promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

marax

rozmiary podajcie tam były 3. od 0-3,3-6,6-9

justynaaaa2

Nie jestem do końca przekonana czy to oryginał :mysli: one ten nadruk firmy i rozm na plecach mają inny wizualnie, poza tym występują w pojedynczym rozmiarze 3, 6, 9 mies itd

marax

Market mógłby mieć nieoryginalny towar ? Ciekawa sprAwa

justynaaaa2

Mówię co widzę ;) wyciągnęłam body z  długim i krótkim, napis jest inny, poza tym nie chce mi się wierzyć w tą cenę, chyba że to jakieś stare logo i wyprzedają jakieś stare zapasy ściągnięte zza granicy
Zośka czerwoną torebkę masz chyba w piasecznie  koło decathlonu  :mysli:

zuzia

carters z usa ma inne logo i tak jakjustyna pisze - ciuchy w miesiacach, nie od-do.

fasolka1980

to jest jakiś chiński shit, nie carters.

zosia2007

To ja nie chce. Podjade najwyżej do tej Piaseczynskiej może t bedą to zobaczę
Ale dzięki Marax

marax

Cos moze być na rzeczy bo one jakieś takie cienkie jakościowo nie wyglądały super . Zośka w mathercare były fajne na maluszki i wcześniaki . Jakbyś chciała daj mi nr tel jak będę to ci kupie .

zosia2007

takie na teraz - r. 50 t ja mam, młoda mi w GB kupiła ale jak będziesz t daj znać, numer wysyłam na pw

Kasia

RE online -25% na haslo URODZINYRESERVED oraz darmowa przesyłka
tylko dzisiaj (tzn od wczoraj)


aniak1211


elve

#1687
kto walczy w sobotę o crocsy w lidlu? ;)

justynaaaa2

aniak1211, niespecjalnie ;)
W lidlu bez żadnej promocji wychodzi przy 3 po 61gr

aniak1211

Nie znam polskich cen dlatego pytam,nie bede w stanie przewiesc pampersow na miesiac,bede musiala kupowac.

magdalinska

rozm 3 są w promocjach po 0,51 chyba, o ile dobrze pamietam


magdalinska

zapomnaiłam napisac, ze były kaszki zdrowy brzuszek po 8zl w biedronie, moze jeszcze beda (kupowałam chyba w poniedziałek)

ishka82

To jeszcze tu ;) :)
Byłam dziś w Lidlu i jest bardzo fajna oferta książek dla dzieci :) Różne tytuły, również nie raz wspominane tu ;) Ładne wydania, ceny ok. 10-15zł mniej niż cena na okładce. Wyszłam z dwoma książkami, choć ledwo powstrzymałam się, by nie kupić więcej.

zosia2007

#1694
W Superpharm pieluchy Pampers Sensitive (te białe) po 35 pln. Promocja do jutra, cena z kartą lifestyle

Angie

zosia właśnie się wybieram, bo mam w domu 3 pampersy :D

aniak1211


zosia2007

pampersy raczej dużo, koło 35-40 pln to dobra cena
na mleku się nie znam bo używam innego

aniak1211


zosia2007

Cytat: aniak1211 w 08 Lip 2016, 15:07:05
Zosia a gdzie najczesciej kupujesz?
Auchan, tesco, superpharm, rossmann - tam gdzie aktualnie jest promocja ;)
w sklepach internetowych nie kupuję pieluch. Kiedyś mleko enfamil zamawiałam w aptece internetowej bo wychodzi lo duzo taniej, teraz mam mleko na receptę więc w każdej aptece ta sama cena