promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu


ddu

właśnie, podobno od dziś także pampersy w netto w jakiejś rewelacyjnej cenie

marax

W rossmanie wyprzedaz endo strojow na wf dla dzieci

Kasia

W ldlu znowu ciuchy dziecięce, nawet fajne.

ishka82

Cytat: Kasia w 12 Wrz 2014, 22:10:16
W ldlu znowu ciuchy dziecięce, nawet fajne.
jadę w poniedziałek na "polowanie" ;)

Kasia

Ja potrzebuje dla siebie kurtkę i mysle czy beda czy trzeba bedzie polować :knuje:

niewiemjaka

dziewczyny z Warszawy :bra:
Kinder urodziny na stadionie narodowym, taki a'la piknik dla dzieci i inne atrakcje, tylko trzeba zamowic bilety bezplatne http://www.kinderurodziny.pl/
moze jeszcze są, moze kogos zainteresuje

marax

W mathercare duże przeceny 3 pajace za 45 zł, Body 5 par od 30 zł

ishka82


Kasia

W lidlu od 17 listopada ciuchy dzieciece.
Moge polecić HITY:
Ciepła bluza pluszowa, kangurowka i bieliznę jako piżamę, niestety jedne i drugie tylko do rozmiaru 116.
Sa zarabiste, naprawde.


I drewniane zabawki sa fajowe, od 20 listopada.

niewiemjaka

Aaa w Tesco jakas mega przecena zabawek podobno

jo_miekka



Kasia

JO, od. 86. Pewnie jest juz na stronie lidla. Ja mam przed sobą papierowa gazetkę.

Ta bielizna i te bluzy kangurowki sa naprawde super.

jo_miekka

Właśnie sprawdziłam. Super, dzięki Kasia!

salsa

o Kasia mnie ubiegła :) miałam Wam własnie napisać, ze w Lidlu bedzie bielizna zimowa, ktora świetnie się nadaje na piżamki ;) Aleks mi wyrósł z poprzednich i kupiłam typową piżamę - porażka, jakieś to szerokie i wisi na nim , a tamto super, przyległe i nie rozwleka się mimo intensywnego uzywania :) ja tez polecam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

iksa_nl

Cytat: Kasia w 12 Lis 2014, 12:43:13drewniane zabawki sa fajowe, od 20 listopada.
no wlasnie sie zastanawiam nad ta kolejka...ta z ikea tez ma tory 4 cm szerokie..moze by pasowalo hmmm
a sama bedzie jezdzic ;)

Kasia

I w ogóle w lidlu od dzisia pampersy w promocji. ~ 30zl paczka.
Rozmiar 2 wychodzi po 42grosze. Juz miałam brać dwie paki a tutaj patrzę a oni tez przecenili te tojoursy ultra thin i one tez po 42 grosze wyszły. Wiec wzięłam zapas tojoursow.

A kurtki i spodnie narciarskie jeszcze tez sa. W lidlu przy bemowskim ratuszu dzisiaj widziałam.

magdalinska

własnie, jaka jest dobra cena za pampersy?

Kasia

29zl lub 29,99.
Jakis tak.
Rozmiar 2 wyszedł po 42 grosze. Chyba ok cena chociaż jeszcze sie z cenami nie ogarnelam.
Lepsza cena była chyba na te białe pampki w makro, tez chyba 30zl za paczkę.

Dla mnie te tojoursy sa rewelacyjne, najlepsze. Ale te w małych paczkach, ultra thin. Niestety one sa drogie, cena jak za pampersy pampersa.

magdalinska

tak, one są po 29,99zł chyba
chodziło mi o cene za 1 szt, ale jak 0,42 jest ok, to moze kupie jpaczke jutro

salsa

ale to sa te paczki średnie a w makro były(albo są jeszcze) te mega - tych pieluch jest tam dwa razy wiecej za 32 - w tej samej cenie były i białe i zielone

tych lidlowych na T nie lubiłam, sztywne jakies i niefajne-choć oczywiście najgorsze i tak mokre dady ;) po białych pampkach uzywałam tescowych love tesco i w sumie dla takiego latajacego dziecka uwazam, ze są ok

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Ale których lidlowych bo sa dwa rodzaje. Te w małych paczka sa naprawde ok tylko drogie. Te w dużych paczkach, mimo iz wyglądają podobnie to juz inne pieluchy. Teraz ich nie testowalam. Przy Michale pamietam ze były ok ale wtedy i tak zielone pampki były  imo najlepsze, teraz nie wiem czy sie zmieniły czy co, w każdym razie sa naprawde do dupy ;)


A te białe przy Michale mi nie podpasowaly, miała za darmo ze streetcomu.
Pomarańczowe to w ogóle porażka.
Teraz jeszcze ratowalam sie babydreamamy ale one tez idealne nie sa i sa jakieś małe,rozmiar 2 jakis malawy.

nionczka

Ja tez kupilam te tesco loves baby i sa całkiem sensowne. Pampersy zielone bardzo fajne, ale już te białe Premium Care nie podchodzą mi.
Toujoursy zawsze lubiłam, ale kiedys był tylko jeden rodzaj.
Ja nie jestem w stanie ocenic czy cena za pieluchy jest dobra, bo kazde pakowane inaczej. Ale widzę, że nie bardzo jest cenowa alternatywa dla Pampersa. Marki supermarketowe kosztują podobnie. Trochę to bez sensu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#1649
no ja faktycznie kupowałam te wieksze paczki ale to była porażka
żal było to dziecku na tyłek zakładać
babydremowe takie same słabe z tym że do tego drogie

pampków pomaranczowych nie uzywałam to nie wiem
białe premium super , najlepsze, jedyne suche - teraz dla młodej mam zapas chyba na poł roku ;)
tescowe "love" moga byc, miekkie ok i cena ok (przysyłali mi na nie kupony i za dwie duze paczki płaciłam chyba 40 zł )
zielone pampki przeciętne - kupiłam raz czy dwa na promocji, w sumie podobny poziom co te tescowe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)