Autor Wątek: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?  (Przeczytany 26311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?
« dnia: 09 Wrz 2009, 11:19:53 »
Szanowne mamy
Ile kilogramów zostawiłyście w szpitalu?
Ile przybrałyście w ciąży?
Nie uważaciwe że to fascynujący temat  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

Odp: Ile zostawiłyśmy w szpitalu ?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrz 2009, 11:22:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie uważaciwe że to fascynujący temat
bardzo fascynujący

ja przytyłam 18!
W szpitalu zostawiłam 10!

abkasia

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrz 2009, 11:27:29 »
elvelve super hiper fascynujacy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 przytylam ok 18 kg
 w szpitalu zostawilam 10
 w sumie zgubilam juz 23 kg i wiecej nie zamierzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrz 2009, 11:27:29 »

Kasia

« Odpowiedź #3 dnia: 09 Wrz 2009, 11:35:46 »
przytyłam 15 w szpitalu zostawiłam 5
nie wiem o co chodzi ale po powrocie do domu nie odnotowałam wielkiego spadku wagi, bo przeciez 5kg to nic

w sumie schudłam 10kg, bez zadnej diety, bez ćwiczeń a z podjadaniem i mała iloscią ruchu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba nieźle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zostało mi 5kg ciążowych, ktore zostaly chyba tylko w brzuchu, bo tylek nogi, ramiona sa takie jak przed ciążą
po powrocie do pracy nadprogramowe kilogramy pewnie znikna bezpowrotnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 09 Wrz 2009, 11:36:42
ale niech tu sie wypowie sonatina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ona jest moim guru chudniecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz 2009, 11:36:42 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrz 2009, 11:38:06 »
Przytyłam duużo..

Mimo że znając swoje predyspozycje pilnowałam się bardzo w ciązy i nie jadłam głupot, nie jadłam po nocy choć czasami mnie skręcało, chodziłam prawie do samego końca na aerobic 3 x w tyg. a i tak przytyłam 20 kg!

W szpitalu zostało 10 kg.
Od 5 tyg po porodzie ćwicze - 2 razy w tyg aerobic, i raz basen.
Zrzuciłam już 5 kg.

Plnuję jeszcze 5 do wagi "startowej" plus jakies 3-4 by wygladać jak człowiek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PS
Krecha na brzuchu już prawie, prawie nie widoczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrz 2009, 11:38:06 »

fasolka1980

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrz 2009, 11:54:39 »
przytyłam w ciąży 12 kg, w szpitalu zostało 7kg, teraz brakuje mi 3-4 kg do stanu przed ciążą

niby niewiele, ale w dziny wbijam się tylko jedne, najszersze:( miałam cesarke, więc cwiczyc za bardzo nie mogłam. Nie wiem czy juz moge, bo zapomniałam zapytac lekarza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

jak tylko dostane pozwolenie to biorę się za ten sflaczały brzuch..

ogólnie gubi mnie podjadanie, zwłaszcza poznym wieczorem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #6 dnia: 09 Wrz 2009, 11:55:45 »
FAsolka, to barbarzyństwo przytyć tak mało! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #7 dnia: 09 Wrz 2009, 11:58:34 »
rubin04 ja mam +10 i 2 tygodnie do terminu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a przez ostatnie 3 tyg przybrałam niespełna kilogram

fasolka1980

« Odpowiedź #8 dnia: 09 Wrz 2009, 11:58:39 »
FAsolka, to barbarzyństwo przytyć tak mało! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to obciach miec ciągle nadprogramowe kg, jesli się przytyło mało! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #9 dnia: 09 Wrz 2009, 12:00:00 »
to obciach miec ciągle nadprogramowe kg, jesli się przytyło mało! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hmmm o tym nie pomyślałam

suegro

« Odpowiedź #10 dnia: 09 Wrz 2009, 12:03:38 »
Ostatnio byłam w szpitalu i ważę 4 kg mniej niż ważyłam wcześniej jak byłam w szpitalu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No, ale nie wiem czy mi to zaliczycie, bo w ciąży nie byłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

niewiemjaka

« Odpowiedź #11 dnia: 09 Wrz 2009, 12:05:27 »
przytylam ok 11 kg
w szpitalu zostawilam ok 4/5 kg

teraz jestem na minusie 3 kg
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

fasolka1980

« Odpowiedź #12 dnia: 09 Wrz 2009, 12:06:58 »
Ostatnio byłam w szpitalu i ważę 4 kg mniej niż ważyłam wcześniej jak byłam w szpitalu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No, ale nie wiem czy mi to zaliczycie, bo w ciąży nie byłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

się nie liczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  a dlaczego byłaś jesli mozna spytac? ja jak zwykle nie w temacie

Dodany tekst: 09 Wrz 2009, 12:07:19
przytylam ok 11 kg
w szpitalu zostawilam ok 4/5 kg

teraz jestem na minusie 3 kg

« Ostatnia zmiana: 09 Wrz 2009, 12:07:19 wysłana przez fasolka1980 »

suegro

« Odpowiedź #13 dnia: 09 Wrz 2009, 12:10:13 »
się nie liczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  a dlaczego byłaś jesli mozna spytac? ja jak zwykle nie w temacie

Odwiedzałam Mamę.

niewiemjaka

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Wrz 2009, 12:17:25 »
foch
fasolka tez mnie to dziwi hehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pod koniec w 40 tyg waga mi spadla lekko wogole; ale to nie wody, bo pecherz przebili mi na porodowce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 09 Wrz 2009, 12:17:25 »

goga

« Odpowiedź #15 dnia: 09 Wrz 2009, 12:44:50 »
co prawda dawno to było ale pamietam

przytyłam 11 kg - w szpitalu zostawiłam wszystko - ale to było ze stresu, bo przebywałam tam przeszło tydzień po urodzeniu Pawła
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

« Odpowiedź #16 dnia: 09 Wrz 2009, 13:13:33 »
Przytylam 13, w szpitalu zostawilam 10.

siog

« Odpowiedź #17 dnia: 09 Wrz 2009, 14:04:22 »
heh nikt mnie nie przebije!!!! ze szpitala wyszlam +20 kg na wadze. zgubilam juz 5 kg jesze 15 do zrzucenia

Kasia

« Odpowiedź #18 dnia: 09 Wrz 2009, 14:06:57 »
siog sonatina wiecej przytyła ale i najwiecej schudła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #19 dnia: 09 Wrz 2009, 14:28:16 »
przytylam ok 8 schudlam po ok 2 miesiacach 12 kg -tylko mi dzieci rodzic.Nic nie robie, nie uprawiam żadnego sportu jem duzo slodyczy  no chyba mam dobry metabolizm .

aniak1211

« Odpowiedź #20 dnia: 09 Wrz 2009, 15:19:38 »
rubin04 ja mam +10 i 2 tygodnie do terminu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a przez ostatnie 3 tyg przybrałam niespełna kilogram
Ja w ostatnich tygodniach ciazy mialam  co tydzien kilo wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W sumie przytylam 19 kilo i teraz jestem o kilo mniejsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Podziwiam i zazdroszcze dziewczynom ktore przytyly tylko 11 czy 12 kilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

elve

« Odpowiedź #21 dnia: 09 Wrz 2009, 15:23:13 »
aniak1211 na to chyba nie ma się wielkiego wpływu.... owszem pilnuje się, ale która tego nie robiła...

nionczka

« Odpowiedź #22 dnia: 09 Wrz 2009, 15:24:46 »
Ania, ja w ostatnim tygodniu 3 kg przytylam!
Zaloze sie, ze masz wiecej wzrostu niz ja wiec te porownania tez takie neizobowiazujace sa.

aniak1211

« Odpowiedź #23 dnia: 09 Wrz 2009, 15:27:18 »
aniak1211 na to chyba nie ma się wielkiego wpływu.... owszem pilnuje się, ale która tego nie robiła...
No jasne,
tez sie staralam zdrowo odzywiac i nie za duzo "smieci" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Moja mlodsza siostra przytyla 26 kilo a jest mojego wzrosty,po 3-4 miesiacach wrocila do swojej wagi,ale ona drastyczne diety lubila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nioncza
ja mam tylko 160cm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #24 dnia: 09 Wrz 2009, 15:33:40 »
Cytat: elvelve  Dzisiaj o 03:23:13
No jasne,
tez sie staralam zdrowo odzywiac i nie za duzo "smieci" wink
Moja mlodsza siostra przytyla 26 kilo a jest mojego wzrosty,po 3-4 miesiacach wrocila do swojej wagi,ale ona drastyczne diety lubila wink

nioncza
ja mam tylko 160cm Smiley

160??? Wydajesz sie duzo wyzsza! To ja mam 165 i za karzelka sie uwazam.