promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Kasia
to może tak:
przyślij mi plisssss smsa wieczór wcześniej (bo ja ostatnio nie mam głowy do takich rzeczy) a ja sie z rubinem porozumiem już.

Kasia

#126
oooo to byłoby super

jakby się bodziaki zdublowały to jeszcze problemu by nie było (miałabym dla chrzesniaka D.)
ale ze śpiworkiem podwójnym bym się ugotowała lol bo tamten śpiworka nienawidzi i nawet ma :D

zuzia


Kasia

#128
młody spi, teraz pozyczylismy na próbe i jest ekstra
młody się nie wybudza że mu zimno :D
a nawet chodzic w tym potrafi jak mu potrzeba :D

Dodany tekst: 09 Sie 2011, 10:49:27

Michał musi mieć ciepło w nocy, inaczej się budzi, a znowu z kołdry koca się rozkopuje
i tak o 4-5 rano się budzi bo mu zimno i płacze i do nas przychodzi
w spiworku ładnie spi, nie wybudza się z zimna, tylko wtedy jak mu se chce poprzytulac :D

rubin04

Kaisa, ja juz z Zuzią się skoordynuję.

Mojego to w ramach kary bym w taki śpiworek pakowała :D
On właściwie to mało kiedy śpi pod kołdrą - zawsze ja wywala z łózka albo się na niej kladzie - on raczej z tych "zimnolubnych"
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

MIchał chyba też by sie nie dał wpakować w śpiworek :knuje:
ale on to sie z kolei strasznie kręci, wierci, kombinuje. ostatnio go w nogach znalazłam :)

Kasia

#131
no mój od małego w dzień lubi się chłodzic ale w nocy musi mieć cieplutko :D
myślałam że bedzie protestował na śpiworek a tu niespodzianka, bo młody sobie z nim poradził (chodzic w nim potrafi) i nie oprotestował :D

no i ciepło nad ranem ma i komary go tak nie ciachają po ciele ;)

Dodany tekst: 09 Sie 2011, 11:04:15

ale normalnie to on tez się wierci kreci, nie raz spadł już łózka :D

ddu

helena prawie od urodzenia śpi w śpiworku
jak czasem jej nie zapnę, to śpi NA kocu/kołdrze/czymkolwiek. i gołe stopy jak lody.
a śpiworek ogranicza jej szaleństwa i szybciej usypia

kotabma

Kasia ale teraz latem tez go ladujesz w spiworek?
Zosia spi "przykryta" pielucha tetrowa albo flanelowa. ale za to w pajacu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

latem? w tym roku lata jeszcze nie było lol

ale tak, Michał w dzień lata rozgogolony ale w nocy spi w pajacu i dopiero teraz gdzies od dwóch tygodni, pierwszy raz w tym śpiworku. Wcześniej śpiworka nie mieliśmy, bo myslałam że młody oprotestuje
przez przypadek pozyczyliśmy i okazało się ze jest OK


tak naprawde wieczorem to młodemu pajac wystarcza, w samej pieluszce też by usnął
problem pojawia się w nocy, nad ranem, gdy jest naprawde chłodno, tak o 4-6 rano

yoy

śpiworki są suuuuper! :D Franek też śpi w śpiworku- kocyk rozkopuje w 3 sekundy :D kołderki nie mamy w ogóle. Za to śpiwór super. I ogranicza troche jego ruchliwość w czasie snu. Chociaż ostatnio odkrył, że raczkować się da w spiworku, a co! :D

Kasia

alarm spiworkowy odwołany D: pozyczony stał się własnością :D
to w zasadzie bodziaków  pragne ;) tych najwiekszych, na wyrost musza byc :d nie na teraz

bozena.dp

kasia a ty widziałaś, że największy rozmiar tych bodziaków to 104 chyba (o ile dobrze widziałam), no i nie wiem jaki rozm. teraz nosi twój M. ;)

Kasia

#138
Cytat: bozena.dp w 10 Sie 2011, 01:03:35
Kasia a ty widziałaś, że największy rozmiar tych bodziaków to 104 chyba (o ile dobrze widziałam), no i nie wiem jaki rozm. teraz nosi twój M. ;)

podejrezwam że to bedzie rozmiar 98-104, w lidlu z reguły sa podwójne rozmiary
mniejszy 86-92 moze być za mały na zimę :knuje:

zresztą na juz to ja bodziaki mam, kupiłam teraz na wyprzedaży w mothercare,

a dwa bodziaki z krótkim + 2 bodziaki z długim mi nie zawadzą, trudno je normalnie dostać (w tym rozmiarze) i sa w mega wysokich cenach (strasznie bodziaki podrozały) wiec ten lidl to jak zbawienie :D

jak bedę dobre to super, beda na zime  a jak nie to poleżą, tez się nic nie stanie :D

Lwica

W Tesco są wyprzedaże za 12 zł są super śliniaki-fartuszki. Wzięłam Wiki w sumie nie do jedzenie, bo ona sama już dawno ładnie je. Ale super się nada do malowania farbami, ciastoliny itd.
Oczywiście dla dziewczynek wszystkie były różowe Helllo Kitty, Minnie itd.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

natka

Dorotka1981 oo, dzieki na info, polece do tesco :)
a ja niedawno wrocilam z lidla...matko, 2 godz po otwarciu sklepu i wlasciwie nie bylo w czym wybierac. Szczegolnie rozszely sie spodenki i te bluzeczki, bodziaki takie sobie. za to skarpetki calkiem przyzwoite :)


iksa_nl

Maz w drugim lidlu dopadl spiworek bo w pierwszym rzucili tylko dwa (promocja!) i to te najmniejsze.
Portki, bluzki, body, etc. jeszcze byly i glownie w wiekszych rozmiarach 86-92 (my kupowalismy 74-80). Swoja droga ciekawa jestem jakie rozmiarowo i jakosciowo sie okaza...

Lwica

No ja prosiłam mamę żeby u siebie rano poszła. To jedne spodenki sztruksowe jej się udało wziąć była ok 8 a już przebrane - nie wystawione nawet bo kasjerki i pracownice już "zagarnęły".
Mam taki naiwny zamiar dziś przed wizytą u neurologa podjechać do Lidla i zobaczyć jeszcze te bluzeczki jeśli coś w ogóle jeszcze będzie.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zuzia


marcheewka

#145
Pojechalam dzisiaj rano do Lidla koło mojego domu i byl w remoncie wrrr, ale za to ten koło mojej pracy był otwarty. Kupiłam śpiworek, chcialam 110 ale był tak długaśny, że kupiłam 90. Teraz Ola ma taki 85 i jest jeszcze duży zapas. Ten śpiworek z lidla jest grubsz, wiec bedzie na jesien/zimę. Kupilam też spodenki sztruksowe rózowe na 86 i bordowe w kwiatki na 80, bo nie było juz większych. Ciekawa jestem, czy będa dobre?

Chciałam też bluzeczki, ale ostatecznie zrezygnowalam, bo nie byly takie ladne jak na zdjeciu. Chcialam też skarpetki z abs, ale były tylko grube, frotowe i nie ładne.

Dodany tekst: 18 Sie 2011, 12:22:33

Cytat: Dorotka1981 w 18 Sie 2011, 12:14:03
No ja prosiłam mamę żeby u siebie rano poszła. To jedne spodenki sztruksowe jej się udało wziąć była ok 8 a już przebrane - nie wystawione nawet bo kasjerki i pracownice już "zagarnęły".
Mam taki naiwny zamiar dziś przed wizytą u neurologa podjechać do Lidla i zobaczyć jeszcze te bluzeczki jeśli coś w ogóle jeszcze będzie.

Dorotka, ja bylam ok 9 na Karkonoskiej i było dość dużo jeszcze - śpiwory przebrane, ale chyba wszystkie dlugości były, spodenek sztruksowych dużo, ale bez rozm 86 ( ja ostatnie wzielam), były bluzeczki, body, pajace.

Szkoda, ze nie pisalaś, ze chcesz kupiłabym ci. jak chcesz to mogę po pracy zobaczyć jeszcze.

Lwica

Cytat: marcheewka w 18 Sie 2011, 13:19:51Dorotka, ja bylam ok 9 na Karkonoskiej i było dość dużo jeszcze - śpiwory przebrane, ale chyba wszystkie dlugości były, spodenek sztruksowych dużo, ale bez rozm 86 ( ja ostatnie wzielam), były bluzeczki, body, pajace.Szkoda, ze nie pisalaś, ze chcesz kupiłabym ci. jak chcesz to mogę po pracy zobaczyć jeszcze.

Dzięki  :beer: ale bluzki u mamy też były, ale ja sama chciałam je zobaczyć i dotknąć. Może wezmę dla małego i dla Wiki jeśli będą duże rozmiary.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

natka

Bluzki calkiem przyzwiote, chyba lepsze od bodziakow. Spodenki fajne w dotyku, miekki sztruks..u mnie tylko czarne byly :( i to resztki a chcialam te brązowe w kratkę. w drugim Lidlu w Kędzierzynie podobna sytuacja. A w ogole weszłam do sklepu i naraz widzę chmarę kobiet przy tych koszach ;)

magdalinska

ja kupiłam rajtuzy i skarpetki, nie wiem czy skarpetki nie beda za małe....

bozena.dp

a ja kupiłam te body z lidla, widzę, że jako jedyna :P