Autor Wątek: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?  (Przeczytany 25720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

Odp: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Kwi 2010, 20:32:29 »
hehe w mini i kozaczkach nie chodze, a smutna buzka byla, bo tylko spodnica jest na mnie dobra
apodnie na mnie wisza okropnie... bede musiala kupic jakies
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #76 dnia: 04 Kwi 2010, 21:00:06 »
niewiemjaka
no to pod te nasze "nalesniki: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bynajmniej moje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

marax

« Odpowiedź #77 dnia: 04 Kwi 2010, 21:32:29 »
rilla wszystko wroci do nory tylko trzeba chwile poczekac

Dodany tekst: 04 Kwi 2010, 21:33:33
nie zapomne jak po 2 dniach po cc wstalam na nogi i zobaczylam sie w lustrze. Jak spojrzalam na swoj brzuch to mi sie tylko na usta cisnelo "o k....... "
« Ostatnia zmiana: 04 Kwi 2010, 21:33:33 wysłana przez maraxela »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 04 Kwi 2010, 21:32:29 »

aniak1211

« Odpowiedź #78 dnia: 04 Kwi 2010, 22:57:39 »
Ja na szczescie nie mialam lustra w domu i nie widzialam brzucha w calej okazalosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale nie przejmowalam sie nim jakos specjalnie,wiedzialam ze bedzie brzydki ale wiedzialam tez ze po czasie "naprawi"sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #79 dnia: 05 Kwi 2010, 10:58:20 »
ale ja nie narzekam! brzuch mam super, ale nie pisalam, bo po co, jak tu dziewczyny mowia, ze u nich jest kiepsko... brzuch mam naprawde jak w 12 tc, bez rozstepow, lekko tylko sucha skore mam, ale nie zapne sie w spodniach, bo mam infekcje rany i mam duzy opatrunek z gazy:) a spodnie ciazowe wisza, tylko spodnica jest ok i wygodna

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 05 Kwi 2010, 10:58:20 »

jestynka

« Odpowiedź #80 dnia: 05 Kwi 2010, 21:37:10 »
ale nie zapne sie w spodniach, bo mam infekcje rany i mam duzy opatrunek z gazy:) a spodnie ciazowe wisza

też to przerebiałam ,ale znalazłam sobie spodnie dresowe i paradowałam w nich wszędzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #81 dnia: 08 Kwi 2010, 22:32:01 »
że kocha ten brzuch bardziej niż kiedykolwiek, za to że był domkiem dla naszej Niusi

bardzo to sympatyczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

rilla

« Odpowiedź #82 dnia: 09 Kwi 2010, 10:12:41 »
golinda kiedyś pisałaś tutaj kiedy mozna zacząć ćwiczyć po cc? wizytę u lekarza mam za 3 tygodnie, z powodu mojej infekcji moze się do tego czasu wstrzymam. Ale już mnie korci, żeby wskoczyć na rowerek chociaż na 10 minut

rilla

« Odpowiedź #83 dnia: 09 Kwi 2010, 10:19:21 »
no to mam czas:) nie wychylam się w takim razie... dzięki

Dodany tekst: 09 Kwi 2010, 10:19:21
no to mam czas:) nie wychylam się w takim razie... dzięki

Angie

« Odpowiedź #84 dnia: 09 Kwi 2010, 10:33:22 »
rilla  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
narobisz sobie kiedyś kłopotu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #85 dnia: 09 Kwi 2010, 11:22:08 »
rilla, Ty masz takie podejście jak ja miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wątpię, że 10 min ujedziesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja miesiąc po porodzie stwierdziłam, że powiszę sobie na gałęzi,aby kręgosłup wyciągnąć, myślałam, że się rozrywam

rilla

« Odpowiedź #86 dnia: 09 Kwi 2010, 12:46:51 »
ale zawsze jakis ruch. Ja w ciagu dnia gdy maz jest w pracy nie wychodze nawet na spacer, bo mam zakaz noszenia młodego, wiec zejscie po schodach na dol z malym i wozkiem odpada:/ wczoraj po pracy sie przeszlismy i od razu bylo mi lepiej

Angie

« Odpowiedź #87 dnia: 09 Kwi 2010, 12:55:39 »
rilla ale jak masz zakaz dzwigania nawet dziecka, to tym bardziej
jakichkolwiek ćwiczeń  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #88 dnia: 09 Kwi 2010, 12:58:17 »
ale ruszac sie moge, tzn spacerowac. No nic, na razie leze i nic nie robie:) ale mnie pokarało...
a nosic dziecka nie moge, bo mam za duze dziecko. Jakby wazyl 3,5 kg a nie 5 kg to bym mogła:(

ishka82

« Odpowiedź #89 dnia: 09 Kwi 2010, 15:17:03 »
bardzo to sympatyczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Sympatyczne i leczy mnie z goopich kompleksów i pomysłów chowania brzucha przed mężem i wstydzenia się przed nim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla, wystopuj troszkę, bo sobie krzywdę zrobisz. Przy infekcji, to pewnie dłużej to wszystko potrwa i musisz o wiele bardziej uważać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Poza tym masz super mały brzuch, więc luuuuz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 09 Kwi 2010, 15:17:03 »

doda

« Odpowiedź #90 dnia: 09 Kwi 2010, 22:30:56 »
rilla dziewczyny dobrze mówią, odpuść ćwiczenia na razie

ja się zastanawiam (martwię), czy Ty już podłogi myjesz i czy sprzątasz? ...

tucha

« Odpowiedź #91 dnia: 20 Lip 2010, 21:47:51 »
a ja myślałam, że chodzi o rzeczy które zostawiłam w szpitalu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zostawiłam klapki, body dziecka, ładowarke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #92 dnia: 20 Lip 2010, 21:54:01 »
ja 2 miesiące po zaczęłam lekkie ćwiczenia, 3 miesiące po brzuszki (fizjoterapeuta mówi, że do brzuszków musi upłynąć 100 dni)
ja jeszcze nie daję rady...boli bardzo i przepuklina się uwidacznia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trochę poćwiczę (3 minuty!) i już widać, zła jestem na to bo póki co zapał mam do ćwiczeń, potem może oslabnąć...no ale nie przeskoczę tego

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #93 dnia: 20 Lip 2010, 21:58:21 »
zostawiłam klapki, body dziecka, ładowarke Cheesy
to nieduzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rilla

« Odpowiedź #94 dnia: 21 Lip 2010, 09:56:17 »
sputnika ja sie też boje cwiczyc, niby juz moge... ale okolica rany boli i jest nadal twarda i taka hm zbita. Chyba od września zaczne brzuszki

sonatina

« Odpowiedź #95 dnia: 21 Lip 2010, 11:16:53 »
U mnie jak na razie 7 kg w dół od wyjścia ze szpitala, czyli przez 2 tyg.
Oj jeszcze sporo przede mną.

Kasia

« Odpowiedź #96 dnia: 21 Lip 2010, 12:56:13 »
sonatina ile tym razem przytyłaś, mój ty guru chudnięcia?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #97 dnia: 21 Lip 2010, 13:03:51 »
a ja juz jestem - 10 kg w stosunku do wagi z dnia porodu, ale to dopiero poczatek niestety...
dziewczyny, ile czasu po porodzie sn zaczelyscie cwiczyc?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonatina

« Odpowiedź #98 dnia: 21 Lip 2010, 13:07:27 »
Kasia
nie wiem dokładnie bo bałam się zważyć już na końcówce. Ale nie będzą to mniejsze kg niż przy Ignacu (niestety). Do wagi sprzed ciązy pozostało 23 kg. A schudłam już 7.  Igor wazył 4 kg i jeszcze wody płodowe... strach liczyć. Skupiam się teraz na diecie.

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 13:09:01
marlen_ka to pieknie!!! szybko Ci kg lecą!!
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2010, 13:09:01 wysłana przez sonatina »

marlen_ka

« Odpowiedź #99 dnia: 21 Lip 2010, 13:09:15 »
Skupiam się teraz na diecie.
a moze zdradzisz mi szczegoly swojej diety? bo mi teraz tez sie to bardzo przyda