Autor Wątek: Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)  (Przeczytany 74008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)
« dnia: 10 Wrz 2009, 00:09:00 »
jako, ze strefa ta lezy prawie odlogiem - po cosmy ten slub braly ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D
tutaj wpisujemy triki wykorzystywane, do ulatwienia, poprawienia, zwiekszenia wygody oraz wolnego czasu itp w ramach prowadzenia domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1. aby w szafach pachnialo i ubrania pachnialy na polkach z rzeczami uzywanymi czesto mam poukladane mydla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jedno mydlo na jedna polke i zapach mydla przesiaka przez ubrania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj plus kolejny - jak zabraknie mydla w lazience, zawsze znajde zapas w szafach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

Odp: Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrz 2009, 00:42:08 »
Ja wstawiam do szaf otwarte, puste flakony po perfumach - ładnie pachnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dla odświeżenia "atmosfery" w lodówce względnie piekarniku (np. po upieczeniu mięska z dużą ilścią czosnku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )wstawiam do środka spodeczek z kilkoma łyżkami zmielonej kawy (najzwyczajniejszej) - ładnie pochłania wszystkie dziwne zapaszki.

Zamiast mozolnie szorować kibelek, po prostu polewam wnętrze muszli niedużą ilością ACE i zostawiam na kilka minut. Potem spłukuję - lśni i błyszczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kuchenkę gazową inox myję miekką gąbką nasączoną octem - rozpuszcza zacieki wapniowe po wodzie. Octem traktuję też kafelki w łazience. I czajnik - po zagotowaniu w nim wody z octem we wnętrzu nie zostaje nawet ślad kamienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

justynaaaa2

« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrz 2009, 01:01:51 »
jako, ze strefa ta lezy prawie odlogiem - po cosmy ten slub braly ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D

czuję się na razie rozgrzeszona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a tak poważnie, to nic mi na obecną chwilę nie przychodzi do głowy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrz 2009, 01:01:51 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrz 2009, 07:21:16 »
tak jest - ocet do odkamieniania to jedyna opcja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zdrowe i spozywcze, a nie jakies chemie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrz 2009, 08:33:54 »
a już kwasku cytr. pani nie uzywa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrz 2009, 08:33:54 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrz 2009, 08:35:53 »
octu do czegos tam jeszcze w kuchni dolewam, kwasku nie dolewam do niczego to po co kupowac ;d przeciez cytryny nie wycisne - mialysmy oszczedzac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrz 2009, 08:43:23 »
tutaj wpisujemy triki wykorzystywane, do ulatwienia, poprawienia, zwiekszenia wygody oraz wolnego czasu itp w ramach prowadzenia domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1. aby w szafach pachnialo i ubrania pachnialy na polkach z rzeczami uzywanymi czesto mam poukladane mydla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jedno mydlo na jedna polke i zapach mydla przesiaka przez ubrania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj plus kolejny - jak zabraknie mydla w lazience, zawsze znajde zapas w szafach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rossman wprowadził obecnie novum - pachnące saszetki do szaf i torebek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
różne zapachy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja kiedyś miałam od babci takie porcelanowe coś, w środku były pachnące granulki, trzymałam to w szufladzie ze skarpetkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 10 Wrz 2009, 08:44:32
Dla odświeżenia "atmosfery" w lodówce względnie piekarniku (np. po upieczeniu mięska z dużą ilścią czosnku wink )wstawiam do środka spodeczek z kilkoma łyżkami zmielonej kawy (najzwyczajniejszej) - ładnie pochłania wszystkie dziwne zapaszki.

potwierdzam - idealnie wchłania. mleko mi nie zajeżdża wędlinką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 08:44:32 wysłana przez effik »

suegro

« Odpowiedź #7 dnia: 10 Wrz 2009, 08:52:42 »
Dla odświeżenia "atmosfery" w lodówce względnie piekarniku (np. po upieczeniu mięska z dużą ilścią czosnku )wstawiam do środka spodeczek z kilkoma łyżkami zmielonej kawy (najzwyczajniejszej) - ładnie pochłania wszystkie dziwne zapaszki.

Ciekawy patent - muszę spróbować.

W sumie w perfumeriach często stoi kawa po to, żeby "odświeżyć nos".
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrz 2009, 09:34:59 »
effik wyprobowalam juz wszystkie mozliwe saszetki, woreczki, zawieszki i to sie wyczerpuje bardzo szybko - medlo odpakowane pachnie dlugo, no i ma "czysty" zapach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrz 2009, 09:54:34 »
jak prasuję to do wody w żelazku dolewam perfum - ubrania długo pachną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia

« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrz 2009, 09:55:24 »
ja tez stosuję ten sposób, tylko mnie jedno w nim denewuje-niemozność sprawdzenia daty ważnośći

ewdomaga

« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrz 2009, 09:59:41 »
rossman wprowadził obecnie novum - pachnące saszetki do szaf i torebek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
różne zapachy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o tak, pięknie pachną. kupiłam tę lawendową, ale zmieniłam jej przeznaczenie - przykleiłam na płytkach w wc, i nic. nie pachnie.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ja lubię jak mi ładnie pachnie. macie moze jakies sprawdzone zapachy do wc i łazienki? żeby rzeczywiście pachniało.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 10 Wrz 2009, 10:00:10 »
konwalia daty waznosci czego??

konwalia

« Odpowiedź #13 dnia: 10 Wrz 2009, 10:01:45 »
konwalia daty waznosci czego??

mydła oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Wrz 2009, 10:12:20 »
konwalia w zyciu by mi nie przyszlo do glowy sprawdzac date waznosci mydla  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Wrz 2009, 10:12:20 »

konwalia

« Odpowiedź #15 dnia: 10 Wrz 2009, 10:13:40 »
ja sprawdzam wszystkiego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #16 dnia: 10 Wrz 2009, 10:20:39 »
o tak, pięknie pachną. kupiłam tę lawendową, ale zmieniłam jej przeznaczenie - przykleiłam na płytkach w wc, i nic. nie pachnie.  crying a ja lubię jak mi ładnie pachnie. macie moze jakies sprawdzone zapachy do wc i łazienki? żeby rzeczywiście pachniało.

te saszetki są wyczuwalne w szafach, szufladach, torebkach. ogólnie czymś zamkniętym. chyba zapach jest za słaby do odświeżania pomieszczeń.
ja w łazience stosuję te w sprayu, a w pokojach elektryczne, pięknie pachną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #17 dnia: 10 Wrz 2009, 10:23:29 »
macie moze jakies sprawdzone zapachy do wc i łazienki? żeby rzeczywiście pachniało.

kominki zapachowe - i nastrój dają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  moje ulubione zapachy - kawa i zielona herbata

żeby nie było - nastrój w łazience i innych pomieszczeniach - w WC niekoniecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 10:24:30 wysłana przez goga »

effik

« Odpowiedź #18 dnia: 10 Wrz 2009, 10:25:28 »
kominki zapachowe - i nastrój dają Smiley

cudne na jesień i zimę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
cytrusowe (zwł. pomarańcza) dodają energii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #19 dnia: 10 Wrz 2009, 10:41:36 »
no ja tez mam 2 kominki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tez czesto je puszczam - np jak kot walnie kupala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #20 dnia: 10 Wrz 2009, 10:42:46 »
np jak kot walnie kupala LOL LOL

kadzidełkiem go! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Wrz 2009, 10:46:03 »
O, to mi powiedzcie perfekcyjne panie domu, co mam zrobić z żelazkiem.

Nalewałam wody do zbiorniczka i nie zawsze wszystko wyprasowywałam. Woda więc zostawała w zbiorniczku.

Od pewnego czasu żelazko zostawiało rdzawe smugi na ubraniach. Za radą teściowej, nalałam do zbiorniczka wody z octem. Nie pomogło!

Ostatnio R prasował sobie koszulę i zmoczył ją wodą ręcznie (skropił). I też żelazko zostawiło rdzwy ślad!

Co robić?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

justynaaaa2

« Odpowiedź #22 dnia: 10 Wrz 2009, 10:51:06 »
Anupka a nie masz takie guzika na żelazku do odkamieniania żelzka ???
ja mam i wystarczy wlać cały zbiorniczek wody, nagrzać żelazko na maksa, odłączyć od prądu i nad zlewem naciskam ten guzik i całe te syfy ze środka wylatują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #23 dnia: 10 Wrz 2009, 10:51:11 »
lej destylowaną

suegro

« Odpowiedź #24 dnia: 10 Wrz 2009, 10:51:16 »

kadzidełkiem go! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effiiik nie bądź brutalem, nie wsadzaj kotu kadzidła w zadek!