puchar dla rodzicow. propozycje dedykacji

Zaczęty przez strzygula, 18 Wrz 2007, 15:04:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

strzygula

wymyslilismy sobie z moim N. ze damy rodzicom puchary zamiast jakis zdjec czy koszow z kwiatami. tylko nie mamy pojecia co na nich napisac. moze macie jakies propozycje?

goga

Może to:

"Matki trzymają za rękę swoje dzieci tylko przez chwilę, a ich serca zatrzymują na zawsze"

"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś wyjątkowym by być tatą."

Ewentualnie w tym pierwszym słowo matki można zamienić na rodzice.
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

strzygula

wlasnie nie chcemy uzywac slow "mama, tata, rodzice" bo Tata mojego N. zmarl w styczniu a chcemy zeby mieli takie same teksty. myslelismy cos o tym, ze np. "za pierwsze miejsce w wychowaniu itd "sama nie wiem

eva_luna

hmmm, a mi sie wydaje, ze pomimo, ze tata N nie zyje nie warto rezygnowac z pisania o nim, pomijania Jego osoby i tematu. Ja wiem, ze to jest bolesne, ale mysle, ze warto jednak i Tacie podziekowac i mamie sprawi to radosc, bo w koncu cale zycie wraz z tata zajmowala sie N.

strzygula

Tacie podziekujemy ale nie chce moj N. zeby byl on umieszczony na pucharze bo wie ze jak ona spojrzy na ten puchar to bedzie myslala ze nie bylo Taty na slubie i bedzie jej przykro po prostu.

sysiorex

hmm mam podobny pomysl..ale nie z pucharem tylko ze statuetka oskara....z dedykacja za najlepsza role w zyciu jako 'Mama' i 'Tato'