Autor Wątek: Bukiet dla Miry  (Przeczytany 5649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Bukiet dla Miry
« dnia: 07 Wrz 2009, 16:52:57 »
Pomóżcie wybrać bukiet dla koleżanki....

Ślub na początku października
Szczupła, dość wysoka brunetka
- suknia La Sposa Miel, biała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- welon
- fryzura, najprawdopodobniej kucyk (z długich, postych włosów)

Myślałyśmy o bukiecie w zielenii (coś jak Inkowy)
I to tyle wyobrażeń jeśli chodzi o bukiet
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz 2009, 17:10:22 wysłana przez elvelve »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

Odp: Bukiet dla Miry
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrz 2009, 17:02:15 »
Piękna suknia o kapryśnej fakturze tkaniny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Widziałabym tu coś równie kapryśnego, przestrzennego... na pewno nie kula ani łezka, może berłowaty kształt, ale IMHO na pewno nie z kalii, zbyt mięsiste i dostojne... Z kształtu pąków na pewno pasowałyby mi hortensje i gladiole. Storczyki jakoś nie...

Wklejam link do jednego z moich ulubionych bukietów, o taką formę mi chodzi - i tę fajną "przestrzenność":
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

justynaaaa2

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Wrz 2009, 17:13:48 »
callja śliczny jest ten bukiet  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już gdzieś go chyba wklejałaś, bo pamiętam, że mi mignął Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

chocoladette

« Odpowiedź #3 dnia: 07 Wrz 2009, 17:15:31 »
Ale piekna suknia, zgadzam sie, ze gladiola moglaby byc tu piekna,tylko w jakims intensywnym kolorze. Nie wiem, czy bulkiet w zieleni nie bylby zbyt mdly  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrz 2009, 17:22:27 »
już gdzieś go chyba wklejałaś, bo pamiętam, że mi mignął

Tak, wklejałam ten bukiet w wątku moniulinek, bo cudny IMHO jest, sama świeżość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wydaje mi się, że skoro (wedle słów elve) dziewczyna ma wyrazistą urodę, to nie wypadnie to mdło, dzięki dużej ilości zieleni. Bukiet w ostrym kolorze mógłby z kolei (jak dla mnie) "zatupać" kapryśną, efektowną fakturę tkanin, z których uszyta jest sukienka - a warto ją chyba wyeksponować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No ale to tylko moje przemyślenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

joanna_l

« Odpowiedź #5 dnia: 07 Wrz 2009, 18:33:57 »
A może coś w tym stylu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Wrz 2009, 14:21:10 »
może coś takiego

Szaraczek

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Wrz 2009, 14:02:47 »
Przedostatni to mój ulubiony