Autor Wątek: na czym nie oszczędzamy  (Przeczytany 4706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Odp: na czym nie oszczędzamy
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Wrz 2009, 22:44:34 »
Nie raz sie spotkalam ze zamiast szynki na pizzy byla jakas nedzna mielonka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My ogolnie oszczedzamy na czym sie da,
ale jak kupujemy sprzet na lata to musi byc dobry i ze sklepu-nie internet
takze ostatni nasz zakup-telewizor musial byc  "dobry"
tak samo bylo z aparatem czy kamera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #76 dnia: 15 Wrz 2009, 23:01:00 »
ale internet nie znaczy zly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #77 dnia: 15 Wrz 2009, 23:06:37 »
ale internet nie znaczy zly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pewnie ze nie bo to sa tez sklepy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale wole wiedziec gdzie kupuje zeby w razie awrii miec gdzie oddac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chociaz dobre firmy przyjma wszedzie w serwisie,
moj brat kupe lat temu kupil w niemczech aparat kodaka ktory sie zepsol,zadzwonil do serwisu w PL i oni sami przyjechali,naprawili i przywiezli-za darmoche!!!!
Kamere przez internet kupilismy-troche taniej wyszlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jako ze maz pracuje w tesco ma karte rabatowa,
takze kupujac telewizor tez zaoszczedzilismy+obnizka cen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Wrz 2009, 23:16:22
Chodzi mi bardziej o kupowanie na allegro-szwagier tak kupil komputer,
przyszla burza i komputer ktory byl jeszcze na gwarancji popsul sie,wysylka droga a samemu jezdzic mial za daleko i musial placic za wszystko-niby ubezpieczenie odda ale kiedy....
to samo mial z aparatem,jeszcze raty splaca a aparat juz lezy kilka miesiecy bo nie moze oddac do sklepu tylko wysyla gdzies tam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i nie uznaja reklamacji-aparat dosc drogi byl
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz 2009, 23:16:22 wysłana przez aniak1211 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 16 Wrz 2009, 00:00:48 »
aniak1211 no raczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nigdy nie kupuje w firmie - krzak, tylko wszystkie agd i rtv + jakies aparaty to z netu - natomiast zwykle sa to normalne sklepy z normalna gwaracja i wszystkim, tylko, ze maja siedzibe typu biuro - bez magazynu i w ten sposob na agd 22% poszlo a reszta tez duzo mniej niz w sklepie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #79 dnia: 16 Wrz 2009, 00:21:17 »
zalezy gdzie
bo np. w US bardzo czesto ebay czy niektore sklepy netowe maja sprzet niby taki sam, ale np. skladany gdzie indziej. Firma sie zgadza (to nie sa podrobki) ale jakosc nieco inna.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #80 dnia: 16 Wrz 2009, 00:24:59 »
zuzia no w krakowie na przyklad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #81 dnia: 16 Wrz 2009, 00:25:45 »
tylko aniak do Kraka to ma kawalek...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #82 dnia: 16 Wrz 2009, 00:28:09 »
a przepraszam - nie koajrze juz - glupiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to fakt - nie znam sie na zadupiach londynu i ne wiem jak tam z firmami netowymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zwracam honor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #83 dnia: 16 Wrz 2009, 00:29:11 »
zwierzatko_mojej_mamy
ale moze to jest wlasnie nisza rynkowa dla ciebie? sklep netowy na zadupiu londka zdroju  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #84 dnia: 16 Wrz 2009, 00:30:44 »
zuzia tak samo madry jak i torty dla dzieci ze skaza bialkowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #85 dnia: 16 Wrz 2009, 10:24:44 »
Na zadupiu u nas  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tu raczej nie ma podróbek,chybaze made in china Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chodzi mi o kupowanie w PL
znowu kupujac telewizr za 4000zl mam nadzieje ze sie nie popsuje,
zwlaszcza po uplywie gwarancji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kupilismy na ebay kamere ale to byl firmowy sklep sony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za to nie kupuje na ebay od kogos-osob prywatnych ktorym cos sie nie podoba i sprzedaja-mam na mysli sprzet;)
co innego firmowy sklep Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #86 dnia: 20 Wrz 2009, 15:45:53 »
przypomniało mi się-nie oszczędzamy na papierze toaletowym-zawsze kupujemy biały i miękki,
inaczej czesto kończyło się to u mnie infekcja dróg moczowych-zaobserwowane, jak gdzieś się szło i był tylko ten szary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #87 dnia: 29 Wrz 2009, 10:21:19 »
Aniak, nie wiem jak jest w Uk ani w PL, ale w ES gwarancja jest producenta nie sprzedawcy. Wiec oporcz takich przypadków, ze przy odbiorze urzadzenie juz jest zepsute i tak zglaszasz sie do serwisu markowego a nie do sklepu. Jesli przez 15 dni dziala wszystko Ok, tutaj zazwyczaj pozniej nie mozesz reklamowac w sklepie wiec mi wcale nie zalezy na kupowaniu w sklepie stacjonarnym.

noki

« Odpowiedź #88 dnia: 29 Wrz 2009, 23:02:09 »
Ja lubie kupowac przez amazon, zdarzylo sie, ze moniotr przestal dzialac po tygodniu, kurier przyjechal zabral, pieniadze oddali. Mialam tez pecha i kupilam nielegalne oprogramowanie, amazon zajal sie sprawa i pieniadze wrocily. Na ebay wielokrotnie kupowalam u sprawdzonych sprzedawcow sprzet do wartosci 1000 funtow i nigdy nie bylo problemu z gwarancja. Uzywam tez sklepow netowych, o ktorych wiem, ze sa dobre i zdarzalo mi sie zwrocic towar, bo przestal mi sie podobac, a mam takie prawo przy zakupie przez net. W sklepie stacjonarnym kupuje jak musze, czyli jak nie znajde na necie - zawsze to wygodniej, jak mi do domu przywioza. Zyczylabym sobie, zeby kiedys w PL mozna bylo tak bezproblemowo robic zakupy przez net.

aniak1211

« Odpowiedź #89 dnia: 29 Wrz 2009, 23:18:33 »
nionczka
W sumie-na szczescie,nie musialam niczego oddawac i szczerze nie wiem jak to jest z reklamacja;)
Ale jak szwagrowi aparat sie zepsuł to nie uznawali reklamacji a on jeszcze splacal przez kilka miesiecy raty.
Ja tam lubie dotknąć przed zakupem czegos drogiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale jak wczesniej pisalam,jak zepsol sie aparat kodaka ktory byl zakupiony w niemczech,
pan z serwisu przyjechal,naprawili i przywiezli do domu-w PL
takze serwisy firmowe pewnie dzialaja bez zarzutu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj