Autor Wątek: Pytanie o ustalanie daty ślubu-mój dylemat  (Przeczytany 12977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Odp: Pytanie o ustalanie daty ślubu-mój dylemat
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Wrz 2009, 15:56:59 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A prezent i tak dali osobno.

Nie wierzcie rodzicom wink

o właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wis

« Odpowiedź #51 dnia: 09 Wrz 2009, 21:31:19 »
U nas za wszystko płacili rodzice - mój K. nie pracował (był na stażu absolwenckim płatnym 650zł/m-c), ja za wiele nie zarabiałam...
Po prostu cały koszt wesela na pół moja mama/teściowie. Pomimo znacznej poprawy naszej sytuacji finansowej w porównaniu z tą sprzed wesela, to moja mama sama nadal zarabia ponad 2 razy tyle co ja+mój mąż razem, więc dla niej to nie był problem. My na wesele zbieralibyśmy chyba do mojej 40-tki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #52 dnia: 09 Wrz 2009, 21:46:58 »
anyday u nas bardzo zmienilo sie nastawienie P. co do wesela po tym, jak go zabralam na slub mojej kuzynki. Sam stwierdzil, ze on bywal wczesniej na weselach gdzie byla kompletna wiocha, a tutaj calkiem przyzwoicie i nawet oczepiny skrocone do niezbednego minimum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i obylo sie bez narzekania starych ciotek, co P rowniez docenil

A co do kosztow, to jestesmy przygotowani pokryc je sami w calosci, a jak bedzie to jeszcze nie wiadomo, bo rodzice ciagle nie otrzasneli sie z szoku, ze mamy juz date Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 09 Wrz 2009, 21:46:58 »

effik

« Odpowiedź #53 dnia: 10 Wrz 2009, 08:40:44 »
magoo a chciałam właśnie wczoraj ci powiedzieć, że masz uroczy suwaczek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Wrz 2009, 15:51:35 »
effik dziekowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Wrz 2009, 15:51:35 »

mobka

« Odpowiedź #55 dnia: 12 Wrz 2009, 08:07:11 »
My zereczylismy sie po 5 latach bycia razem. Ja otwarcie mwoielam, ze nie widze slubu pozniej niz 2 lata od zareczyn. Skonczylo sie tak, ze byl 11 miesiecy po zareczynach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Slub i przyjecie po slubie finansowalismy sobie sami. Nie kosztowalo nas to duzo, bo raptem kilkanascie tys. Ale tez nie zalezalo nam na typowym wielkim weselu. Nie chcielismy, zeby rodzice musieli sie zadluzac, zeby wyprawic nam slub, wystarczylo to, ze przez 4 lata studiow nas utrzymywali w 100%. A slub bralismy na 5 roku, jak juz stanelismy na wlasne finansowe nogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewelinkaa

« Odpowiedź #56 dnia: 26 Mar 2014, 13:14:20 »
powiedz albo slub albo sie roztajemy!bezwglednie:)
carpe diem

wrobelek0403

« Odpowiedź #57 dnia: 26 Mar 2014, 17:40:51 »
ewelinkaa zdajesz sobie sprawe, ze rada moze byc cośkolwiek nieaktualna??  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/