Autor Wątek: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?  (Przeczytany 25721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

Odp: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Lip 2010, 13:09:31 »
marlen_ka ja robiłam już proste ćwiczenia z położną tydzień  po wyjściu ze szpitala
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #101 dnia: 21 Lip 2010, 13:15:18 »
sonatina no to zycze kolejnego rekordu w chudnięciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonatina

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Lip 2010, 13:19:31 »
marlen_ka
Moja "dieta" to racjonalne, zdrowe odzywianie się. W końcu karmię piersią (i to połowa sukcesu chudnięcia) i muszę dbać o jadłospis dla mojego kluska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na sniadanie zazwyczaj jem jedną kromkę chleba z wędliną lub zółtym serem (light). Do obiadu, który zazwyczaj jest ok godz 16. 00 jem jabłka, piję bardzo duzo wody niegazowanej, czasem banana, serek biały oczywiście chudy, zresztą wszystko odtłuszczone o ile to mozliwe.
Moje obiady to ryż z jogurtem naturalnym, ziemniaki z wody, kasza gryczana, pierś z kurczaka smażona bez tłuszczu plus sałata z jogutrtem naturalnym, ryba pieczona w piekarniku. Jak jest gril to zjem też bez problemu kiełabasę. Kotlet schabowy bez panierki smazony bez tłuszczu. Generalnie staram sie nie łączyć składników i wszystko beztłuszczowe.
Kolacja to serek waniliowy danio albo resztki z objadu (o ile zostaną).

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 13:19:55
Kasia
nie dziekuję!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2010, 13:19:55 wysłana przez sonatina »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Lip 2010, 13:19:31 »

Kasia

« Odpowiedź #103 dnia: 21 Lip 2010, 13:21:15 »
sonatina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj umarłabym z głodu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale i tak trzymam kciuki za zrzucanie wagi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Lip 2010, 13:38:33 »
ja też umarłabym... ja jestem teraz tak panicznie głdna, karmienie mnie wykańcza, tylko bym jadła

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Lip 2010, 13:38:33 »

mobka

« Odpowiedź #105 dnia: 21 Lip 2010, 14:04:20 »
Sonatina, ale jedzac wszystko odtluszczone i nie dodajac np. oliwy do salatek, pozbawiasz sie wszelkich witamin rozpuszczalnych w tluszczzach, czyli A, D, E i K. I moim zdaniem malo weglowodanow. Organizm skads musi brac energie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #106 dnia: 21 Lip 2010, 14:23:19 »
lepiej zamiast ryżu jeść kaszę
zdrowsza i zdaje się, że ma niższy indeks glikemiczny

Racja.

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 14:23:53
Nie wspomne juz o Danio na kolacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Lepiej serek wiejski z miodem np. Czy z dzemem.
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2010, 14:23:53 wysłana przez mobka »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #107 dnia: 21 Lip 2010, 14:27:27 »
ja bym nie umarla - to dla mnie duzo jedzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj natomiast bym umarla z nadmiaru nabialu, ryzu i ziemniakow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

mobka

« Odpowiedź #108 dnia: 21 Lip 2010, 14:30:47 »
ja bym nie umarla - to dla mnie duzo jedzenia wink
To zazdroszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #109 dnia: 21 Lip 2010, 14:32:06 »
To zazdroszcze Smiley
mysle, ze nie ma czego - bo chuda nie jestem pomimo takiego jedzenia malych ilosc, albo wrecz niejedzenia - tak jak mowi suegro - moze nie tyje od tego, ale tez nie odzywiam sie zdrowo, zoladek sie skurczyl i mu wystarcza.

mobka

« Odpowiedź #110 dnia: 21 Lip 2010, 14:32:56 »
Moje obiady to ryż z jogurtem naturalnym, ziemniaki z wody, kasza gryczana, pierś z kurczaka smażona bez tłuszczu plus sałata z jogutrtem naturalnym, ryba pieczona w piekarniku.
A tu mam watpliwosc interpretacyjna - ryz z jogurtem i nic wiecej? Ewentualnie same ziemniaki? Sama kasza? Czy to wszystko laczone np. z piersia, czy ryba?

I cofam moje zdnaie o weglowodanach, jest ok, wczesniej gdzies ziemniaki, ryz i kasze zgubilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonatina

« Odpowiedź #111 dnia: 21 Lip 2010, 15:16:23 »
A tu mam watpliwosc interpretacyjna - ryz z jogurtem i nic wiecej? Ewentualnie same ziemniaki? Sama kasza? Czy to wszystko laczone np. z piersia, czy ryba?
same ziemniaki, sama kasza, nie łączone z niczym, że tak powiem tak na sucho.

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 13:17:43
natomiast bym umarla z nadmiaru nabialu, ryzu i ziemniakow
to zależy co kto lubi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ja mogę ryz jeść w każdych ilościach. Ziemniaki akurat pojawiaja się w moim menu najrzadziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 14:18:51
Nie wspomne juz o Danio na kolacje  Lepiej serek wiejski z miodem np. Czy z dzemem
fakt - zjem ser biały chudy z jogurtem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, choc danio uwielbiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Lip 2010, 15:39:19
ja jestem teraz tak panicznie głdna, karmienie mnie wykańcza, tylko bym jadła
słyszałam, że wiele kobiet jak karmi ma wzmozony głód. Na szcząście mnie to nie dotyczy !
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2010, 15:39:20 wysłana przez sonatina »

rilla

« Odpowiedź #112 dnia: 21 Lip 2010, 16:36:19 »
no ja nie wiem skąd się to bierze, ja mam tylko 1 kg na plusie po ciąży - wszystkie ubrania są na mnie dobre, oczywiście brzuch nie jest taki jędrny i wystaje troszkę. Ale jak widze ile jem to powinnam już 5 kg przytyć, hehe ale to chyba poszło w mojego kolosa;) marzy mi sie już normalna dieta, ćwiczenie i koniec z karmieniem piersią

salsa

« Odpowiedź #113 dnia: 21 Lip 2010, 18:09:00 »
jak widzie tytuł tego watku to pojawia sie myśl, ze chodzi o kasę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #114 dnia: 21 Lip 2010, 21:21:34 »
o ja nie wiem skąd się to bierze, ja mam tylko 1 kg na plusie po ciąży - wszystkie ubrania są na mnie dobre, oczywiście brzuch nie jest taki jędrny i wystaje troszkę. Ale jak widze ile jem to powinnam już 5 kg przytyć, hehe ale to chyba poszło w mojego kolosa;) marzy mi sie już normalna dieta, ćwiczenie i koniec z karmieniem piersią
ja jak karmiłam (odciągałam) to baaaardzo dużo jadłam i nic nie przytyłam. ciągle byłam głodna! a że marzy Ci się koniec karmienia piersią- rozumiem. Ja jestem szczęśliwa, że zakończyłam moją przygodę. pewnie w innych okolicznościach bym trwała i karmiła no ale tylko laktator mnie dobił. i jak pomyślę, że w ten upał miałabym to robić to nie nie...

jak widzie tytuł tego watku to pojawia sie myśl, ze chodzi o kasę
nie tylko Tobie!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 21 Lip 2010, 21:21:34 »

ddu

« Odpowiedź #115 dnia: 22 Lip 2010, 08:45:31 »
ciekawe, ile ja zostawię...
pewnie będę szukać info, co zrobić, żeby nie chudnąć za szybko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #116 dnia: 22 Lip 2010, 10:42:53 »
Cytat: salsa  Wczoraj o 07:09:00
jak widzie tytuł tego watku to pojawia sie myśl, ze chodzi o kasę
nie tylko Tobie!
siostro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kamu2

« Odpowiedź #117 dnia: 26 Lip 2010, 12:56:07 »
jak widzie tytuł tego watku to pojawia sie myśl, ze chodzi o kasę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak przeczytałam tytuł tego wątku również na myśl przyszły mi pieniądze:)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

brawurka

« Odpowiedź #118 dnia: 26 Lip 2010, 17:23:28 »
kamu2 czeeeesc

ishka82

« Odpowiedź #119 dnia: 26 Lip 2010, 19:30:32 »
kamu2 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

patit81

« Odpowiedź #120 dnia: 04 Sie 2010, 14:16:32 »
Przytyłam 10kg, 8 kg zostawilam w spitalu, a dwa kolejne zgubilam w ciagu pierwszego miesiaca, teraz waze mniej niz przed ciaza.   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #121 dnia: 06 Sie 2010, 21:10:16 »
zostawiłam około 5 kg, bardzo się cieszę, bo jestem na plusie
teraz jest u mnie mama, wcinam smakołyki, więc może mi zostanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #122 dnia: 06 Sie 2010, 22:34:13 »
Przytyłam 10kg, 8 kg zostawilam w spitalu, a dwa kolejne zgubilam w ciagu pierwszego miesiaca, teraz waze mniej niz przed ciaza.   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a karmisz???
jak tak to poczekaj az przestaniesz.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #123 dnia: 07 Sie 2010, 15:39:06 »
a karmisz???
jak tak to poczekaj az przestaniesz.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

abkasia

« Odpowiedź #124 dnia: 07 Sie 2010, 17:18:52 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D