Gdzie dobrze wywołać zdjęcia

Zaczęty przez aga.ant, 31 Sie 2009, 21:15:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga.ant

Pytanie skierowane głównie do fotografów, ale też osób zajmujących się fotografią. Gdzie dobrze wywołują ślubne zdjęcia??
Ślubne fotki mam w dobrej jakości i chcę mieć pamiątkę na długie lata więc zależy mi aby dobrze wyszły. Więc może macie jakieś laboratorium godne polecenia, gdzie zdjęciami zajmują się fachowcy i jakoś jest na pierwszym miejscu??

Mam jeszcze jedno pytanie jaki papier wybrać do zdjęć?
Mi podobają się zdjęcia matowe (lub mat przypominające, papier ma wtedy delikatną fakturę, nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa).

Z góry dziękuję za pomoc!!  :thankyou:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noki

Kiedys wolalam u fotogochy http://www.fotogocha.pl/ i bylam b. zadowolona. Byli na tyle mili, ze przyslali probki papierow - robia na papierze Kodaka i Fuji, mozesz wybrac mat i polmat.
Zamowienie przez net, ale widze, ze jestes z Gdanska, to mozesz sobie do nich podjechac w razie watpliwosci, bo sa w Tczewie.

motywator

mogę szczególnie polecić foto lab Superfoto, teraz dodatkowo maja oni promocję na fotoksiążkę, rozdają rabaciki do 100zł- zależy na jaką oprawę książki się zdecydujesz ;>
http://www.superfoto.pl/static.php/info/odbierz-bon-rabatowy

niewiemjaka

ja nie reklama :D: (sory motywator ale tak niestety wygladasz :rotfl:)

ale wywoluje zdjecia na superfoto.pl

OlaFasola

#4
Cytat: niewiemjaka w 21 Kwi 2010, 14:57:25sory motywator ale tak niestety wygladasz rotfl)
Też mi się tak wydaje :)

Kinski

Temat stary, a zdjęcia trafiły do szuflady?

CytujPytanie skierowane głównie do fotografów, ale też osób zajmujących się fotografią. Gdzie dobrze wywołują ślubne zdjęcia?
Fotografowie bronią takich informacji jak lwy ;-). Ze swojej strony mogę polecić: http://www.najlepszefoto.pl/, http://www.digitalalbum.pl/, http://www.labhd.pl/.
Nie wiem jednak jak z cenami dla klientów.

CytujMam jeszcze jedno pytanie jaki papier wybrać do zdjęć?
Zależy od zdjęć, ale warto wypróbować satynowy i perłowy (pearl - Fuji, Kodak -> tzw. metaliczny). W przypadku metalicznego/perłowego różnice są widoczne na pierwszy rzut oka (jest 2 razy droższy, ale nie dlatego...). Szczególnie do plenerów - zdjęć kolorowych, czasem niektórych crossów (tych ocieplonych) i BW (w przypadku BW trzeba ostrożnie, bo papier jest właściwie jasno srebrny i może wyjść delikatna sepia).

roszponka

Nie wiem jak ze ślubnymi, bo takowych nie posiadam (jeszcze:P) ,ale ja swoje zdjęcia wywołuję od kilku lat w vertis.pl, to jest firma działająca on-line.Przetestowałam kilka tego typu, od fotolab po empik:) Ta odpowiada mi najbardziej, bo mają świetną jakość zdjęć,no i cenowo też wypadają dobrze, od czasu do czasu mają też specjalne oferty. Do tej pory nie znalazłam lepszej firmy, więc trzymam się tej. Najważniejsze na razie zdjęcia , jakie wywoływałam były ze chrztu św., byłam matką chrzestną, więc się zaoferowałam, by zrobić dla wszystkich pamiątki. Powiem szczerze, że zdjęcia, które ja przyniosłam były ładniej wywołane niż te od fotografa, co był na chrzcie.. :)

zuzia

ja jak na razie polecam photobox
odbitki są dobre, wiem, że dziewczyny polecały też kalendarze od nich.
i można na start dostać 40 odbitek gratis :)

emcia

Cytat: zuzia w 13 Lut 2011, 10:00:37
ja jak na razie polecam photobox
odbitki są dobre, wiem, że dziewczyny polecały też kalendarze od nich.
i można na start dostać 40 odbitek gratis :)
fotoksiążka wyszła super :)

fotospeed

Cytat: Kinski w 27 Kwi 2010, 20:04:01Pytanie skierowane głównie do fotografów, ale też osób zajmujących się fotografią. Gdzie dobrze wywołują ślubne zdjęcia?

polecam profilab na J.P II, tylko musisz tam poprosić od  nich o profile maszyny aby kolorki  zgadzały

kasiapuwalska

odświeżając wątek zapraszam po profesjonalne wydruki (również wielkoformatowe A1) na w chwili obecnej najwyższej klasy ploterze do wydruku fotograficznego, modelu Epson Stylus Pro 7900, więcej na mojej stronie: www.kasiapuwalska.pl/wydruki.html
Zapraszam do sprawdzenia i przekonania się o różnicy w efektach bezpośrednio na zdjęciach pomiędzy wydrukami z mojej drukarki, a efektem otrzymywanym przez tradycyjny fotolab :)

fot.victory

#11
Temat odswiezony? :)
to i ja dodam cos od siebie. Proponuje fotohit.com.pl
Zdjecia sa dobrej jakosci,do tego w przystepnej cenie. Ale najbardziej podobaja mi sie foto obrazy na plotnie :) mam do nich slabosc i uwazam ze sa swiete (chocby na prezent)

Dodany tekst: 10 Wrz 2012, 09:26:28

https://www.facebook.com/fotohit

:D Warto zajrzec

Grześ

Witam,
Co prawda jestem nowy na tym forum i choć samo forum najwyraźniej odrobinkę przymarło (obserwuję je od dawna), chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami, w sprawie wywoływania zdjęć.

Osobiście korzystam z dwóch firm, które cechuje bardzo wysoka jakość, zarówno samego papieru, jak i jakości "druku".
Te firmy, to www.lab-net.pl oraz www.fotonet.info

Naprawdę szczerze polecam, jako człowiek, który ma dużo wspólnego z fotografią ;)

Pozdrawiam
Grześ

rubin04

#13
Cytat: Grześ w 10 Cze 2013, 21:54:43o forum najwyraźniej odrobinkę przymarło (obserwuję je od dawna)
to co, przymarłego tak obserwujesz? ;)



Cytat: Grześ w 10 Cze 2013, 21:54:43chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami, w sprawie wywoływania zdjęć.
ale z kim? z truposzami? :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Nie jestem zaiteresowana wywoływaniem zdjęć, ale zdjecia z pierwszego linku mnie ubawiły, trzeba wrzucić je do innego wątku "na wesoło".
http://www.studio17.pl/galerie/modele/index.html

p.s. przekaż proszę pani modelce, że te naklejki na podeszwie sie odkleja

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Brawur, dzieki Tobie weszłam w ten link i tez się na dobranoc ubawiłam :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rubin04

#17
Cytat: brawurka w 10 Cze 2013, 23:30:56p.s. przekaż proszę pani modelce, że te naklejki na podeszwie sie odkleja
o tak, o tę pania chodzi:



PS
A Was co tu tak dużo?
Noc żywych trupów czy jak? :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin, wpadłas w grobowy nastroj ??? lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Grześ

#19
Cytat: brawurka w 10 Cze 2013, 22:30:56
Nie jestem zaiteresowana wywoływaniem zdjęć, ale zdjecia z pierwszego linku mnie ubawiły, trzeba wrzucić je do innego wątku "na wesoło".
http://www.studio17.pl/galerie/modele/index.html

p.s. przekaż proszę pani modelce, że te naklejki na podeszwie sie odkleja
Nikomu nic nie będę przekazywał, nie moje zdjęcia, nie moja modelka.
Pragnę zaznaczyć, iż nic - poza wywoływaniem zdjęć - mnie z tą firmą nie łączy.

Jeśli chcesz pooglądać moje zdjęcia, to pod moim nickiem jest link do mojej strony ;)

Cytat: rubin04 w 10 Cze 2013, 22:19:05
to co, przymarłego tak obserwujesz? ;)
(...)
ale z kim? z truposzami? :D
No cóż, kiedyś to forum tętniło życiem, teraz widzę, że wiele wątków kończy się na 2010, czasem 2012 roku. Tylko kilka z nich jest w miarę świeżych. Reszta umarła :(
Ale cieszę się, że humorki dopisują! Śmiech to zdrowie :dance:

salsa

#20
Cytat: Grześ w 12 Cze 2013, 10:21:02Reszta umarła Sad
przeniosła się w zaświaty lol :D



Dodany tekst: 12 Cze 2013, 16:03:27

a co do wywoływania to ja wywołuje w empiku :) jestem zadowolona
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Grześ w 12 Cze 2013, 10:21:02No cóż, kiedyś to forum tętniło życiem, teraz widzę, że wiele wątków kończy się na 2010, czasem 2012 roku. Tylko kilka z nich jest w miarę świeżych. Reszta umarła
cos trzeba z tym zrobic ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: salsa w 12 Cze 2013, 17:02:43a co do wywoływania to ja wywołuje w empiku

oo, ja tez :D a najlepiej jak jest promocja na zdjecia premium, tanio i pieknie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Grześ