Autor Wątek: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?  (Przeczytany 26320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anyday

Odp: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Wrz 2009, 14:29:46 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No coz, polskim szpitalom daleko do idealu, oplacanie poloznych i lekarza nalezy do powszechnej praktyki, to chyba moglo mi to przyjsc do glowy po przeczytaniu tematu, ktory nie precyzuje, co w szpitalu zostawiono
hej, ale to chyba tylko żart był (hope so Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #51 dnia: 13 Wrz 2009, 20:40:30 »
ech baby baby!! no pewnie, ze to byl tylko zart

noki

« Odpowiedź #52 dnia: 13 Wrz 2009, 20:57:50 »
ufff Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 13 Wrz 2009, 20:57:50 »

OlaFasola

« Odpowiedź #53 dnia: 05 Mar 2010, 13:51:46 »
W szpitalu zostawiłam 15 kg, ale spędziłam tam aż dwa tyodnie i duża część tego to była woda, bo byłam cholernie spuchnięta pod koniec ciąży.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Mar 2010, 13:09:16 »
W szpitalu zostało ponad 10 z 12 ciążowych kilogramów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Mar 2010, 13:09:16 »

magdalinska

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Mar 2010, 13:19:12 »
ja zostawiłam tez 10kg, ale zostało mi kolejne 10 do zrzucenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj + 5kg nadprogramowych sprzed ciazy

doda

« Odpowiedź #56 dnia: 06 Mar 2010, 13:20:37 »
W szpitalu zostało ponad 10 z 12 ciążowych kilogramów

wooooowwwwwww super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #57 dnia: 06 Mar 2010, 17:39:29 »
wooooowwwwwww super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szkoda tylko, że przed ciążą się upasłam i mam niestety sporo do zrzucenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No, ale pociążowych przynajmniej niewiele Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #58 dnia: 06 Mar 2010, 17:47:21 »
i tak fajnie, spokojnie zrzucisz podczas karmienia

didi_loczek

« Odpowiedź #59 dnia: 02 Kwi 2010, 19:40:57 »
Z ciążowych +17 kg w szpitalu zostawiłam 10kg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zostało 7kg do zrzucenia plus nadwaga sprzed ciąży  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #60 dnia: 02 Kwi 2010, 21:17:57 »
Ja w dniu terminu ważyłam + 16, w dniu przyjścia do szpitala + 17, a w dniu cesarki 9 dni po terminie +19!!! okropnie spuchłam po kroplówkach. Po samej cc "zeszło" mi tylko 6 kg, po powrocie ze szpitala było już - 12, a dzisiaj jestem mniejsza o 15 kg ciążowych. zostało mi 4 do wagi sprzed ciąży i zdecydowanie są one w brzuchu, spodnie sprzed ciąży wchodzą na tyłek bez problemu.

abkasia

« Odpowiedź #61 dnia: 02 Kwi 2010, 22:17:46 »
rilla bardzo podobnie kg nas opuszczaly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
rownie szybko! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #62 dnia: 03 Kwi 2010, 08:57:51 »
abkasia czyli jest szansa, ze bede wazyc mniej niz przed ciaza?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D ale taka "szprycha" jak Ty to chyba nie będę:)

ishka82

« Odpowiedź #63 dnia: 03 Kwi 2010, 09:42:22 »
Ja już ważę sporo mniej niż przed ciążą, ale jak wczoraj zobaczyłam się w całej okazałości w przymierzalni, to mi świeczki w oczach stanęły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyglądam na 6 miesiąc ciąży i mam straszną, sflaczałą i zarozstępioną oponę od TIRa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No, ale nic, mąż wciąż powtarza, że czasu trzeba, że w 5 tyg. po porodzie nie będę płaska i że kocha ten brzuch bardziej niż kiedykolwiek, za to że był domkiem dla naszej Niusi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #64 dnia: 03 Kwi 2010, 13:59:33 »
ishka82  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie smutkuj, brzuch rósł przed kilka miesięcy więc potrzeba czasu aż wszystko wróci do normy
ja chodzę w spodniach i spódnicach ciążowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic mi nie wchodzi na mój tyłek

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 03 Kwi 2010, 13:59:33 »

abkasia

« Odpowiedź #65 dnia: 03 Kwi 2010, 14:28:08 »
abkasia czyli jest szansa, ze bede wazyc mniej niz przed ciaza?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D ale taka "szprycha" jak Ty to chyba nie będęNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko ze teraz juz taka  chuda nie jestem... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #66 dnia: 03 Kwi 2010, 18:16:48 »
ale jak wczoraj zobaczyłam się w całej okazałości w przymierzalni, to mi świeczki w oczach stanęły Sad

eh wiem o czym piszesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mnie hormony bardzo długo po ciązy utrzymywały w dobrym samopoczuciu, kologramy i pociązowa figura nie robily na mnie wrazenia ale podczas zakupów łapalam doła!

Dodany tekst: 03 Kwi 2010, 18:17:48
okropnie spuchłam po kroplówkach

no te kroplówki to nieźle kg dodają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja ze szpitala wyszłam z identyczną waga co przyszłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a tydzień póxniej było juz 10kg mniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Kwi 2010, 18:17:48 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #67 dnia: 03 Kwi 2010, 18:19:27 »
dlatego ja na razie nie chodze na zakupy dla siebie, no, plaszczyk byl wyjatkiem, ale wzielam troche za mały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  czekam az schudne, na razie moge zalozyc jedne przedciazowe dzinsy, nie dopne, ale mam pas ciazowy i dłuzsze bluzki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #68 dnia: 03 Kwi 2010, 21:37:15 »
ja jutro ide w spodnicy ciazowej:(

abkasia

« Odpowiedź #69 dnia: 03 Kwi 2010, 21:48:03 »
ja jutro ide w spodnicy ciazowej:(
a w jakiej chcialas isc 2 tyg po porodzie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #70 dnia: 04 Kwi 2010, 10:30:29 »
a w jakiej chcialas isc 2 tyg po porodzie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w mini pewnie i bialych kozaczkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spokojnie inwolucja brzucha pociazowego trwa przynajmniej 6 tygodni nie wolno ci sie sciskac

niewiemjaka

« Odpowiedź #71 dnia: 04 Kwi 2010, 11:09:33 »
nt kilogramow...
skonczylam karmic i mam wrazenie ze piersi mam ciut mniejsze niz przed ciaza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mozliwe to?

a moze to wynik ogolnie nizszej wagi niz przed ciaza ?
kurna chata.. no takie smieszne te cycki teraz sa ze ja nie wiem jak z nimi zyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

abkasia

« Odpowiedź #72 dnia: 04 Kwi 2010, 11:43:02 »
w mini pewnie i bialych kozaczkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spokojnie inwolucja brzucha pociazowego trwa przynajmniej 6 tygodni nie wolno ci sie sciskac
moge jej pozyczyc moj bialy tel do kompletu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #73 dnia: 04 Kwi 2010, 12:38:48 »
mam wrazenie ze piersi mam ciut mniejsze niz przed ciaza crazy
mozliwe to?

Niestety mozliwe,moje tez sa mniejsze i okropne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zaden stanik mi nie pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

niewiemjaka

« Odpowiedź #74 dnia: 04 Kwi 2010, 16:57:52 »
ja w sumie nic nie mam do malizn Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale musze sie przyzwyczaic po rocznym rogu obfitosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jeszcze nie oklaply, ani nie wygladaja jak nalesniki a juz miesiac nie karmie, mam nadzieje ze tak zostanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze jakbym miala wogole wczesniej wieksze piersi to teraz by mi wisialy do pasa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale odpukać..
aniak1211 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za nasze super zajebiste i piękne piersi zatem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj