na czym nie oszczędzamy

Zaczęty przez marlen_ka, 04 Wrz 2009, 14:20:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Nie raz sie spotkalam ze zamiast szynki na pizzy byla jakas nedzna mielonka :bad:

My ogolnie oszczedzamy na czym sie da,
ale jak kupujemy sprzet na lata to musi byc dobry i ze sklepu-nie internet
takze ostatni nasz zakup-telewizor musial byc  "dobry"
tak samo bylo z aparatem czy kamera :)

zwierzatko_mojej_mamy

ale internet nie znaczy zly :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

#77
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Wrz 2009, 23:01:00
ale internet nie znaczy zly :D
Pewnie ze nie bo to sa tez sklepy :)
Ale wole wiedziec gdzie kupuje zeby w razie awrii miec gdzie oddac ;)
Chociaz dobre firmy przyjma wszedzie w serwisie,
moj brat kupe lat temu kupil w niemczech aparat kodaka ktory sie zepsol,zadzwonil do serwisu w PL i oni sami przyjechali,naprawili i przywiezli-za darmoche!!!!
Kamere przez internet kupilismy-troche taniej wyszlo :)

Jako ze maz pracuje w tesco ma karte rabatowa,
takze kupujac telewizor tez zaoszczedzilismy+obnizka cen :)


Dodany tekst: 15 Wrz 2009, 23:16:22

Chodzi mi bardziej o kupowanie na allegro-szwagier tak kupil komputer,
przyszla burza i komputer ktory byl jeszcze na gwarancji popsul sie,wysylka droga a samemu jezdzic mial za daleko i musial placic za wszystko-niby ubezpieczenie odda ale kiedy....
to samo mial z aparatem,jeszcze raty splaca a aparat juz lezy kilka miesiecy bo nie moze oddac do sklepu tylko wysyla gdzies tam ;)
i nie uznaja reklamacji-aparat dosc drogi byl

zwierzatko_mojej_mamy

aniak1211 no raczej ;) nigdy nie kupuje w firmie - krzak, tylko wszystkie agd i rtv + jakies aparaty to z netu - natomiast zwykle sa to normalne sklepy z normalna gwaracja i wszystkim, tylko, ze maja siedzibe typu biuro - bez magazynu i w ten sposob na agd 22% poszlo a reszta tez duzo mniej niz w sklepie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Wrz 2009, 23:01:00
ale internet nie znaczy zly :D
zalezy gdzie
bo np. w US bardzo czesto ebay czy niektore sklepy netowe maja sprzet niby taki sam, ale np. skladany gdzie indziej. Firma sie zgadza (to nie sa podrobki) ale jakosc nieco inna.

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia no w krakowie na przyklad ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

tylko aniak do Kraka to ma kawalek...

zwierzatko_mojej_mamy

a przepraszam - nie koajrze juz - glupiam ;) to fakt - nie znam sie na zadupiach londynu i ne wiem jak tam z firmami netowymi ;) zwracam honor :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

zwierzatko_mojej_mamy
ale moze to jest wlasnie nisza rynkowa dla ciebie? sklep netowy na zadupiu londka zdroju  :point_lol: :point_lol:

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia tak samo madry jak i torty dla dzieci ze skaza bialkowa  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

Na zadupiu u nas  :rotfl:
tu raczej nie ma podróbek,chybaze made in china :mocking:
Chodzi mi o kupowanie w PL
znowu kupujac telewizr za 4000zl mam nadzieje ze sie nie popsuje,
zwlaszcza po uplywie gwarancji :mocking:

Kupilismy na ebay kamere ale to byl firmowy sklep sony :)
Za to nie kupuje na ebay od kogos-osob prywatnych ktorym cos sie nie podoba i sprzedaja-mam na mysli sprzet;)
co innego firmowy sklep :mocking:

konwalia

przypomniało mi się-nie oszczędzamy na papierze toaletowym-zawsze kupujemy biały i miękki,
inaczej czesto kończyło się to u mnie infekcja dróg moczowych-zaobserwowane, jak gdzieś się szło i był tylko ten szary ;)

nionczka

Aniak, nie wiem jak jest w Uk ani w PL, ale w ES gwarancja jest producenta nie sprzedawcy. Wiec oporcz takich przypadków, ze przy odbiorze urzadzenie juz jest zepsute i tak zglaszasz sie do serwisu markowego a nie do sklepu. Jesli przez 15 dni dziala wszystko Ok, tutaj zazwyczaj pozniej nie mozesz reklamowac w sklepie wiec mi wcale nie zalezy na kupowaniu w sklepie stacjonarnym.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noki

Ja lubie kupowac przez amazon, zdarzylo sie, ze moniotr przestal dzialac po tygodniu, kurier przyjechal zabral, pieniadze oddali. Mialam tez pecha i kupilam nielegalne oprogramowanie, amazon zajal sie sprawa i pieniadze wrocily. Na ebay wielokrotnie kupowalam u sprawdzonych sprzedawcow sprzet do wartosci 1000 funtow i nigdy nie bylo problemu z gwarancja. Uzywam tez sklepow netowych, o ktorych wiem, ze sa dobre i zdarzalo mi sie zwrocic towar, bo przestal mi sie podobac, a mam takie prawo przy zakupie przez net. W sklepie stacjonarnym kupuje jak musze, czyli jak nie znajde na necie - zawsze to wygodniej, jak mi do domu przywioza. Zyczylabym sobie, zeby kiedys w PL mozna bylo tak bezproblemowo robic zakupy przez net.

aniak1211

nionczka
W sumie-na szczescie,nie musialam niczego oddawac i szczerze nie wiem jak to jest z reklamacja;)
Ale jak szwagrowi aparat sie zepsuł to nie uznawali reklamacji a on jeszcze splacal przez kilka miesiecy raty.
Ja tam lubie dotknąć przed zakupem czegos drogiego ;)
Ale jak wczesniej pisalam,jak zepsol sie aparat kodaka ktory byl zakupiony w niemczech,
pan z serwisu przyjechal,naprawili i przywiezli do domu-w PL
takze serwisy firmowe pewnie dzialaja bez zarzutu ;)