Autor Wątek: Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.  (Przeczytany 18458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mati

Odp: Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Wrz 2009, 21:04:02 »
nr 52 - Szelmita na włościach czeka na męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

p.s. czemu Demmy nosi obrączkę na lewej ręce?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #51 dnia: 01 Wrz 2009, 21:20:44 »
szelma,pani ze dworu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to jakiego!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 01 Wrz 2009, 21:21:10

bo tylko w Polandii nosi się na prawej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz 2009, 21:21:10 wysłana przez effik »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Wrz 2009, 21:23:58 »

Jest dokładnie tak, jak mówi effik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. To już starożytni Grecy twierdzili, że w lewej ręce jest żyła miłości, która prowadzi do serca. Dopiero w XIX wieku po powstaniach kobiety w Polsce przełożyły obrączki na prawą rękę jako znak żałoby po mężach i ojczyźnie - i tak już u nas zostało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Taka wersja wydarzeń jest mi znana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 01 Wrz 2009, 21:23:58 »

mati

« Odpowiedź #53 dnia: 01 Wrz 2009, 21:27:32 »
a ja goopia myślałam, że tylko Amerykanie są lewoobrączkowi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #54 dnia: 01 Wrz 2009, 21:33:13 »
a ja goopia myślałam, że tylko Amerykanie są lewoobrączkowi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie, nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj większość Europy też. a u nas to znak wdowieństwa podobno.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 01 Wrz 2009, 21:33:13 »

doda

« Odpowiedź #55 dnia: 01 Wrz 2009, 21:48:40 »
a u nas to znak wdowieństwa podobno.

tak, tak, też o tym słyszałam

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Wrz 2009, 22:10:37 »
szelma, czyż muszę się powtarzać, że super?

.....

To kiedy reszta? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj;P

Co do obrączek - my postanowiliśmy, że skoro w PL to założymy na prawe... Niedługo po ślubie R. zrobił sobie coś w palec i może nosić tylko na lewej, a ja przytyłam i... niech będzie, że noszenie obrączki sprawia mi ból Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tyle z postanowień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

vobi

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Wrz 2009, 22:33:55 »
szelma gratulacje i najlepsze zyczenia!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Suknia sliczna, dworek piekny, maz przesympatyczny - no i zdjecie z lustrem miodzio  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czekam z niecierpliwoscia na wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #58 dnia: 02 Wrz 2009, 09:25:01 »
nie, nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj większość Europy też. a u nas to znak wdowieństwa podobno.
We Włoszech też i jak tam byłam, to wyglądałam na szczęśliwą młodą wdówkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #59 dnia: 02 Wrz 2009, 12:45:12 »
Jest dokładnie tak, jak mówi effik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. To już starożytni Grecy twierdzili, że w lewej ręce jest żyła miłości, która prowadzi do serca. Dopiero w XIX wieku po powstaniach kobiety w Polsce przełożyły obrączki na prawą rękę jako znak żałoby po mężach i ojczyźnie - i tak już u nas zostało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Taka wersja wydarzeń jest mi znana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

to tak jak ze mną. mnie sie ciagle pytali, czy ja naprawde mam meża, bo nie mam obrączki na lewej dłoni. własnie dlatego tylko jak jestem w Polsce to przekładam obraczke na prawą reke, w Islandii wszyscay nosza na lewej, to i ja tez;)

dokła
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #60 dnia: 02 Wrz 2009, 12:58:34 »
szelma super super i jeszcze raz super! Kieca wyszła naprawdę bombowo. I ślicznie byłaś pomalowana.
I do dworku pasowałaś idealnie.
No i macie bardzo ładną salę ślubów w USC, co nie zdarza się często Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #61 dnia: 02 Wrz 2009, 12:59:17 »
szelma, dworek piękny i uroczy. Bardzo ładnie wszystko grało, normalnie cud-miód  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pyś

« Odpowiedź #62 dnia: 02 Wrz 2009, 13:19:59 »
szelma GRATULACJE!!!!!!!!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Wrz 2009, 13:48:05 »
No i macie bardzo ładną salę ślubów w USC, co nie zdarza się często

Szkoda, że na zdjęciach nie słychać tego kolesia, który cały czas plumkał na keyboardzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Masakryczne to było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A jego wersja Sto lat jest gorsza niż hymn w wykonaniu Edytki G. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzięki wszystkim za miłe słowa! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chocoladette

« Odpowiedź #64 dnia: 02 Wrz 2009, 13:55:41 »
Pieknie wygladaliscie, a dodatkowo widac, ze slub byl bardzo na luzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suknia bardzo orginalna i pieknie wykonana.

Gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 02 Wrz 2009, 14:01:26
Dopiero teraz dotarlam do tortu, orginalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj skad taki pomysl?
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 14:01:26 wysłana przez chocoladette »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 02 Wrz 2009, 13:55:41 »

jo_miekka

« Odpowiedź #65 dnia: 02 Wrz 2009, 14:34:32 »
Szkoda, że na zdjęciach nie słychać tego kolesia, który cały czas plumkał na keyboardzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Masakryczne to było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A jego wersja Sto lat jest gorsza niż hymn w wykonaniu Edytki G. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No tak, zawsze znajdzie się jakiś element,który zepsuje dobre wrażenie.
Ja byłam kiedyś na ślubie cywilnym, gdzie pani "toaściarka" występowała w kreacji zdartej z tercetu egzotycznego i głośno krzyczała "gorzko, gorzko" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #66 dnia: 02 Wrz 2009, 16:11:57 »
skad taki pomysl?

Tort robił nam znajomy, który ma pizzerię i robi nam od lat torty urodzinowe (na bazie tiramisu). I zawsze są przepyszne i w jakimś specjalnym kształcie, więc w ciemno zamówiliśmy u niego tort - i taki oto był Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Każdy gość dostał po kawałku tarty z malinami, wielką łychę tiramisowego tortu i dwa ptysie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A rano jeszcze wykańczaliśmy tort - na wyścigi, bo każdy chciał jeszcze kawałek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #67 dnia: 02 Wrz 2009, 16:36:36 »
Moi Holendrzy by się na bank ucieszyli z tej tarty, bo to prawie jak Limburgse Vlaai, a oni w większości Limburg i Brabant Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #68 dnia: 02 Wrz 2009, 20:19:50 »
no tort rzeczywiście kosmiczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale tarty z malinami wyglądają pyyyyysznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Wrz 2009, 20:32:39 »
Każdy gość dostał po kawałku tarty z malinami, wielką łychę tiramisowego tortu i dwa ptysie

przestan, bo zaczne lizac ten zakurzony monitor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Wrz 2009, 20:39:19 »
A to tort był na łychy? I nie zrobiliście tiramisowej wojny???????

nionczka

« Odpowiedź #71 dnia: 02 Wrz 2009, 22:31:33 »
Ta pani i ten pan to rodzenstwo!
Dopiero co slub wzieli a juz tak sie do siebie upodobnili. A ja myslalam, ze taks ie dzieje tylko w starych dobrych malzenstwach!
Gratulacje dla panstwa V!
Ladny ten Wasz glogowski placyk/rynek?

Niby nie powinno sie krytykowac, ale zasluzylas sobie na ochrzan za to garbienie sie! Nie garbic mi sie prosze!

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #72 dnia: 02 Wrz 2009, 22:34:21 »
No właśnie, szelma: zmieniłaś w końcu nazwisko, jesteś podwójna, czy zostałaś przy swoim?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #73 dnia: 02 Wrz 2009, 22:38:24 »
szelma ale jaki fachowy kolega w kapelutku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

• Gość
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Wrz 2009, 23:53:11 »
W kwestii nazwiska - jestem po staremu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

W kwestii garbienia - ekhm, w tylu warstwach materiału i na 10 cm obcasów ciężko było się nie garbić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Poza tym ja jestem taka lekko wygięta, ale D. jeszcze bardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

A kolega w kapelutku jest boskim Włochem, który też śpiewał włoskie przyśpiewki weselne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.