promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

w real dwupak pampersow np. 4 -70szt po niecale 85 zl

mobka

Cytat: zosia2007 w 27 Lip 2011, 15:10:17
w real dwupak pampersow np. 4 -70szt po niecale 85 zl
Czyli ok. 61gr zasztuke. Specjalnie jechalam ostatnio ;D

marcheewka

Byłam dzisiaj w carefurze po pampersy 4 i nie było żadnej paczki! Tylko 3 i 5. Pytałam sprzedawcę, podobno nie przyszły do nich te 4... Szkoda, bo już nam mało zostało.

martullek

czyli o 4+ pewnie tez mozna zapomniec...

zuzia

Cytat: martullek w 28 Lip 2011, 21:50:11
czyli o 4+ pewnie tez mozna zapomniec...
one chyba w kartonach nie bywają

abkasia


konwalia

Cytat: mobka w 27 Lip 2011, 19:47:25Specjalnie jechalam ostatnio
a to się wtedy opłaca?
serio pytam, jak się doliczy te 5-10zł za benzynę i czas to nadal warto?

marcheewka

Cytat: konwalia w 29 Lip 2011, 07:09:24
a to się wtedy opłaca?
serio pytam, jak się doliczy te 5-10zł za benzynę i czas to nadal warto?

Dla mnie warto bo my zazwyczaj dużo kupujemy - kilka kartonów czy paczek - czasem też dla znajomych. Ostatnio kupiliśmy 8 paczek 4 po 70 szt bo były w super cenie, ale już sie kończą. Przy okazji robimy inne zakupy.
Po jedną paczkę nigdy nie jadę, chyba że jestem w sklepie  i zobaczę promocję to kupię.

feeling.good

marchewka ja kupowałam te kartony w carrefourze w Galerii Dominikańskiej. W środę 4 były. I 4+ i 5 też

Kasia

Cytat: konwalia w 29 Lip 2011, 07:09:24
a to się wtedy opłaca?
serio pytam, jak się doliczy te 5-10zł za benzynę i czas to nadal warto?

ja nieraz też specjalnie do któregoś sklepu jadę po pamki ale do innego niespecjalnie tez trzeba dojechać
a tam gdzie jadę specjalnie to od razu robię zakupy stardardowe i do "mojego" sklepu już nie musze jechać :D
no i z reguły też kupuję większą ilość :D


magdalinska

bywaja, ja w carrefourze kupiłam 2 dni temu karton 4+

a po pracy mam praktycznie do kazdego sklepu po drodze, wiec nie mam problemu :D

Kasia

ja mam większość hipków w okolicy, w zasadzie tylko kauflanda mi brakuje ale tam znowu kumpel mój pracuje wiec jak coś trzeba to w każdej chwili kupić mi moze :D z dowozem do domu wtedy mam :d

mobka

NO ja do reala mam blisko, ale podjechac musze. A prezy okazji kupilam jeszcze kilka inncyh rzeczy, ktorych u mnie w tesco nie ma ;D

marcheewka

#114
ja mam blisko do carefura i tesco. Real niestety na końcu świata, ale jutro jedziemy na urodziny i bezdiemy w okolicy. Wstąpię po chusteczki pampers, może jeszcze będą.

Feeling dzięki za namiar na pieluchy w galerii dominikańskiej, mąż pojechał i kupił 4 kartony :point_lol:

ishka82

w Cocodrillo przeceny do 70% :D nawet w mojej wsi jest duży wybór i super ceny :D


emcia


Justynna

Mój mąż kupił wczoraj Michałowi bańki mydlane, no jaką M. miał radochę, to szok. Gonił je, próbował łapać i chichrał się na całego. Śmialiśmy się razem z nim :) Te z Lidla chyba kupię

Kasia

#119
lidl, nawet fajne ciuszki dzieciece, raczej dla maluchów ale i dla wieksze nieraz się załapią :D
http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=XStxW5
druga część gazetki

Dodany tekst: wto, 9 sie 2011, 09:30:51

bedzie któras jechała z rańca do lidla?
18 sierpnia?

zuzia


rubin04

Kasia a napsiz co chcesz bo moze ja będę!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#122
chce niebieski śpiworek na 110
body niebieskie z krótkim ten najwiekszy rozmiar, pewnie 98-110
body niebieskie z długim tez ten rozmiar 98-110

zalezy mi bardzoe bardzo!!!!! :pray:


Dodany tekst: 09 Sie 2011, 10:40:48

a robin, w którejś gazetce lidlowej jest pościel dla wiekszych dzieci (chyba) w piratów

zuzia

Kasia
to weź sobie jakieś przypomnienie ustaw i do mnie dzwoń!

Kasia

tylko ja bedę miała problem z koordynacja zakupów :( bo nas nie bedzie :( a jak bedę koordynowała to zabule za te zakupy podwójnie lol

kurde co tu zrobić :knuje: