Autor Wątek: promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci  (Przeczytany 96879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci
« dnia: 29 Sie 2009, 08:29:26 »
to jest miejsce w ktorym bedziemy mogly sie podzielic informacjami np o promocjach na pampersy,wyprzedazach ciuszkow w sklepach,sprzedawcach na allegro majacych najtaniej ,aptekach majacych najtaniej szczepionki itp
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2010, 21:42:41 wysłana przez brawurka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Cze 2011, 11:13:54 »
no to prosze wpisywac obecne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

feeling.good

« Odpowiedź #2 dnia: 08 Cze 2011, 11:22:00 »
to ja powtórzę za zuzią: w tesco od dziś karton pampersów za 99,95 + promocja na pampers premium care za 79,99

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 08 Cze 2011, 11:22:00 »

marax

« Odpowiedź #3 dnia: 08 Cze 2011, 11:41:28 »
w polo widzialam promocje pampkow za ok 38 zl ale nie wiem jaka paczka bo widzialam na bilbordzie

konwalia

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Cze 2011, 16:32:37 »
to ja też się powtórzę-od 16,06 wyprzedaż HM

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Cze 2011, 16:32:37 »

martullek

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Cze 2011, 21:07:48 »
mleko gerber w realu za 13,99 plus drugie za 1 grosz, czyli wychodzi 7 pln za pudełko - do 14 czerwca

kotabma

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Cze 2011, 14:27:18 »

feeling.good

« Odpowiedź #7 dnia: 14 Cze 2011, 08:52:35 »
powoli zaczynają się wyprzedaże w h&m. Udało mi się wczoraj kupić koszulę, która bardzo mi się podobała za 20 pln Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #8 dnia: 14 Cze 2011, 10:03:09 »
Ja bylam wczoraj w H&M w Reducie i totalnie nic przecenione nie bylo. (no jeden maly wieszak dla dziewczynek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #9 dnia: 14 Cze 2011, 10:04:14 »
wyprzedaże w HM chyba jeszcze nie ruszyły na dobre
ale na tych wieszakach to nieraz mozna cos trafić i poza wyprzedażami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 14 Cze 2011, 10:05:18 »
powoli zaczynają się wyprzedaże w h&m. Udało mi się wczoraj kupić koszulę, która bardzo mi się podobała za 20 pln Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dla mlodego? biala bez kolnierzyka? ja chcialam wczoraj i byly na 80 albo 62, czyli juz jednak za male Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #11 dnia: 14 Cze 2011, 10:10:48 »
Ja wczoraj byłam w złotych kutasach i dużo rzeczy było przecenione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nic nie kupiłam, bo szafa Leny pęka w szwach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #12 dnia: 14 Cze 2011, 10:32:56 »
wczoraj akurat zaczęli przeceniać. Panie miały przenośny wieszak i na niego wrzucały rzeczy.
dla mlodego? biala bez kolnierzyka? ja chcialam wczoraj i byly na 80 albo 62, czyli juz jednak za male Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

takiej chyba nie widziałam. Wzięłam mu tradycyjną, z długim rękawem w kolorową kratkę. Trochę w niej fioletu, dlatego mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #13 dnia: 14 Cze 2011, 10:33:21 »
Nic nie kupiłam, bo szafa Leny pęka w szwach Cheesy
jaka twarda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
uczą tego na jakiś kursach? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #14 dnia: 14 Cze 2011, 10:34:09 »
jaka twarda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
uczą tego na jakiś kursach? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szybko uciekłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 14 Cze 2011, 10:34:09 »

twinnie77

« Odpowiedź #15 dnia: 14 Cze 2011, 10:55:48 »
Ja wczoraj byłam w złotych kutasach i dużo rzeczy było przecenione

Gdzie??????????  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #16 dnia: 14 Cze 2011, 11:22:47 »
mam komentarz do pieluch DADA z Biedronki tych premium czy comfrot czy jak im tam
uzywalismy juz kilka paczek naprawde dlugo i naprawde bylam nimi zachwycona, jednak teraz odkrylam że z tyłu na wysokości pasa od tych pieluch jakby klej zostaje młodemu na skórze - wiecie takie fragmenty jak po zdjeciu starodawnego plastra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trudno bylo mi to zauwazyc bo mlody czesto po kilka godzin łazi w samych majtkach i do konca nie zczaiłam skad na pleckach/pupie te klejowe resztki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co za chamówa no Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie jest to jakaś mega rzecz bo nie zawsze sie robi, można z tym żyć itd ale jednak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

magdalinska

« Odpowiedź #17 dnia: 17 Cze 2011, 10:11:14 »
w tesco promocja bobofrutów, 4szt po 8,49, 1szt wychodzi po 2,12 - dobra cena

kotabma

« Odpowiedź #18 dnia: 17 Cze 2011, 10:14:36 »
w tesco promocja bobofrutów, 4szt po 8,49, 1szt wychodzi po 2,12 - dobra cena
w PiP byly po 1,5 zl/szt - to byla dobra cena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #19 dnia: 17 Cze 2011, 10:46:26 »
to faktycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja juz baaaaardzo dawno nie widziałam ponizej 2zł.... a ostatnio to w ogole nie bylo promocji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #20 dnia: 19 Cze 2011, 01:01:23 »

ja tam mało kupuje, zresztą jak jadę na zakupy dla siebie to Ani nic nie kupuje. Poza tym już nie mieszczę jej rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #21 dnia: 19 Cze 2011, 19:18:19 »
sa juz wyprzedaze w reserwed dzieciecym,
kupilam malemu spodnie jeansowe za 29.90 i szorty za 39 zl,

Dodany tekst: 19 Cze 2011, 19:26:21
dodam, ze te jeansy sa podpisane na metce jako dziewczece...
 ale poza malutka metalowa gwiadka przy pasku z tylu, ktorej i tak pod koszulka nie widac, to wygladaja jak chlopiece Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Cze 2011, 19:26:21 wysłana przez abkasia »

ddu

« Odpowiedź #22 dnia: 21 Cze 2011, 20:43:37 »
od jutra przeceny w mothercare
w związku z tym, ze w toruniu nie ma, kupcie coś helenie, co? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #23 dnia: 21 Cze 2011, 20:46:18 »
ale co? :>

ddu

« Odpowiedź #24 dnia: 21 Cze 2011, 20:50:09 »
coś ładnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ona nosi teraz rzeczy na 74-80, ale już na 80 mam niewiele, a na potem to nic
najbardziej mi zależy na spodniach, bo przecież normalne ceny spodni dla dzieci są wyższe niż dla mnie