promocje obnizki wyprzedaze rzeczy dla dzieci

Zaczęty przez marax, 29 Sie 2009, 08:29:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

to jest miejsce w ktorym bedziemy mogly sie podzielic informacjami np o promocjach na pampersy,wyprzedazach ciuszkow w sklepach,sprzedawcach na allegro majacych najtaniej ,aptekach majacych najtaniej szczepionki itp

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

to ja powtórzę za zuzią: w tesco od dziś karton pampersów za 99,95 + promocja na pampers premium care za 79,99

marax

w polo widzialam promocje pampkow za ok 38 zl ale nie wiem jaka paczka bo widzialam na bilbordzie

konwalia

to ja też się powtórzę-od 16,06 wyprzedaż HM

martullek

mleko gerber w realu za 13,99 plus drugie za 1 grosz, czyli wychodzi 7 pln za pudełko - do 14 czerwca

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

powoli zaczynają się wyprzedaże w h&m. Udało mi się wczoraj kupić koszulę, która bardzo mi się podobała za 20 pln :D

mobka

Ja bylam wczoraj w H&M w Reducie i totalnie nic przecenione nie bylo. (no jeden maly wieszak dla dziewczynek ;))

Kasia

wyprzedaże w HM chyba jeszcze nie ruszyły na dobre
ale na tych wieszakach to nieraz mozna cos trafić i poza wyprzedażami :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: feeling.good w 14 Cze 2011, 08:52:35
powoli zaczynają się wyprzedaże w h&m. Udało mi się wczoraj kupić koszulę, która bardzo mi się podobała za 20 pln :D

dla mlodego? biala bez kolnierzyka? ja chcialam wczoraj i byly na 80 albo 62, czyli juz jednak za male ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Ja wczoraj byłam w złotych kutasach i dużo rzeczy było przecenione :D

Nic nie kupiłam, bo szafa Leny pęka w szwach :D

feeling.good

wczoraj akurat zaczęli przeceniać. Panie miały przenośny wieszak i na niego wrzucały rzeczy.
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Cze 2011, 10:05:18
dla mlodego? biala bez kolnierzyka? ja chcialam wczoraj i byly na 80 albo 62, czyli juz jednak za male ;)

takiej chyba nie widziałam. Wzięłam mu tradycyjną, z długim rękawem w kolorową kratkę. Trochę w niej fioletu, dlatego mi się podoba :)

konwalia

Cytat: Angie w 14 Cze 2011, 11:10:48Nic nie kupiłam, bo szafa Leny pęka w szwach Cheesy
jaka twarda lol lol
uczą tego na jakiś kursach? :D

Angie


twinnie77

Cytat: Angie w 14 Cze 2011, 11:10:48Ja wczoraj byłam w złotych kutasach i dużo rzeczy było przecenione


Gdzie??????????  :crazy: :crazy: :crazy:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

mam komentarz do pieluch DADA z Biedronki tych premium czy comfrot czy jak im tam
uzywalismy juz kilka paczek naprawde dlugo i naprawde bylam nimi zachwycona, jednak teraz odkrylam że z tyłu na wysokości pasa od tych pieluch jakby klej zostaje młodemu na skórze - wiecie takie fragmenty jak po zdjeciu starodawnego plastra :crazy: trudno bylo mi to zauwazyc bo mlody czesto po kilka godzin łazi w samych majtkach i do konca nie zczaiłam skad na pleckach/pupie te klejowe resztki :crazy:
co za chamówa no :foch: nie jest to jakaś mega rzecz bo nie zawsze sie robi, można z tym żyć itd ale jednak :crazy:

magdalinska

w tesco promocja bobofrutów, 4szt po 8,49, 1szt wychodzi po 2,12 - dobra cena

kotabma

Cytat: magdalinska w 17 Cze 2011, 11:11:14w tesco promocja bobofrutów, 4szt po 8,49, 1szt wychodzi po 2,12 - dobra cena
w PiP byly po 1,5 zl/szt - to byla dobra cena ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

to faktycznie ;) ja juz baaaaardzo dawno nie widziałam ponizej 2zł.... a ostatnio to w ogole nie bylo promocji :/

errata

Cytat: konwalia w 14 Cze 2011, 10:33:21
jaka twarda lol lol
uczą tego na jakiś kursach? :D

ja tam mało kupuje, zresztą jak jadę na zakupy dla siebie to Ani nic nie kupuje. Poza tym już nie mieszczę jej rzeczy ;D

abkasia

#21
sa juz wyprzedaze w reserwed dzieciecym,
kupilam malemu spodnie jeansowe za 29.90 i szorty za 39 zl,

Dodany tekst: 19 Cze 2011, 19:26:21

dodam, ze te jeansy sa podpisane na metce jako dziewczece...
ale poza malutka metalowa gwiadka przy pasku z tylu, ktorej i tak pod koszulka nie widac, to wygladaja jak chlopiece ;)

ddu

od jutra przeceny w mothercare
w związku z tym, ze w toruniu nie ma, kupcie coś helenie, co? ;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

coś ładnego ;)

ona nosi teraz rzeczy na 74-80, ale już na 80 mam niewiele, a na potem to nic
najbardziej mi zależy na spodniach, bo przecież normalne ceny spodni dla dzieci są wyższe niż dla mnie