Swiateczny slub grudniowy - co radzicie?:)

Zaczęty przez Szaraczek, 01 Wrz 2009, 20:48:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Wrz 2009, 01:25:50zwykle pytam madrej ksiazki o java scripta albo inne pierdoly

W tym temacie to nawet mundra książka by mi nie pomogła !!! ergo szacun wielki + pyffko :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

callja dajze spokoj kobieto z surdutem ;D  :beer: :beer:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

#52
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Wrz 2009, 01:36:58dajze spokoj kobieto z surdutem

A może "kobieto z nożem", albo "z oseskiem" - kto tak mówił ??? chyba Bernard w Jeżycjadzie ??? Noże jakieś u mnie są, oseska niet, P. w szafie surduta nie przechowuje :hmm:

I się kurde zrobił OFFFFFFFF !!!  :jupi:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

oczywiscie ze bernard ;) ha - i znowu musze polac, bo wiem, co zabiore dzisiaj do wanny :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Szaraczek

#54
czesc Dziewczyny, powracam po krotkiej przerwie :hello:
Udalo mi sie spotkac z moja florystka i dowiedzialam sie, ze nie ma zadnego problemu ze zrobieniem bukietu w swieta :jupi:
Ponadto moge wybrac doslownie kazde kwiaty, co mnie troche zdzwilo, ale przede wszystkim ucieszylo:)
Rozmawialysmy tez o swiatecznych bukietach, ale chyba nie jestem do nich do konca przekonana. Ma mi jeszcze poszukac zdjec i podeslac. Po dluzszym namysle chyba jednak pojde w czerwien. I tutaj bukiet od Norki wysuwa sie na prowadzenie ;)

Dodany tekst: sob 05 wrz 2009 10:36:32 GMT-1

Zrobilam tez zdjecie butow. Po przejsciach jakie mialam z szukaniem butow jestem zadowolona ze w ogole cos kupilam (wygodnego). Chociaz generalnie uwazam ze moglyby byc ladniejsze. Ale ponoc nie bardzo widac buty przy dlugich kieckach, wiec ok:)

aniak1211

Bardzo ladny bukiecik :)
A buty-ja mialam niezbyt ciekawe ale wygodne,nikt nie widzial pod kieca  :mocking:
Nawet jakbys zalozyla kozaki do kosciola to nikt by nie zauwazyl-chyba ze czarne :mocking: :mocking: :mocking:

Norka

Szaraczku bardzo się cieszę, że bukiet przypadł Ci do gustu :) Znalazłam coś jeszcze z futerkowych stylizacji (kwiaty we włosach zamiast welonu), ale strefa mi już 2x padła i wszystko się skasowało :zly: Do trzech razy sztuka.. Twoje futerko wygląda wspaniale i na pewno będzie Ci w nim cieplutko.

Szaraczek

#57
Super, dzieki!
Mysle ze poprzymierzam jeszcze welony, ale raczej bede isc w strone stylizacji z kwiatem badz woalka/toczkiem.
A bukiet idealnie mnie ozywi w ten mrozny dzien, tak sadze ;)
I mojej mamie sie bardzo spodobal mimo, ze nie przepada za czerwonymi rozami:)

magoo

Szaraczek fajnie ze na prowadzenie wysowa sie czerwony bukiet, bo bedzie ladnie pasowal do twojej urody i na pewno ozywi zimowa scenerie :) a woalka i toczek do tego - bedzie miodzio!

Audreyka

Pasjonujaca dyskusja! Dziewczyny, wasze uwagi, propozycje sa niesamowite! Zaluje, ze sama nie wpadlam na pomysl zalozenia watku na forum przed moim slubem!
Bukiet czerwony (bordowy wlasciwie) przepiekny! Podoba mi sie takze w nim to, ze nie sklada sie z samych roz- wtedy mogloby byc moze troche banalnie. Bardzo ladnie wygladaja te bordowe kalie. Buty tez bardzo fajne- delikatne :) I wiem, ze trudno znalezc cos ladnego i wygodnego...
Powstaje powoli niesamowita wizja!

Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie i bede sie odzywac, bo to wciaga!!! :)

magoo

#60
oj wciaga, wciaga ;) zapraszamy do oddzywania sie, takze w innych watkach, po slubie rowniez mozna tu wsiaknac :D

Szaraczek

Audreyka - piwko dla ciebie na powitanie:)
Callja - garnitur zdecydowanie i bez przeszkod wysunal sie na prowadzenie  ;)

callja

Cytat: Szaraczek w 06 Wrz 2009, 21:34:17Callja - garnitur zdecydowanie i bez przeszkod wysunal sie na prowadzenie

Wow, wow, wow, juppi juppi jaj !!! ;)

Ponownie opowiadam się za opcją bezwelonową - bo welon na futerku... Takie zbyt różne bajeczki IMHO ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Szaraczek

Nie ma co naginac SV dla wlasnych potrzeb, hi hi hi ;)
I pewnie tak sie skonczy z welonem ;)
To powiedzcie jeszcze co sadzicie o takich fryzurach jak ta:

tachogti

Szaraczek ale w sensie fal te fryzury? bo ta na zdjeciu troche zbyt "przylizana" jak na moje oko ;)

a tak w ogole to milo mi Pania poznac :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

anyday

Szaraczek takie lata 40-te? mi się podoba! a z tyłu to jak wyglada? koczek?
aha, i futro ładne!
aż zazdroszczę Ci tego zimowego slubu, tylko żeby śnieg był  :thumbup:
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

tachogti

Szaraczek obejrzyj sobie pod katem fryzury ten watek:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,761.0.html
i naszego klasyka stylizacyjnego sierpniowajulke http://picasaweb.google.com/sierpniowa.julka/27072007SlubIWesele#5207052114999430930
http://picasaweb.google.com/sierpniowa.julka/27072007SlubIWesele#5095153538858984802
:thumbup:
chociaz w Twojej stylizacji sklaniam sie do wersji z woalka albo fascinatorem zamiast welonu :D
i duzej broszki do futerka, tak jakos az mi sie prosi :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

anyday

biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Szaraczek

Tez myslalam o broszce! :)
Jesli chodzi o fryzure to po prostu nie jestem przekonana do gladkiego koka. Zobaczymy:)
Zabieram sie za przegladania linkow!  :thankyou:

anyday

tachogti no tak...google albo wiki rulez, sorry :D tym razem  :champaign:
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

Szaraczek

Tachogti dzieki za link! Dokladnie o takie uczesanie mi chodzilo! Musze je tylko przetestowac na sobie:)

tachogti

anyday pod ozdoby do wlosow  :point_lol:  :champaign:

Szaraczek to druknij fotke i smigaj do fryzjera :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Szaraczek

Wprawdzie jeszcze nie mam fryzjera;) Ale to bedzie test! I podobaja mi sie fascinatory!

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P