promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska


kotabma

Cytat: magdalinska w 13 Lip 2011, 10:29:16ja czekam az przecenia na ramiaczkach
takie byly przecenione jakis czas temu - ale tylko biale. kupilam dla Z :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

no białe, to i tak na jesien i zime pod długi rekaw chce

Justynna

magdalinska, kupiłam fajne body bez rękawków z Mothercare na Allegro, 7-pak :) za sztukę wyszło ok. 7 zł :)

ishka82


magdalinska



zwierzatko_mojej_mamy

Justynna a czego w opisie jest:

"ZESTAW 7 SZTUK BODY NA RAMIĄCZKACH
FIRMY ex MOTHERCARE"

co to to "ex" robi w opisie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

zwierzatko_mojej_mamy, a wiesz, że nie wiem  :hmm:
Jak kupiłam, to na opakowaniu miały zamalowane flamastrem nazwę firmy, ale chyba na metkach w środku jest znaczek M, więc chyba nie podróba, ale musiałabym jeszcze raz sprawdzić w domu.

Kasia

ja tez kiedyś kupowałam mothercare, TU i george pajace - miały zamalowana naklejkę na opakowaniu (była inf w aukcji) - w srodku metki były ok chociaż w aukcji było napisane że mogą być wyprute, powycinane (chyba jedne miałam bez metek)

iksa_nl

tez juz kilka razy sie z tym "ex" spotkalam ale metki w srodku ciucha zawsze byly mothercare
Te bodziaki polecam, fajne sa. Sama zaluje, ze teraz sie skusilam na przecenione wielopaki z krotkim rekawem ale tych na ramiaczkach nawet u nas nie bylo na wyprzedazy.

Justynna

w każdym razie body są na prawdę fajne, miłe w dotyku, a po praniu nic się nie dzieje :)

iksa_nl

dokladnie tak:)
ale przy prasowaniu na prawej stronie (glupia matka! ;) ) rozpackalam lwa, reszcie zwierzakow nic sie nie stalo a prasowalam je wczesniej tak samo...widocznie lwu nie bylo dane przetrwac ;)

Justynna

Cytat: iksa_nl w 13 Lip 2011, 12:26:43
dokladnie tak:)
ale przy prasowaniu na prawej stronie (glupia matka! ;) ) rozpackalam lwa, reszcie zwierzakow nic sie nie stalo a prasowalam je wczesniej tak samo...widocznie lwu nie bylo dane przetrwac ;)
ja tak kiedyś załatwiłam koszulkę męża, teraz wszystko prasuję na lewej stronie :D

niewiemjaka

Cytat: Justynna w 13 Lip 2011, 13:33:57ja tak kiedyś załatwiłam koszulkę męża, teraz wszystko prasuję na lewej stronie
ale mezu tez miał lwa ? :mocking: czy tygryska ? :rotfl: :rotfl:

sorryyyy musiałam spytac :mocking:

Justynna

#90
niewiemjaka :rotfl:
a jakieś napisy tam były

Kasia

Cytat: zuzia w 11 Lip 2011, 00:37:30Kasia
a dużo ich było? bo M. muszę kupić Smiley
zuzia, wczoraj była w outlecie coccodrillo w factory i były kaloszko za 15zł (tzn wszystkich nie patrzyłam ale przy pierwszych z brzegu taka cena wisiała)
no i trampki znowu po 7zł :D

magdalinska

zuzia jakbys jechała do outletu coccodrillo to bym poprosiła o trampki  :pray: zmierze wkładke i powiem wieczorem, ok? chyba ze bedziesz tam dzisiaj, to cos wykombinuje

zuzia

#93
Cytat: Kasia w 15 Lip 2011, 09:26:39zuzia, wczoraj była w outlecie coccodrillo w factory i były kaloszko za 15zł (tzn wszystkich nie patrzyłam ale przy pierwszych z brzegu taka cena wisiała)
no i trampki znowu po 7zł
to musze pojechać! może coś na przyszły rok trafię :)

Dodany tekst: 15 Lip 2011, 08:22:40

Cytat: magdalinska w 15 Lip 2011, 08:51:40
zuzia jakbys jechała do outletu coccodrillo to bym poprosiła o trampki  :pray: zmierze wkładke i powiem wieczorem, ok? chyba ze bedziesz tam dzisiaj, to cos wykombinuje
a wieczorem to o której? bo ja pewnie podjadę po pracy jak mi sie uda :)

Dodany tekst: 15 Lip 2011, 09:23:01

ale tak sobie przypomniałam, że jutro w razie czego też będę w okolicy :)

Kasia

nie wiem czy duzo tych kaloszków mieli :knuje: z wiekszymi rozmiarami trampek (dla Michałow) tez był problem :knuje:
ja jedne utrafiłam :D

może zadzown i się upewnij czy interesujace Cie rozmiary maja :knuje:

magdalinska

a to czekaj, to ja odszukam stare posty, co  marax pisałam i powiem ci za chwile ;)


natka

od dzisiaj promocja na pampersy w carrefourze- te wieksze paczki po ok 130 sztuk za 79,99

a tak przy okazji, to musialam dzis kupic dady z biedronki no i nie sa zle ;)

Kasia

#98
Cytat: natka w 27 Lip 2011, 15:37:53te wieksze paczki po ok 130 sztuk za 79,99
to są mniejsze paczki ;) w zasadzie mniejszy karton
miałam pisac o tej promocji :D

rozmiaru 4 jest 132 szt. wiec po ca 60gr za sztukę, na obecne ceny pampków nieźle!

zuzia

Cytat: natka w 27 Lip 2011, 15:37:53od dzisiaj promocja na pampersy w carrefourze- te wieksze paczki po ok 130 sztuk za 79,99
to są mniejsze kartony :)