Autor Wątek: Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.  (Przeczytany 18088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Odp: Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Wrz 2009, 10:04:04 »
fakt, też zauważyłam - na niektórych zdjęciach podobnie marszczycie nosy albo podobnie się uśmiechacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #76 dnia: 03 Wrz 2009, 10:52:57 »
szelma, Wszystkiego Najlepszego!!

Pięknie wyglądaliście. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jesteście bardzo do siebie podobni  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, dobraliście się jak dwie polówki jabłka   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #77 dnia: 04 Wrz 2009, 00:30:22 »
szelma super super super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystko pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i ogromne gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 04 Wrz 2009, 00:30:22 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #78 dnia: 04 Wrz 2009, 13:29:15 »
Dzięki, dziewczyny! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wrzuciłam ostatnią porcję zdjęć na picassę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Łącznie z paroma zdjęciami z sesji. Nasz świadek z żoną zrobili dużo, ale za półtora tygodnia sami mają ślub i wesele, więc inne rzeczy na głowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Zostawiam picassę z albumami publicznymi na dwa tygodnie - pewnie kto chciał, to do tego czasu obczai Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Justynna

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Wrz 2009, 16:25:36 »
szelma, to zdjęcie jest szałowe: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Wrz 2009, 16:25:36 »

mati

« Odpowiedź #80 dnia: 04 Wrz 2009, 16:30:14 »
a moim faworytem jest to:

bozena.dp

« Odpowiedź #81 dnia: 04 Wrz 2009, 17:03:51 »
szelma no pięknie, pięknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratuluje, super wygladałaś, zdjęcia też fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #82 dnia: 04 Wrz 2009, 17:20:57 »
Dzięki Wam bardzo! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Cieszę się, że się Wam podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Trochę się bałam o zdjęcia, bo robił je mój kolega, który fotografem jest, ale wesel nie robił dotychczas. Wyszło ok, więc za tę kasę, którą mu zapłaciliśmy, było warto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

calla

« Odpowiedź #83 dnia: 04 Wrz 2009, 18:04:33 »
Szelma jeszcze ja sie ociagam z gratulacjami :-)

Duuuuzo spokoju i wytrwalosci Wam zycze :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #84 dnia: 04 Wrz 2009, 18:47:20 »
szelma jeszcze ja jeszcze ja !!! Gratulacje! Piiiiiiiiekne zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i szczesliwcie sie soba cale zycie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: 04 Wrz 2009, 22:57:00 »
tachogti, szkoda, że nie przyjechałaś - załapałabyś się na imprezę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Dzięki, dzięki! Polewam wszystkim sukcesywnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

calla

« Odpowiedź #86 dnia: 04 Wrz 2009, 23:44:25 »
szelma no ja wznosilam za Was toast prawie przy kazdym kieliszku. Tak jak obiecalam :-)

szelma

• Gość
« Odpowiedź #87 dnia: 04 Wrz 2009, 23:47:22 »
calla, to wznieśmy raz jeszcze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

calla

« Odpowiedź #88 dnia: 05 Wrz 2009, 00:01:15 »
szelma Wasze zdrowie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Wrz 2009, 11:07:53 »
szelma spoko sesja, fajne to zdjęcie z wachlarzem i ładnie Ci się kieca prezentuje na schodach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Mi brakuje więcej bliskich planów, bo lubię.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Wrz 2009, 11:07:53 »

sonja

« Odpowiedź #90 dnia: 06 Wrz 2009, 12:34:48 »
Szelmiszcze gratulacje serdeczne! Wyglądałaś bajecznie (choć bez pieska, węża i parasolki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

effik

« Odpowiedź #91 dnia: 06 Wrz 2009, 12:41:01 »
szelmita, ihaha, cudne zdjęcia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na tych fotkach sesyjnych i weselnych dopiero w pełni wydać, że wykonanie sukni jest mistrzowskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak sobie radziłaś z ogonem? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #92 dnia: 07 Wrz 2009, 22:21:55 »
szelma - wszystkiego najlepszego!!!!! super zdjęcia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #93 dnia: 07 Wrz 2009, 22:31:27 »
effik, no ciężko było z ogonem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Jak wchodziliśmy do sali ślubów, to D. mi nadepnął i jest zdjęcie, jak go opieprzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A potem raz mój tata nadepnął mi z tyłu i mało co orła nie wywinęłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Tren potem odpięłam (po zdjęciach), ale i tak trochę mi się majtało z tyłu, a jak zmieniłam buty na płaskie, to musiałam sobie cały czas podtrzymywać przód Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale nie było tak źle - mogłam się przebrać, ale stwierdziłam, że dam radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

fasolka, dzięki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

chocoladette

« Odpowiedź #94 dnia: 08 Wrz 2009, 00:08:11 »
Cytuj (zaznaczone)
Tren potem odpięłam

A ja sie glupia zastanawialam, czy mam jakies omamy wzrokowe ze raz masz dlugi a raz krotki tren Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #95 dnia: 08 Wrz 2009, 08:07:16 »
chocoladette, żadne omamy - po prostu zamek błyskawiczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

effik

« Odpowiedź #96 dnia: 08 Wrz 2009, 09:56:48 »
chocoladette, żadne omamy - po prostu zamek błyskawiczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

to się nazywa nowoczesne rozwiązanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #97 dnia: 08 Wrz 2009, 10:11:16 »
to się nazywa nowoczesne rozwiązanie

Nowoczesne rozwiązania w służbie człowieka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A tak serio to w tych warstwach materiału nie było go w ogóle widać, a było to bardzo sprytne i poręczne rozwiązanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

effik

« Odpowiedź #98 dnia: 08 Wrz 2009, 11:39:10 »
Nowoczesne rozwiązania w służbie człowieka wink

nowoczesność w domu i zagrodzie - jak mawiał mój proboszcz, gdy kontaktowałam się z nim mailowo w sprawie ślubu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #99 dnia: 08 Wrz 2009, 12:30:10 »
szelmiszcze kochane, wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Serdecze gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj