Autor Wątek: promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci  (Przeczytany 97634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

Odp: promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Lip 2011, 09:29:16 »
ja czekam az przecenia na ramiaczkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kotabma

« Odpowiedź #76 dnia: 13 Lip 2011, 09:44:31 »
ja czekam az przecenia na ramiaczkach
takie byly przecenione jakis czas temu - ale tylko biale. kupilam dla Z Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #77 dnia: 13 Lip 2011, 10:52:34 »
no białe, to i tak na jesien i zime pod długi rekaw chce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 13 Lip 2011, 10:52:34 »

Justynna

« Odpowiedź #78 dnia: 13 Lip 2011, 11:28:38 »
magdalinska, kupiłam fajne body bez rękawków z Mothercare na Allegro, 7-pak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za sztukę wyszło ok. 7 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Lip 2011, 11:37:41 »
ja czekam az przecenia na ramiaczkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u mnie chyba były
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Lip 2011, 11:37:41 »

magdalinska

« Odpowiedź #80 dnia: 13 Lip 2011, 12:04:39 »
justynna dzieki, poszukam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #81 dnia: 13 Lip 2011, 12:07:46 »
justynna dzieki, poszukam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj są na prawdę super

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #82 dnia: 13 Lip 2011, 12:09:44 »
Justynna a czego w opisie jest:

"ZESTAW 7 SZTUK BODY NA RAMIĄCZKACH
FIRMY ex MOTHERCARE"

co to to "ex" robi w opisie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Justynna

« Odpowiedź #83 dnia: 13 Lip 2011, 12:13:26 »
zwierzatko_mojej_mamy, a wiesz, że nie wiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jak kupiłam, to na opakowaniu miały zamalowane flamastrem nazwę firmy, ale chyba na metkach w środku jest znaczek M, więc chyba nie podróba, ale musiałabym jeszcze raz sprawdzić w domu.

Kasia

« Odpowiedź #84 dnia: 13 Lip 2011, 12:15:33 »
ja tez kiedyś kupowałam mothercare, TU i george pajace - miały zamalowana naklejkę na opakowaniu (była inf w aukcji) - w srodku metki były ok chociaż w aukcji było napisane że mogą być wyprute, powycinane (chyba jedne miałam bez metek)
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #85 dnia: 13 Lip 2011, 12:17:51 »
tez juz kilka razy sie z tym "ex" spotkalam ale metki w srodku ciucha zawsze byly mothercare
Te bodziaki polecam, fajne sa. Sama zaluje, ze teraz sie skusilam na przecenione wielopaki z krotkim rekawem ale tych na ramiaczkach nawet u nas nie bylo na wyprzedazy.

Justynna

« Odpowiedź #86 dnia: 13 Lip 2011, 12:19:57 »
w każdym razie body są na prawdę fajne, miłe w dotyku, a po praniu nic się nie dzieje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #87 dnia: 13 Lip 2011, 12:26:43 »
dokladnie tak:)
ale przy prasowaniu na prawej stronie (glupia matka! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) rozpackalam lwa, reszcie zwierzakow nic sie nie stalo a prasowalam je wczesniej tak samo...widocznie lwu nie bylo dane przetrwac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #88 dnia: 13 Lip 2011, 12:33:57 »
dokladnie tak:)
ale przy prasowaniu na prawej stronie (glupia matka! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) rozpackalam lwa, reszcie zwierzakow nic sie nie stalo a prasowalam je wczesniej tak samo...widocznie lwu nie bylo dane przetrwac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tak kiedyś załatwiłam koszulkę męża, teraz wszystko prasuję na lewej stronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Lip 2011, 16:08:28 »
ja tak kiedyś załatwiłam koszulkę męża, teraz wszystko prasuję na lewej stronie
ale mezu tez miał lwa ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy tygryska ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sorryyyy musiałam spytac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Lip 2011, 16:08:28 »

Justynna

« Odpowiedź #90 dnia: 13 Lip 2011, 16:12:58 »
niewiemjaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a jakieś napisy tam były
« Ostatnia zmiana: 13 Lip 2011, 16:13:18 wysłana przez Justynna »

Kasia

« Odpowiedź #91 dnia: 15 Lip 2011, 08:26:39 »
Kasia
a dużo ich było? bo M. muszę kupić Smiley
zuzia, wczoraj była w outlecie coccodrillo w factory i były kaloszko za 15zł (tzn wszystkich nie patrzyłam ale przy pierwszych z brzegu taka cena wisiała)
no i trampki znowu po 7zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #92 dnia: 15 Lip 2011, 08:51:40 »
zuzia jakbys jechała do outletu coccodrillo to bym poprosiła o trampki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zmierze wkładke i powiem wieczorem, ok? chyba ze bedziesz tam dzisiaj, to cos wykombinuje

zuzia

« Odpowiedź #93 dnia: 15 Lip 2011, 09:22:11 »
zuzia, wczoraj była w outlecie coccodrillo w factory i były kaloszko za 15zł (tzn wszystkich nie patrzyłam ale przy pierwszych z brzegu taka cena wisiała)
no i trampki znowu po 7zł
to musze pojechać! może coś na przyszły rok trafię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Lip 2011, 08:22:40
zuzia jakbys jechała do outletu coccodrillo to bym poprosiła o trampki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zmierze wkładke i powiem wieczorem, ok? chyba ze bedziesz tam dzisiaj, to cos wykombinuje
a wieczorem to o której? bo ja pewnie podjadę po pracy jak mi sie uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Lip 2011, 09:23:01
ale tak sobie przypomniałam, że jutro w razie czego też będę w okolicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2011, 09:23:01 wysłana przez zuzia »

Kasia

« Odpowiedź #94 dnia: 15 Lip 2011, 09:36:44 »
nie wiem czy duzo tych kaloszków mieli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z wiekszymi rozmiarami trampek (dla Michałow) tez był problem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja jedne utrafiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

może zadzown i się upewnij czy interesujace Cie rozmiary maja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #95 dnia: 15 Lip 2011, 09:37:09 »
a to czekaj, to ja odszukam stare posty, co  marax pisałam i powiem ci za chwile Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #96 dnia: 19 Lip 2011, 12:59:37 »

natka

« Odpowiedź #97 dnia: 27 Lip 2011, 14:37:53 »
od dzisiaj promocja na pampersy w carrefourze- te wieksze paczki po ok 130 sztuk za 79,99

a tak przy okazji, to musialam dzis kupic dady z biedronki no i nie sa zle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #98 dnia: 27 Lip 2011, 14:38:54 »
te wieksze paczki po ok 130 sztuk za 79,99
to są mniejsze paczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w zasadzie mniejszy karton
miałam pisac o tej promocji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rozmiaru 4 jest 132 szt. wiec po ca 60gr za sztukę, na obecne ceny pampków nieźle!
« Ostatnia zmiana: 27 Lip 2011, 14:39:39 wysłana przez Kasia »

zuzia

« Odpowiedź #99 dnia: 27 Lip 2011, 14:52:08 »
od dzisiaj promocja na pampersy w carrefourze- te wieksze paczki po ok 130 sztuk za 79,99
to są mniejsze kartony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj