Hotel Boss - Stary Młyn - w Miedzeszynie - prośba o opinie i pomoc w wystroju...

Zaczęty przez sid888, 30 Sie 2009, 13:41:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sid888

Witam!
Jestem tu nowa, ale cieszę się że znalazłam tę stronkę :-)
Mam do Was prośbę...
Szukaliśmy sali bardzo długo, chcieliśmy coś mało sztywnego, eleganckiego a za razem na poziomie - decyzja była trudna - ale nie było co przedłużać i padło jw. - sala nam się bardzo podoba ale... zawsze jest niestety jakieś ale - mamy wrażenie ze jest trochę za duża na nasze 100-110 os, poza tym jest bardzo wysoka - hotel zadbał o siatki z gałązkami obniżającymi optycznie tę wysokość - choć trochę nam to przeszkadza - liczymy że wieczorem nie będzie lepiej. Zastanawiamy się jak można ograniczyć przestrzeń - może któraś z Was tam była i ma jakiś pomysł - stoły chcemy mieć ustawione w podkowę więc tu dużego manewru nie ma, może jakieś snopki ze zbożem? A drugi problem to piękny leśny ogród ze stawem (mini) oraz "1000" miejsc do siedzenia - ławeczki, stoliki, altanki - boimy się ze goście się rozejdą i będzie po imprezie - jeśli byłyście tam na weselu to może macie jakieś spostrzeżenia w tym temacie? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie... i opinie na temat "naszego miejsca "na ten ważny dzień...

Grasshopper

Bede miala w tym samym miejscu wesele ;) i szczerze mowiac nie uwazam zeby sala byla ani bardzo wysoka ani szczegolnie duza na ok 110 osob. Wydaje mi sie wrecz, ze na ok 100 jest idealna.

Nigdy tam osobiscie na weselu nie bylam, ale za to znajomi mieli dobre wrazenia dlatego tez sie zdecydowalam.

Co do terenu to faktycznie goscie moga sie rozejsc. Tego tez sie balam, ale w koncu machnelismy reka, bo stwerdzilismy, ze ciezko znalezc sale z hotelem obok, z ladnym terenem zielonym- ale nie za malym zeby ladnie wygladalo i tym samym nie za duzym zeby goscie sie nie rozeszli :)

sid888



sid888

oj przepraszam za tak późną odpowiedź  - ja w sierpniu.
Mam już salę - j/w fotografa i zespół a resztą zajmę się po NR :-)

sid888