Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 10 Wrz 2009, 00:09:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2016, 16:26:37kłaki H w salonie juz mniej, kłaki sie tak dobrze nie zbierają i sporo fruwa przy sprzątaniu
ja tylko kurz tym zbieram, jak nazwa wskazuje ;) nie przypuszczałabym, żeby to zebrało kłaki kocie skądkolwiek, poza tym mi kot się kłaczy tylko na podłodze + na powierzchniach tekstylnych, a tam kurzu nie zbieram miotełkami ;) gdzie Ci się ten król kłaczy?? na półkach??
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, na szafce tv. nie mowie o kłebkach tylko takich pojedynczych włoskach. On ma strasznie cienkie, wiotkie, fruwają przy byle ruchu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2016, 17:34:48
zwierzatko_mojej_mamy, na szafce tv. nie mowie o kłebkach tylko takich pojedynczych włoskach. On ma strasznie cienkie, wiotkie, fruwają przy byle ruchu.
no ja jak tym robię to z tv tak raczej zmiatam, że jadę do końca blatu i myślę, że jeśli jakiś koci włos tam był, to po prostu spada na podłogę, potem się odkurzy
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

a no widzisz, krolicze włosy nie spadają, tylke lecą do góry :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2016, 17:39:19
a no widzisz, krolicze włosy nie spadają, tylke lecą do góry :D

Bo to nie są włosy, tylko anty-włosy lol ich się grawitacja nie dotyczy lol.

callja

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2016, 16:26:37kupiłam pronto duster
Gdzie udało Ci się dostać?? Nie jestem w stanie namierzyć dustera nigdzie, kiedyś specjalnie jeździłam po niego do OBI, teraz kicha :/
Rossmannowej podróbki też nie ma, jakoś cichcem wycofali.
Bbbbb lubię te ustrojstwa do kurzu, bo pył nie fruwa w powietrzu.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

callja, wyobraz sobie w Biedronie! Była chyba jakas promocja, stał cały regał produktów pronto.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

o kurka, to muszę zajrzeć i zrobić zapas - dzięki!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mobka

Callja już pisałam, że ja w Auchanie kupuję.

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

melduje ze na plamy z zywicy (nawet stare) idealnie sprawdza się aceton :D

potrzeć wacikiem i do pralki :) odzyskałam spodnie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


yoy

A ja polecę środek do ścierania kurzu z serii perfect house marki BARWA. Ma absolutnie cudowny zapach. NIE wiem jak reszta produktow,  bo to nowość u mnie, ale dzięki temu zapachowi non stop sprzątam i mam czysto. Czyli działa lol lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka


marax

Cytat: yoy w 06 Lis 2016, 23:39:53
A ja polecę środek do ścierania kurzu z serii perfect house marki BARWA. Ma absolutnie cudowny zapach. NIE wiem jak reszta produktow,  bo to nowość u mnie, ale dzięki temu zapachowi non stop sprzątam i mam czysto. Czyli działa lol lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

a gdzie to kupujesz ?

damka


zwierzatko_mojej_mamy

to jest trik na miarę stulecia dla mnie, dzisiaj obrałam tak pościel po raz pierwszy - TO DZIAŁA!!!! it's f...n unbelivable lol lol


oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

jakies kurde jaja ... lol serio to wyszlo ?

chociaz wole zwykly moj sposob dwa rogi lapiesz i wkladasz i sptrzepujesz, bo tu duzo ukladania, ale sposob nieziemski :D

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka, mam 162 cm, trudno mi strzepywać lol lol wyszło, działa lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

czary mary jakieś :D
ale musze kiedyś spróbować :D

ziuta

przez cały czas oglądania filmu zastanawiałam się, po jaką cholerę mam urządzać takie cyrkowe sztuki, żeby przebrać pościel, skoro mogę zwyczajnie złapać za dwa rogi i strzepać, ale może to właśnie tu tkwi diabeł:
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Sty 2017, 21:57:39mam 162 cm, trudno mi strzepywać
:D
nie odnotowałam nigdy, żeby strzepywanie było problemem, a ten sposób z filmu jawi mi się jako iście magiczna sztuka ;)

Kasia

Cytat: ziuta w 30 Sty 2017, 08:22:20żeby strzepywanie było problemem
dla mnie ciężko, kołdra jest za ciężka aby machnąć nią efektywnie ;) też czuję się za niska do kołdry dwumetrowej :)

ale u nas kołdry powleka D. więc jakby problemu nie ma.
A jak raz od wielkiego dzwonu ja to zrobę to też jakoś dam radę, bez porządnego strzepniecia też można kołdrę powlec :)  :) zwierza sposób fajny ale wygląda na pracochłonny :) no chyba że to do filmu tak wolno i starannie a w warunkach domowych można szastu prastu :) wypróbuję kiedyś :)

wrobelek0403

#1149
my przewlekamy we dwójke :D

jak byłam sama, celem strzepania wchodziłam na łozko :D a i tak te ikowe poszwy ciezko sie trzepie, bo mają wąskie otwory, trzeba połozyć i sciągnąć dodatkowo rękoma. PAtent zamierzam wypróbować :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login