promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Moze wam podpisują, ja lidlowe koszulki juz któryś raz odpuszczam ze wzgledu na krój. Michał jest za szczupły do nich.

ishka82

ja kupiłam koszulki, szorty i leginsy :) buty za tą cenę ok, ale odpuściłam, wolę jednak porządniejsze i skórzane ;) jutro powinny przyjść te zamówione w daichmannie, poczekam już, a właściwie Niuśka :)

zuzia

ja zatrzymałam lidlowe koszulki. mama mu kupiła te na 116 i są dokładnie tej samej długości co te na 122 :D
za tą cenę to do przedszkola i na wieś w sam raz, poza tym babcia pojechała na 7:30 więc to był dodatkowy argument, żeby je zatrzymać :)
spodenki bardzo fajne.
buty mama powiedziała, że miały bardzo sztywne podeszwy i nie brała. w ogóle było nimi średnie zainteresowanie.

marcheewka

kupiłam koszulki, dwa rodzaje, ale oddam, bo szerokie i takie kiepskie jakieś.
Wzięłam spodenki, bardzo fajne, różowe i żółte w kwiaty, Ola już nosiła ;)

oglądałam te sztuczne sandały, nawet ok, ale były tylko do rozm 27, a Ola 28 nosi

mobka

Ja Kubie kupiłam spodenki, koszulki dwie paczki (ale on 110/116),  IMO świetne. A za te cenę znakomite. I pizame z  zygzakiem. Szczęśliwy był. I sobie szorty białe w kwiaty 146/152 ;)

ishka82

szorty fajne, ale nie zwróciłam uwagi, że bez regulacji i mojej szczuplaczce z tyłka lecą...kombinuje jak je lekko zwęzić ;)


niewiemjaka

Koszulki chlopiece albo normalne albo szerokie..
ale nie wiem jak dziewczece


salsa

#1609
Cytat: Norka w 27 Maj 2014, 21:09:00Ich spodnie raczej wąskie a jak jest z koszulkami?
weź wieksze rozmiary, bo mają zaniżoną rozmiarówkę - na Aleksa teraz juz 92 jest OK
na szerokość są ok, t-shirty jak dla mnie nie powinny być wąskie, takie luźniejsze do ciała, ale nie wory (przynajmniej te co ja kupiłam) - ale Aleks jest raczej szczupły - na zdjeciach w jego wątku masz pod koniec w linku koszulkę z kotem
Teskowe koszulki nosi teraz na 2 lata i one są na długość OK ale mogłyby być trochę szczuplejsze ( no ale tak jak mowie, to są koszulki, wiec u chłopaka nie przeszkadza luz w koszulce :) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007

Cytat: mobka w 27 Maj 2014, 20:53:19I sobie szorty białe w kwiaty 146/152
tez takie mam i w tym rozmiarze :D


zuzia

Cytat: salsa w 27 Maj 2014, 21:28:26weź wieksze rozmiary, bo mają zaniżoną rozmiarówkę - na Aleksa teraz juz 92 jest OK
a wg. mnie wcale nie mają zaniżonej rozmiarówki. Te koszulki z endo, które ma M. zgadzają się z innymi koszulkami w tym rozmiarze. niektóre nawet są większe.

salsa

Zuzia, ja mowie o serii dla niemowlaka, ktora konczy się na rozmiarze 92 - nie wiem jak serie dla chłopców, mam kilka kupionych w tych większych rozmiarach ale jeszcze nie wyciągałam i nie mierzyłam

86 z endo jest duzooo mniejsze niż 86 z lidla i trochę mniejsze niż 86 z H&M czy Kappala
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

feeling.good

dla mnie też rozmiarówka endo jest zaniżona. Stas ma koszulki na 110, i wszystkie są na styk. Z inych firm nosi 104 i są luźne. Moim zdaniem endo ma bluzki dość szerokie, krótkie i rękawy ma też krótkie. Kupuję je Stachowi tylko jak jest jakaś fajna kolekcja. Ostatnio były piłkarskie, więc musiałam wziąć :)

Kasia

O tak, endo z długim rękawem nie kupuje bo jak na długość dobre i rękaw dobry to tulow jak jeden wielki wór :) właśnie takie to lidlowych podobne.

mobka

Cytat: feeling.good w 28 Maj 2014, 15:06:37
dla mnie też rozmiarówka endo jest zaniżona. Stas ma koszulki na 110, i wszystkie są na styk. Z inych firm nosi 104 i są luźne. Moim zdaniem endo ma bluzki dość szerokie, krótkie i rękawy ma też krótkie. Kupuję je Stachowi tylko jak jest jakaś fajna kolekcja. Ostatnio były piłkarskie, więc musiałam wziąć :)
U nas identycznie.

salsa

co do koszulek z długimi rekawami to się nie wypowiem, bo nie kupowałam, mamy tylko t-shirty i te uwazam ok, ze są luźniejsze :) no ale rozmiar 92, bo inne za krótkie - tak jak mówicie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


salsa

która to szukała body dla niemowlaka rozpinanych z przodu? jest promocja w endo - moze cos się znajdzie: http://endo.pl/kategorie/dla_niemowlaka/body_pajace_i_spiochy.xml
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marcheewka

w h&m nadal jest promocja na ubrania z serii basic 3 w cenie 2

kupiłam dzisiaj dwie spódniczki i sukienkę ( jedna spódniczka gratis)




ishka82

kupiłam dziś w Biedronie książeczki z serii "Basia" po 8,99 :D