promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

NIONCZKA, pampersy sa najdroższe. Patrz na cenę sztuki.
Te pomarańczowe sa tańsze ale one imo sa kiepskie, tzn testowalam je przy Michale i pupa była mokra. Teraz z zielonymi to samo, dlatego die zniechecilsm i do nich.


Salsa, no wydaje mi die ze te tojoursy z małych paczek i te z dużych to sa inne. Kolorystyka opakowania ta sama ale jest maja w opisie ze sa super cienkie a drugie ze przepuszczają powietrze. No i cena za sztukę tez jest rozna.
No ale tez cenowo te super cienkie nie wychodzą dobrze, niestety drogie wiec jak juz inne pampki podpasowaly to na te nie ma co zmieniać.

salsa

ja w ogole nie kupowałam nigdy pieluch w tych małych paczkach - do głowy by mi nie przyszło, ze oni robią w tych samych opakowaniach rózne pieluchy-no ale i tak nie bedę juz ich testowac, bote białe pampki pasują i mam je w ekstra cenie a  skoro mowisz, że drogie to juz w ogole bez sensu ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Ja tylko napisze, że cena na pampersy w Lidlu jest najlepsza od prawie 2 lat ;)  nie widziałam chyba taniej.
A sama kupuje wymiennie pampersy zielone/dady /tesco loves baby. Kupiłam też T z lidla. Były ok. Nie lubię babydreama.

magdalinska

4 lata temu, to te pomarańczowe pampersy rzeczywiscie były tragiczne, Raz miałam jakies tescowe, tez porazka. Kupowałam tylko te zielone pampersy

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 13 Lis 2014, 17:45:14
I w ogóle w lidlu od dzisia pampersy w promocji. ~ 30zl paczka.
od wczoraj
akurat byłam na zakupach, myślałam że kupię, ale zostały same rozm. 2 i kilka paczek 3, w tych naszych lidlach to się jakoś wszystko w mig rozchodzi  :crazy:
dzisiaj moja mama była w innym na zakupach i były tylko 2, ojciec wieczorem podjechał do jeszcze innego i też tylko 2
ale cena faktycznie dobra, ludzie kartonami brali
ja białe pampersy bardzo lubiłam przy niemowlaku, później tylko na noc ich używałam, bo są chłonniejsze, na dzień zielone, teraz to już tylko zielonych
oprócz połowy paczki dady (dostałam w spadku) nie korzystałam z innych, dziwne były, więc nawet nie próbowałam innych kupować
dla mnie pampers jest zdecydowanie najlepszy



nionczka

Mówienie o tescowych pieluchach ogólnie trochę się mija z celem, bo jest ich kilka rodzajów. 4,5 roku temu były jedne rewelacyjne i jedne kompletnie do kitu (z plastiku prawie, wywaliłam pół paczki!). A teraz jest jeszcze ta seria Tesco loves baby, której wtedy nie było.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

nionczka dlatego ja pisze cały czas nazwę - tesco loves- bo o te mi wąłsnie chodziło :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

#1658
;)


salsa

Magda - to pokaż się (we właściwym wątku ;) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

o jezusie, własnie szukam swojej wiad na ciazowej :D

Norka

Dostałam kod -20% na ubrania nieprzecenione w gap.eu do 24.12, wysyłka gratis od 50 euro. Dla 1 osoby, jeśli któraś chętna to proszę o PW.

marax

dzisiaj w netto pampersy po 29,99 cos ok 47 gr za sztuke roz 3

Kasia

jakby ktoś szukał bodziaków cartersa dla dziewczynki to jest ciekawa aukcja
http://allegro.pl/body-5-sztuk-nowe-carters-i4996146381.html


i w poniedziałek w lidlu ma być bielizna dla dzieci, majtki, koszulki i skarpetki
a ostatnio były spodnie dresowe, jeszcze gdzieniegdzie mozna dostać resztki

Norka

Na Gap.eu jest promocja na ubranka m.in. na legginsy. Gładkie szare można kupić za ok. 8 zł, we wzorki za ok. 25 zł. Do 9.02.

konwalia

Norka a jakie rozmiary, warto mi zajrzeć? Wysyłka ile?

Norka

Konwalia, wysyłka 4 euro, od 50 euro gratis. Dużo rozmiarów, choć patrzyłam tylko na takie do 5 lat. Bluzki wychodzą po 20-30 zł (100% bawełna), czyli ceny sieciówkowe a jakość o wiele lepsza, też wzornictwo mi się podoba. E. chodzi teraz w poprzednim zamówieniu, non stop piorę, wszystko trzyma się super. Legginsy już tylko tam będę kupować, inne (Mayoral, KappAhl, C&A itd.). mi się zeszmaciły, Lindex trochę gorzej leży i jest droższy.
Takie promocje -20%, -30% są co chwila, trwają kilka dni. Na dużych wyprzedażach nawet -75% udało mi się ustrzelić. Ale w normalnych cenach bym nie kupiła ;D

konwalia

Dziękuję,  to jutro siądę do kompa

Kasia

w Lidlu znowu ubrania dziecięce
maluchy Lupilu do rozmiaru 116 http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=590
młodzież Pepperts od rozmiaru 122 http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=591

marax

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

To sa te słynne Body u nas sa w markecie po 19,99 za 5 szt ! Możliwe to ?

Kasia

Marax jak 5pack jest po 20zl to ja chce :)

marax

#1672
Tam Max to jest 6-9iesiecy . Tylko jakoś mi sie to super jakościowo nie wydawało , ale nie rozpakowywalam tylko tak w paczce oglądałam  . To dyskont czerwona torebka nie wiem skąd oni to maja ?

marax

Chcesz pójdę jutro moge kupić 19,99 z tego co patrzyłam

zosia2007

jak maja chłopięce t ja tez jestem chętna