promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: bozena.dp w 18 Sie 2011, 16:11:43
a ja kupiłam te body z lidla, widzę, że jako jedyna :P

ja kupiłam dla Kasi.
te w paseczki to takie średnie, ale to białe (z kompletu z długim) i granatowe z krótkim są całkiem ok.

Lwica

Byłam w jednym z większych Lidli i cholera spodenki wymiotło piżamki-pajacyki też. Bluzek i body było więcej. Wzięłam młodemu komplet paski i wóz szeryfa, spodnie jeszcze jedne na pewno chce już dzwoniłam do mamy żeby poszła wziąć i do Biedronki po kask na rower i hulajnogę dla małej bo teraz są w fajnych kolorach i wzorach.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!


rilla

w lidlu kupiłam tylko rajstopy, body byly małe

w realu pampersy w jumbopacku 4 za 44,95

konwalia

w mothercare 2 za 1 z wyprzedazy

w tesco chusteczki huggies pure 2op 7,49, pampersy 48,99+bon na 10zł

konwalia

poszłam po te huggies pure, taaa pusta półka

Lwica

#156
W Tesco robią porządki i czystki. Jeszcze bardziej  przecenione ciuszki teraz -30% a na wieszakach -70% .
Ja dziś brałam body dla młodego za zawrotną cenę 6 zł za sztuke. Z serii Disney ok 15 zł. No i oczywiście wielopaki pajaców body też poprzeceniane.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

konwalia

w netowym coccodrillo jest promocja na kombinezony

Lwica

Cytat: konwalia w 02 Wrz 2011, 10:11:46
w netowym coccodrillo jest promocja na kombinezony

ooo przypomniałaś mi, że mam podjechać do Factory do dzieciowych sklepów zobaczyć co mają.  :beer:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

W Biedronce od dziś super pojemniki kolorowe na zabawki dla dzieci firmy OKT (robią przeróżne super pudełka) za dobrą cenę 13,99 są dwa typy i różne kolory. My już kupiłyśmy 4 i zobaczymy jak poprzekładamy zabawki czy nam jeszcze będzie potrzeba. Miała Wiki do tej pory skrzynie ale one mają wypukłe pokrywy i muszą stać obok siebie i dużo miejsca zajmują, tutaj można jeden na drugim postawić.

http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/oferta_tygodnia/#
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

a auchan pampki jumbo packi po 42 czy 43zł
4 wychodza po 60gr.

martullek

a jutro można pobrać ze strony rossmanna kod na pampersy za 39,99. tylko nie wiem czy wszystkich to dotyczy, bo na obrazku są chyba pieluchomajtki (?)

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

twinnie77

Cytat: martullek w 05 Wrz 2011, 13:30:52
a jutro można pobrać ze strony rossmanna kod na pampersy za 39,99. tylko nie wiem czy wszystkich to dotyczy, bo na obrazku są chyba pieluchomajtki (?)
\
Ja z kodem kupiłam trójki, więc chyba na wszystkie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

Cytat: twinnie77 w 07 Wrz 2011, 09:10:22
\
Ja z kodem kupiłam trójki, więc chyba na wszystkie :)

ja się na kod nie załapałam. miałam czekać do północy, ale zapomniałam, a rano już nie było

konwalia

Cytat: martullek w 07 Wrz 2011, 10:16:28
ja się na kod nie załapałam. miałam czekać do północy, ale zapomniałam, a rano już nie było
ja o 0:40 juz tez sie nie załapałam ;/

zuzia


Justynna

Cytat: martullek w 07 Wrz 2011, 10:16:28
ja się na kod nie załapałam. miałam czekać do północy, ale zapomniałam, a rano już nie było
też się na kod nie załapałam i wczoraj w Realu nie było pampersów 4  :zly:

Kasia

Justynna zobacz w auchan, tam taniej były niz w realu :)

Justynna

Kasia, o dzięki, bo pilnie muszę kupić. Zapasy się kończą, a dawno nie było promocji

Kasia

ja nie wiem do kiedy ta promocja :knuje: w niedziele kupowałam, jakoś za 42 czy 43zł
rozm. 4 po 60 gr wychodził


zosia2007

#172
w Auchan pampersy sa po 49,99 - wczoraj bylam i patrzylam wiec chyba nie ma jakiejs extra propocji

konwalia

a w tesco ostatnio były te duże kartony po 99,95
ja neidługo będę przechodzić na czwórki, to będę szukać promocji :D

Justynna

Cytat: zosia2007 w 07 Wrz 2011, 10:56:23
w Auchan pampersy sa po 49,99 - wczoraj bylam i patrzylam wiec chyba nie ma jakiejs extra propocji
no nie ma