekkie kosze/wiaderka. Jakby Wam wpadło w oczy, ze znów jest, to dajcie znac :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: wrobelek0403 w 07 Lut 2017, 10:27:48
Dziewczyny, kiedyś w lidlu lub biedronce były takie miekkie kosze/wiaderka. Jakby Wam wpadło w oczy, ze znów jest, to dajcie znac :)


Wróbelku, one sa często we wszystkich supermarketach: Tesco, Carrefour. W Jysku tez powninny być.


wrobelek0403

#1164
Justynna, :beer: skocze potem na zakupy, mam taką osiedlową biedrone, tam długo rzeczy leża :) Bo w weekend byłam w innej to na pewno nie było, specjalnie sie rozglądałam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

wrobelek0403, to oby jeszcze były! Mam taki kosz i jest bardzo poręczny do noszenia prania :)

salsa

Cytat: wrobelek0403 w 07 Lut 2017, 10:27:48
Dziewczyny, kiedyś w lidlu lub biedronce były takie miekkie kosze/wiaderka. Jakby Wam wpadło w oczy, ze znów jest, to dajcie znac :)

ja mam z tesco
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

wrobelek0403,
Wiemy pepco są na pewno.

salsa

wrobelek0403, o super ! a gdzie to kupic?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

salsa, ja kupuje w takich większych supermarketach typu Piotr i Paweł, są w Rossmannie, ale nie zawsze wszystkie. No i mysle, ze na allegro dostaniesz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Wróbelek u nas w Tesco kupuję

wrobelek0403

konwalia, a po wiele? Te w bierze po 15 zł, cena odpowiednia :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka