promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

my mielismy etap 4+, ale młody schudł i wrócilismy do 4

ostatnio I. sobie sam wybiera pieluchy  :crazy:

kocha tylko DADE, na pampery krzyczy - " nie chce!"  :rotfl:

abkasia

Ja mam pampersy i huggiesy te wciagane majteczki, jak dla mnei najwygodniejsze dla chodzacego dziecka :)

rubin04

Ja polecam mop Vileda :)
..bo dziecko w majtkach jest najlepsze :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: rubin04 w 08 Wrz 2011, 09:08:50
Ja polecam mop Vileda :)
..bo dziecko w majtkach jest najlepsze :D
najlepsze w majtkach :D
i nawet z czasem mop nie bedzie potrzebny :)

iksa_nl

Cytat: rubin04 w 08 Wrz 2011, 10:08:50Ja polecam mop Vileda Smiley
..bo dziecko w majtkach jest najlepsze Cheesy
dobreee  :thumbup:

Justynna

Cytat: abkasia w 08 Wrz 2011, 08:34:54
Ja mam pampersy i huggiesy te wciagane majteczki, jak dla mnei najwygodniejsze dla chodzacego dziecka :)
super są te pampersy - pieluchomajtki, na wyjścia idealne albo w miejscach, gdzie trudno przewinac M.! No i sprawdzają się też w domu, jak mi Michał ucieka z przewijaka :D
Jedyny minus, że są drogie.

yoy

Cytat: ishka82 w 08 Wrz 2011, 07:26:58
o rany...Domi ciągle nosi 4 i nie mam potrzeby zmieniać, a ona ma ponad 1,5 roku ;) ;D
Mnie to przeraża... Boję się, że będzie gruby :( Chociaż teraz nie wygląda jakoś grubo, przy wzroście 80 waży 9700- buźkę ma drobną, ale za to udka jak cielęcinki :D Karmiony piersią (powoli odstawiamy).
A miał być taki malutki wg USG :D (2500 a urodzil sie 3800 :D)

Justynna

Cytat: yoy w 08 Wrz 2011, 10:15:44
Mnie to przeraża... Boję się, że będzie gruby :( Chociaż teraz nie wygląda jakoś grubo, przy wzroście 80 waży 9700- buźkę ma drobną, ale za to udka jak cielęcinki :D Karmiony piersią (powoli odstawiamy).
A miał być taki malutki wg USG :D (2500 a urodzil sie 3800 :D)
yoy nie martw się na zapas, ponoć dzieci karmione piersią nie mogą niezdrowo utyć, a jak zaczynają być bardziej mobilne, to łatwo pozbywają się nadmiaru ciała :)

iksa_nl

Cytat: yoy w 08 Wrz 2011, 11:15:44Boję się, że będzie gruby Sad Chociaż teraz nie wygląda jakoś grubo, przy wzroście 80 waży 9700
no to przegonil duzo mojego Tomka :) on teraz ma 70 cm wzrostu i wazy 8840 (ur. 52 cm i 3250) czyli 10 i 25 centyl i tak sie trzyma tych centyli mnie wiecej.

zosia2007

#209
dzieczyny jak wy mierzycie swoje kilkumiesięczne dzieci? bo jakies ielkie mi sie wydaja. moj Pawel na stojaco chyba jeszcze nie ma 80 cm wzrostu a ma prawie 1,5 roku, a wasze dziewieciomiesieczne bable maja? :hmm:
no chyba ze po zgięciach mierzycie - wtedy wychodzi duzo wiecej niz rzeczywiscie jest
normalnie wpadam w kompleksy ze moje dziecko to karzel :(

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zosia2007

Cytat: Dorotka1981 w 08 Wrz 2011, 15:14:04
zosia2007 czym ty się przejmujesz  :P :D
nie przejmuje tylko jakos trudno mi uwiezyc ze wszsytkie dzieci na strefie sa wyzsze od mojego Pawla, nawet te duzo mlodsze wiec sie zastanawiam, ze albo ja go zle mierze ale on rzeczywiscie jest bardzo maly, chociaz wsrod piaseczynskich rowiesnikow mocno nei odstaje od reszty, z niektorymi dziecki jest rowny wzrostem :hmm:

didi_loczek

zosia2007 Wojtek mierzony na stojąco ma 80 cm ;)  Takie mierzenie po zgięciach to bardziej "na oko" wydaje mi się

Justynna

zosia2007, Michał mierzony 1,5 m-ca temu w gabinecie miał 79 cm :) A według mnie jest dość wysoki, więc sama rozumiesz jak to jest z tym mierzeniem :D

magdalinska

zosia ja tez miałam taki okres, ze moje dziecko jest karzełkiem :D przeszło mi ;)
otóz: Kuba ma ok 80cm (2mce temu na szczepieniu miał ok 77-78cm)
dzisiaj u ortopedy była dziwewczynka miesiac młodsza od Kuby - była o pol głowy nizsza
mojej kolezanki córeczka starsza o 9mcy je4st tylko po pol glowy wyzsza od niego
dziewczyna dkładnie w jego wieku (nie miałam jak do chlopców porownac ;) ) jest troszke od niego nizsza i drobniejsza
wiec nie jest tak z nim zle, a miałam go za chuderlaka, drobnice i karzełka ;)

zosia2007

czyli jednak moj jest ok :D
nie, to nie chodzi o to, ze ja sie przejmuje czy cos tylko dziwi mnie fakt, ze wszystkie dzieci na strefie, mlodsze od mojego P o co najmniej 7 m-cy (co w przypadku ich wieku jest duza roznica) sa od niego wyzsze...zastanawialo mnie to, jak mamy mierza te swoej pociechy.
oczywiscie, ze zdarzaja sie dzieci wieksze/wyzsze ale trudno mi uwiezyc w to ze wszystkie 9-cio miesieczniaki maja ok 80 cm wzrostu

magdalinska

moj nigdy nie miał mierzonego wzrostu u lekarza, wiec nie wiem. Dopiero w maju pierwszy raz i w lipcu na szczepieniu drugi raz go postawilam. Tez mnie to zastanowialo, ze wszystkie inne dzieci sa dobre kilka cm wyzsze, ale my jestesmy niewysocy, wiec dziecko tez moze byc nizsze od innych.... no ale okazało sie ze jest chyba w normie ;)

ishka82

#217
Dominikę dziś w domu mierzyłam na stojąco pod ścianą - 86cm...chyba sporo ;D i waży równo 11kg :)

Dodany tekst: czw, 8 wrz 2011, 16:03:08

dopiero zobaczyłam na jakim wątku piszę lol znów niezły off top wyszedł lol lol lol

konwalia

u mnie lakarka mierzy małej długość do konca pupy przystawiając taką deseczkę
ja po ciuchach i gondoli widzę, że rośnie, dzisiaj kotabma stwierdziła, że jest duża
dla mnei bardziej wymierna jest waga

mobka

Moj Kuba jest ok. 75centyla, z waga jak i wzrostem i jakos miesiac temu na stojaco mial ok. 77cm. Ale to tez orientacyjnie, bo przy  miarce go nie mam jak postawic za bardzo. Wiec tez srednio wierze, w te 80cm u 9miesieczniakow. Pewnie dziewczyny o rozmiarze ubran pisaly ;)

OlaFasola

Tez mnie zastanawiają te pomiary. Wczoraj byłam u koleżanki i jej mała ma 11 miesięcy. Powiedziała mi, że dwa dni wcześniej pediatra ją wymierzyła na 86cm, a Mikołaj od niej o pół głowy wyższy, a przecież jest malutki.
Kiedyś też mi go pediatra zmierzyła i jej wyszło chyba z 5 cm więcej niż z moich pomiarów.

kotabma

zosia2007 moja Z  wczoraj mierzona ma 72 cm - dala sie zmierzyc na stojaco - wazy 8360 :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonatina

A ja jakoś myslałam , że mój Igor to mały jest. Ale chyba ok.14 miesięcy i  80 cm.

yoy

mojego mierzą zawsze przy okazji szczepien. 2 tyg temu wyszly 78cm-ale to mierzenie raczej niedokladne jest. Najbardziej widze po ubraniach-74 maławe, 80 dobre, 86 dużo za duże.
I wierzcie mi, wolałabym by był mniejszy. Mam nadzieje, ze jak zacznie chodzic to zrzuci :D

Kasia

Cytat: yoy w 09 Wrz 2011, 12:15:09Najbardziej widze po ubraniach-74 maławe, 80 dobre, 86 dużo za duże.
a jakiej firmy to ubrania? bo to tez ma znaczenie

np. w HM to mój by wyszedł na kurdupla bo pewnie i w 80 się wcisnie
a teraz z tych lidlowych mega chłopak skoro 98/104 jest na styk i chyba zaraz bedzie za małe :D

a Michał jest takie normalny wzrostem :)