Autor Wątek: Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.  (Przeczytany 18450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.
« dnia: 31 Sie 2009, 12:10:15 »
I po ponad roku przygotowań na Strefie i prawie dwóch latach przygotowań ogólnych – nadszedł wreszcie czas na moją relację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Wrzucam najpierw link do picassy, gdyby ktoś się niecierpliwił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Zdjęcia będę dodawać w miarę zbierania ich od znajomych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Edit: link usunięty

W środę wieczorem wyjechaliśmy z Belgii i po 10 godzinach przekroczyliśmy polską granicę. Czwartek upłynął na różnych dziwnych czynnościach typu – klejenie naklejek na wódkę, produkcja winietek i zupełna, nagła zmiana planu usadzenia. Piątek minął nam pod znakiem transportu – goście zaczęli się zjeżdżać. Ci, którzy jechali samochodem, mieli przykazane szukać Castoramy i dzwonić po mnie, a ja eskortowałam ich do Czernej (gdzie jest dworek, w którym było wesele i pokoje dla gości). Dla tych, którzy przylecieli samolotem, wynajęliśmy busa i D. pojechał po nich do Wrocławia. W każdym razie wieczorem wszyscy nasi zagraniczni goście już byli w Czernej i jedli żurek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A D. z naszym świadkiem siedzieli w basenie, palili cygara i stanowili żer dla komarów (D. był w sobotę tak pogryziony, że fotograf będzie musiał go nieźle sfotoszopować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj). A ja zrobiłam paznokcie i zostałam zawieziona na… niespodziankowy wieczór panieński! Posiedziałyśmy sobie w siódemkę z moimi najbliższymi koleżankami, które wywlekały różne kompromitujące szczegóły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Było świetnie, tylko wypiłam trochę za dużo wina, co miało swoje konsekwencje w sobotni poranek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
W sobotę obudził mnie ból głowy i krzątanina Mamy, która była na nogach już od 7. Poleżałam więc jeszcze trochę i wstałam o 8 – i tak pół godziny przed budzikiem. Śniadania nie dałam rady zjeść – nie wiem, czy z nerwów (chyba nie) czy z powodu tego wina (chyba tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj). Poleżałam sobie jeszcze trochę, żeby zebrać siły na później i na 10 pojechałam na makijaż, co bardzo mnie zrelaksowało i dopiero wtedy poczułam, że jestem strasznie głodna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Zjadłam wielką bułę, co nie było łatwe w pełnym makijażu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Mój tata pojechał udekorować samochód, a potem po D., który już donosił, że jest gotowy. Świadek z żoną stwierdzili, że nie ogolił się porządnie, więc Stijn sam go ogolił i zawiązał mu porządnie krawat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I nadszedł czas, żebym też się zaczęła szykować. Włosy udało mi się porządnie związać chyba dopiero za 10 razem – presja zrobiła swoje i tak jak zawsze wychodzi bez problemów, to teraz wyjść nie chciało. Obudziła się wtedy we mnie bridezilla i chyba była przez chwilę mało przyjemna w kontakcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale wreszcie kok się udał i można było wkładać kiecę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Skończyłam się ubierać akurat w dobrym czasie, bo po 15 minutach przyjechał D. ze świadkiem i jego żoną i już zaraz trzeba było wychodzić. D. sukni wcześniej nie widział, więc miał niespodziankę, ale podobała mu się BARDZO Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Zresztą ogólnie usłyszałam wiele słów zachwytu nad kiecą i ogólnym zgraniem z wystrojem i kolorami dworku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Sam ślub był bardzo przyjemnym wydarzeniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Pani urzędniczka mówiła z sensem, pani tłumaczka była bardzo zdenerwowana, bo przyjaciółka mojej Mamy (która była wśród naszych gości) uczyła ją w szkole, a pan na keyboardzie tak brzdąkał, że dodało to mocno surrealistycznego akcentu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Mama i siostry D. płakały jak bobry – jak wyszliśmy z sali, mama D. podeszła do mnie taka zapłakana i mówi „Oh, I have a new daughter!”. Potem za każdym razem jak na mnie patrzyła, to miała łzy w oczach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Po ślubie pojechaliśmy do Czernej na plener, a goście mieli czas wolny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Porobiliśmy sobie trochę zdjęć w dworku i w ogrodzie – nic bardzo oryginalnego, ale myślę, że moja kieca i wnętrza dobrze się komponują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Przed 17 przyjechał autobus z gośćmi. Najpierw był toast w hallu, a potem przeszliśmy do sali jadalnej i D. wygłosił przemowę – po polsku, angielsku, włosku, niderlandzku i po łacinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
A potem to już było dużo jedzenia, dużo wódki (szwagier D., którego nigdy nie widziałam nawet z piwem, wypił 6 kolejek! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A siostra D. łyknęła shota i potem przez trzy minuty łapała powietrze jak ryba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), dużo śpiewów (D. zaśpiewał Deszcze niespokojne – z chóralnym wtórowaniem polskiej części gości, potem Belgowie śpiewali chyba ze trzy razy, Roberto śpiewał po włosku, a Anglicy po angielsku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), dużo tańców (dziewczyny przygotowały układ do piosenki Cher – po prostu bosko! A w pierwszym tańcu udało nam się nie wywalić, więc odnieśliśmy sukces Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj).
Belgowie nie wytrzymali długo – zwłaszcza że w niedzielę o 7:30 mieli autobus na lotnisko – więc o 2 zostaliśmy już tylko z Polakami i Anglikami. O 4:30 ostatni Polacy pojechali do Głogowa, a my siedzieliśmy jeszcze do 5 z Anglikami i kończyliśmy wódkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Obsługa sprzątała już ze stołów, kiedy Marc zgłodniał i wziął sobie chleba z masłem, na co dziewczyny przyniosły z powrotem prawie całe jedzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Polska gościnność nie pozwoliła im patrzeć na Anglika jedzącego chleb z masłem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
W niedzielę o 11 mieliśmy śniadanie razem z gośćmi, którzy jeszcze nie wyjechali. W pewnym momencie ktoś zarzucił pomysł porannej kolejki wódki i prawie wszyscy wznieśli jeszcze niedzielny toast Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Roberto stwierdził, że teraz jest już 100% Polakiem, bo zamiast espresso pierwszą rzeczą, jaką wypił rano, była wódka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Potem prawie wszyscy się rozjechali, a my spędziliśmy cichy dzień z naszymi Anglikami, wykańczając otwarte butelki wina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Dzisiaj rano Anglicy pojechali do Krakowa, a my odpoczywamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
W dwóch słowach – BYŁO FANTASTYCZNIE! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj D. stwierdził, że chce brać ślub co roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Od wielu osób (też takich, które bywają na wielu weselach) słyszałam, że było świetnie i że to najlepsze wesele, na jakim byli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Na zagranicznych gościach największe wrażenie robił dworek, jedzenie i wódka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Stwierdzili, że nie wiedzą, jak można tyle jeść, pić i tańczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Także jak ślub – to tylko w Polsce! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2009, 15:48:18 wysłana przez szelma »

doda

Odp: Szelma wzięła sobie męża - 29.08.2009 r.
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sie 2009, 12:17:10 »
szelma gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
fantastycznie, że wszystko się Wam udało, wyglądałaś pięknie, tworzycie z D. piękną parę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  po opisie wydaje się, że to było wesele roku!!!

zuzia

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sie 2009, 12:24:59 »
szelma
powtórzę się - wyglądałaś fantastycznie
tylko trzeba było tą koronę z panieńskiego zabrać - pasowałaby do tronu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a anglicy widać poznali inną formę wesela bo jak słyszę czasem jak u nich wesele wygląda....

no i oczywiście wielkie gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
witaj w gronie żon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Sie 2009, 12:25:41 wysłana przez zuzia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sie 2009, 12:24:59 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sie 2009, 12:27:06 »
szelma, szczere gratulacje: męża, kiecy, nowonabytej rodziny!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bosko to wszystko i wygląda i brzmi! Wiedziałam, że się zintegrują, hehe...

D. mi zaimponował przemową w tylu językach, ale najbardziej tą po polsku!

A kto to jest Pan z fajną brodą koło Ciebie na śniadaniu? Czyżby Twój tata? No i który to słynny teściu od francuskiego jabola? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jeszcze raz gratulacje, szelmo Ty! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sie 2009, 12:32:03 »
Anupka, pan z brodą na śniadaniu to właśnie słynny teść od jabola Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A myślisz, że kto zainaugurował tę poranną kolejkę? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A te zdjęcia robił mój Tata osobisty, więc go nie widać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Polewam, dziewczęta drogie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sie 2009, 12:32:03 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sie 2009, 12:33:28 »
szelma gratulejszyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bosko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i przekazuje gratulacje, ucalowania i usciski od sputnika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

doda

« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sie 2009, 12:33:54 »
A myślisz, że kto zainaugurował tę poranną kolejkę?
haha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sie 2009, 12:35:23 »
Szelmowito!

Gratulacje Gratulacje !  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

great

Na przyśpiewki się nie załapałam to sobie odbije w życzeniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bądźcie wierni swoim ciałom,
niczym wzniosłym ideałom.
Nie budujcie muru z cegły,
w tym jedynie murarz biegły.
Pamiętajcie o rocznicach,
nie świętujcie ich przy pizzach.
Dręczy Was chrapanie nocą?
Można szturchnąć, tylko po co?
Gdy różnica zdań dość spora,
wynajmijcie mediatora.
W namiętności co dzień trwajcie,
gdy przygasa rozpalajcie.
Gdy Wam zgody nic nie bełta,
nie zarobi terapeuta.
U sąsiadki wrót nie stójcie,
tajemnice swe szanujcie.
Niech nie martwi Was frasunek,
na frasunek dobry trunek

łojadarida darida! :bra: :bra:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sie 2009, 12:35:50 »
No widzisz! I okazuje się, że ik hou van teść od jabola Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Moja kumpela ma podobnie wyglądającego tatę, kojarzy mi się z Mikołajem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sie 2009, 12:41:43 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jeszcze raz duzo szczescia i milosci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mati

« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sie 2009, 12:45:02 »
szelma, gratuluję zorganizowania tak udanego wesela!!!
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zdolna bestyjka z Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #11 dnia: 31 Sie 2009, 12:45:47 »
szelma juz biegne z zyczeniami  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wygladalas bosko, co tu duzo mowic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i D. taki szczesliwy widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wyszystkiego najlepszego, kochana!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sie 2009, 12:47:55 »
szelma gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wszystkiego dobrego młodzi małżonkowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Sie 2009, 13:28:32 wysłana przez zosia2007 »

rubin04

« Odpowiedź #13 dnia: 31 Sie 2009, 13:26:06 »
Serdeczne gratulacje!
Cisze się, że wszytko sie udało i międzynarodowa integracja przebiegła pomyślnie!
Sto lat w szczęsciu i radosci!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sie 2009, 13:27:35 »
szelma przyjmi kolejne gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sie 2009, 13:27:35 »

callja

« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sie 2009, 13:28:36 »
szelmuś - ściskam Cię po raz tysięczny, i życze, by się Wam obojgu pysie tak śmiały na co dzień i od święta za lat choćby i tysiąc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wszystkiego dobrego !!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

justynaaaa2

« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sie 2009, 13:37:02 »
szelma wszystkiego co najlepsze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niech małżeństwo wam służy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
świetny opis, widać, że integracja była na wysokim poziomie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czekam z niecierpliwością na profesjonalne foty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

OlaFasola

« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sie 2009, 13:59:51 »
Serdecznie Wam gratuluję i czekam na więcej fotek.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ulala28

« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sie 2009, 14:01:06 »
Szelma gratulacje!!! Wyglądaliście przepięknie, a suknia..ach brak mi słów - marzenie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Sie 2009, 14:13:25 »
callja, Tobie należą się największe podziękowania za suknię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. No i zauważ, że D. nie miał obrusa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Justynna

« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sie 2009, 14:36:41 »
szelma, gratulacje i wszystkiego dobrego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pięknie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sie 2009, 16:11:05 »
szelma, 100 lat w szczęściu i miłości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Świetnie, że wszystko tak pięknie się udało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pięknie wpasowaliście się strojami (szczególnie Twoja kieca) w miejsce, wyszło super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratuluję i mam nadzieję, że jednak nie znikniesz ze Strefy jako żona, tak jak gdzieś kiedyś zapowiadałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sie 2009, 16:12:54 »
no gratulacje !
szelma nam zaszalała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #23 dnia: 31 Sie 2009, 16:15:10 »
szelmiszcze gratulacje ogromne!!! przepiękna kiecka! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i widzę, że impreza była zajebiaszcza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czekamy na więcej fot, żono Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #24 dnia: 31 Sie 2009, 17:14:53 »
callja, Tobie należą się największe podziękowania za suknię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. No i zauważ, że D. nie miał obrusa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Najważniejsze, żeś kontenta, a suknia taka jak chciałaś !!! Ciesze się bardzo !!! Myślę, że Ania U. obowiązkowo wstawi sobie Twoje zdjęcia na stronkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A opcję bezobrusową zauważyłam i doceniam bardzo, ino się nie chcę powtarzać, coby się wiedźmy nie zeźliły !!!