Autor Wątek: Puder/podkład w kompakcie  (Przeczytany 4830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Puder/podkład w kompakcie
« dnia: 24 Sie 2009, 16:37:53 »
Rozbił mi się puder i muszę kupić nowy. Może coś doradzicie? Zastanawiam się nad pudrem/podkładem w kompakcie, kiedyś miałam Max Factor Facefinity i nadawał się zarówno do poprawek makijażu, czyli nakładania na normalny podkład, a jak się spieszyłam to nakładałam tylko ten kompakt i też trochę krył.

Mam na oku dwa na podstawie opinii na wizażu:
CLINIQUE ALMOST POWDER i CHANEL MAT LUMIERE
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Clinique jest sporo tańszy, ale ma brzydkie opakowanie, a ja lubię ładne puzderka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chanel wygląda ładnie, ale ta cena..

Pomożecie?
Imagine there is no hate

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

mayagaramond

Odp: Puder/podkład w kompakcie
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sie 2009, 16:45:28 »
hm, mnie pani umalowala kiedys sheiseido. ladnie wygladal przez pierwsza godzine, pozniej niestety nie za dobrze, bo ja mam niby tlusta ale i sucha skore.

A innych doswiadczen z kompaktami nie mam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

« Odpowiedź #2 dnia: 24 Sie 2009, 16:46:36 »
inkageo
clinique faktycznie nie ma zbyt ładnej puderniczki ale ja go polecam.
może ew. estee lauder?

inkageo

« Odpowiedź #3 dnia: 24 Sie 2009, 16:49:33 »
Ten mój rozbity to był Estee Lauder (So Ingenious) i zachwycona nie byłam. Puzderko ładne, puszek milusi, ale sam puder bardzo przeciętny..

Dodany tekst: 24 Sie 2009, 16:51:24
W domu pudruję się sypkim, ale potrzebuję czegoś z lusterkiem do poprawek poza domem i awaryjnego malowania w podróży, czy na plaży. Żeby filtry też miał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Sie 2009, 16:51:24 wysłana przez inkageo »

effik

« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sie 2009, 18:40:01 »
sama ci nie pomogę, bo takowych nie używam, ale koleżanka ma tego Clinique'a i jest zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Sie 2009, 18:40:23 wysłana przez effik »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sie 2009, 18:42:03 »
No to powiem, co ja mam. Puder mam tylko matujący, mało kryje - Clinique jakiś. Mnie wystarcza do poprawek w ciągu dnia. A podkład mam w kompakcie Smashboxa - jest rewelacyjny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Świetnie się rozprowadza, nie jest ciężki, ale kryje - no super jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #6 dnia: 24 Sie 2009, 18:43:23 »
A co to za Smashbox? Znaczy markę znam, ale konkretnie jaki to?

effik

« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sie 2009, 18:46:05 »
szelma aż sobie luknęłam na te smashboxy. zapowiadają się przyjemnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #8 dnia: 24 Sie 2009, 18:46:57 »
Szelma jest tu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Sie 2009, 19:04:03 »
inkageo, ten: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sie 2009, 19:07:17 »
inkageo, ten: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kurcze brałabym bez zastanowienia, ale jest tylko jeden ciemny odcień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Właśnie takiego cusia chcę..

mayagaramond

« Odpowiedź #11 dnia: 24 Sie 2009, 19:16:44 »
A w DE strawberrynet sie nie wyswietla!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Sie 2009, 19:16:50 wysłana przez mayagaramond »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Sie 2009, 19:18:53 »
inkageo, ja mam odcień 0 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Napisz do Dragona i zapytaj się, gdzie kupowała, bo ja nie pamiętam, a był tańszy niż na Strawberry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Co prawda z przesyłką może być problem, ale może nie.

inkageo

« Odpowiedź #13 dnia: 24 Sie 2009, 19:46:50 »
Ok, dzięki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szaraczek

« Odpowiedź #14 dnia: 16 Wrz 2009, 23:04:17 »
Pewnie już kupiłaś...
Ale w razie czego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja bardzo polecam Clarins Express Compact Foundation. Dobrze kryje, można go stosować na sucho i mokro, ma bardzo ładne czerwone opakowanie i przede wszystkim mozna dokupić później wkład za połowę ceny. IMO o wiele lepszy od Cliniquea.
Natomiast absolutnie najlepszym pudrem jaki miałam (właściwie mam teraz - na ślub i wesele, oszczędzam... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) jest puder w kompakcie La Prairie.