promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

twinnie77

Cytat: konwalia w 07 Wrz 2011, 11:57:40a w tesco ostatnio były te duże kartony po 99,95

Ta promocja trwa cały wrzesień :) Tyle, że ja jeszcze trójek nie trafiłam ;D

Cytat: konwalia w 07 Wrz 2011, 11:57:40ja neidługo będę przechodzić na czwórki, to będę szukać promocji

Nie żartuj?????? Ile waży Dagi?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

U mnie w tesco 3 pelno. 4 tez byly i 5, ale 4+ nie widzialam, a takie by mi si enajbardziej przydaly. Ale i tak karton 4 kupilam.

konwalia

Cytat: twinnie77 w 07 Wrz 2011, 12:05:46Nie żartuj?Huh??? Ile waży Dagi?
6500g :D i na razie zestopowała na tyle, ze zamiast 350g/tydz przybiera 200-250/tydz :D

kotabma

Cytat: twinnie77 w 07 Wrz 2011, 12:05:46Nie żartuj??? Ile waży Dagi?
nie wiem ile dokladnie wazy ale jest duza :D widzialam na wlasne oczy
jeszcze troche a przegoni Z. ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

#179
Cytat: zuzia w 07 Wrz 2011, 10:28:10
Dorotka1981
:beer: za pojemniki z biedronki!

Przydały się??  :beer:

Dodany tekst: 07 Wrz 2011, 12:53:08

Laski jeśli macie karty PAYBACK od jutra można wymieniać je na bony http://www.real.pl/payback/specjalne-oferty/korzystnie-wymien-punkty-payback/
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

twinnie77

Dorotka1981, ja też kupiłam te pojemniki  :beer: :thankyou:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

czy ktoś wie gdzie jest teraz promocja na kaszki?

Lwica

Cytat: fasolka1980 w 07 Wrz 2011, 14:14:46
czy ktoś wie gdzie jest teraz promocja na kaszki?

w Tesco kaszki Nestle 2 za 12 zł są
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

ddu

co wy z tymi pamkami? :D
ja ich nie lubię , wiszą helenie bardzo szybko, ciągną ją do ziemi
ciągle mam wrażenie, że JUŻ muszę je przebrać

kupują zapasy belli na blizejciebie.pl, pan kurier mi przywozi za darmo :)

konwalia

Cytat: sputnik w 07 Wrz 2011, 16:22:43
ejjjj!!  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
a taka malutka miała być lol lol

ddu mi happy były za sztywne-rozm 1 w szpitalu, a póxniejsze jakie sa?

ddu

no moim zdaniem ok
nie są takie miękkie jak pampki, ale nie zauwazyłam, żeby helenie to przeszkadzało
dziś miała pamka i po godzinie ewidentnie pokazywała mi, że coś jej nie pasuje, faktycznie pampek jakby wyszedł z bodziaka

no wiadomo, każdy lubi co innego, nie mam zamiaru tu do niczego namawiać ani krytykować,
w każdym razie cieszę się, że nie muszę polować na promocje pampersów

bozena.dp

#186
Cytat: konwalia w 07 Wrz 2011, 11:57:40ja neidługo będę przechodzić na czwórki, to będę szukać promocji Cheesy

:padam:
ja dopiero na trójki niedawno przeszłam, a ty już na czwórki będziesz :padam:

Dodany tekst: 07 Wrz 2011, 18:08:02

Cytat: ddu w 07 Wrz 2011, 18:25:53w każdym razie cieszę się, że nie muszę polować na promocje pampersów

to tak jak ja ;)
my używamy babydreamów i jestem z nich bardzo zadowolona, małemu nic się po nich nie dzieje, używam ich od urodzenia ;)

zuzia

zakupiłam dzisiaj nan pro 4, duża puszka, za.... 19.99 :D boska cena!
jak macie w pobliżu Polo market to się wybierzcie, jest wyprzedaż i może jeszcze traficie. ja trafiłam przez przypadek.

ishka82

ja też nie rozumiem zachwytów nad pampkami...to jedyne pieluchy, które przeciekały i od których Domi miała podrażnienia ;D zadowolona jestem z dady, wcześniej kupowaliśmy Lidlowe i Huggisy ;)

konwalia

ishka ja mam teraz huggis na zmiane z pampkami
potem spróbuje tez wiekszych dady(dwójki były ok)
niestety nie mpge miec rossmanowych, bo mala co siku sie w nich budziła
dla mnie nie musi byc pampers ;)

magdalinska


Angie

#191
u nas też pampersy były najlepsze ;D w zasadzie tylko ich używałam.
Nigdy nie przeciekały ;D
Huggisy były sztywne i ograniczały ruch, raz kupiłam lidlowe i przeciekały ;D

Teraz kupuje dady, bo są ok, a Lena pieluchę ma tylko na noc ;D
W dodatku mało w nią sika ;D

Dodany tekst: 07 Wrz 2011, 19:54:35

Cytat: magdalinska w 07 Wrz 2011, 19:49:52
nie ma lepszych pieluch niz pampersy :)


:highfive:

mobka

Tez jestem zwolenniczka pampersow, choc jak nie ma promocji, to sie babydreamami zadowalam. Generalnie sa ok. Ale pampki lepsze ;) Dady jak juz kiedys pisalam, troche slabo dla mnei wchlaniaja, a huggisy sa papierowe i sztywne przez to.

konwalia

to skoro w sumie nie narzekacie na babydreamy, to moze miałam jakies felerne...?? ja po jednym siku musiałam je zmieniac-mała sie budziła i czułam mokre jak dotknełam pieluchy

feeling.good

Cytat: magdalinska w 07 Wrz 2011, 19:49:52
nie ma lepszych pieluch niz pampersy :)


też się pod tym podpiszę. Huggiesy są sztywne i natychmiast odparzają Stacha, babydreamy są trochę za sztywne i chyba przeszkadzał mi ich zapach, dady ok, ale tylko w domu, kiedy często zmieniam pieluchę. Pampersy nigdy nie przeciekły i są miękkie. Jednak te premium care mi nie pasowały.

magdalinska

Cytat: feeling.good w 07 Wrz 2011, 21:03:52Pampersy nigdy nie przeciekły i są miękkie.
u nas tez nigdy nie przeciekły. babydreamy zakładam rano (bo szybko robi kupe, to mi szkoda papmersa ;) ) i jak musze zmienic na krotko przed kapielą

Kasia

#196
ja próbowałam różne pieluchy, wszystkie były akceptowalne (oprócz takich z carrefoura z jedynką) ale zadne nie były tak dobre jak pampki :d zawsze coś mi tam delikatnie przeszkadzało, a to za sztywny pampek, a to za sztywny rzep, a to rzep bez tej hamonijki, a to pampek za szybko wisiał (pomarańczowe pampki), a to za grube, a to nocy nie wytrzymały itd
polowanie mnie nie meczy :d sklepy mam w okolicy, robię zapasy i problemu nie ma :D

nawet mój D., który jest raczej oszczedny psioczy jak jakiegoś innego pampka zaloże młodemu ;),

Dodany tekst: 07 Wrz 2011, 20:25:51

a premium care tez mi nie podeszły i dobrze bo ich ceny bym nie zdzierżyła :D

yoy

u nas też najlepsze są pmpki, ale w dzień używamy dada a na noc pampek :) i wszyscy szczesliwi :dance:. Tylko ostatnio coś czwórki są maławe (?) Chyba muszę spróbować tych 4+ bo mój kolos rośnie w zastraszającym tempie  :crazy:

errata

ja też lubię pampki. Zazwyczaj używam premium care, ale zwykłe też dają radę. Huggisy też dla mnie za sztywne są. Bella jakaś kiepska dla mnie. Innych nie próbowałam.

A w ogóle to ja nigdy w życiu w Biedronce nie byłam :D A któreś pieluch o których mówicie chyba tam kupujecie?

ishka82

Cytat: yoy w 07 Wrz 2011, 22:39:43
Tylko ostatnio coś czwórki są maławe (?) Chyba muszę spróbować tych 4+ bo mój kolos rośnie w zastraszającym tempie  :crazy:
o rany...Domi ciągle nosi 4 i nie mam potrzeby zmieniać, a ona ma ponad 1,5 roku ;) ;D