Jesienna garderoba

Zaczęty przez mayagaramond, 24 Sie 2009, 09:56:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

goga, ło rany, diabelna laska z ciebie :D :D

damka

a ja szukam botków ale jedyne jakie mi sie podobaja to te od christiana louboutin, wszystko przez Maye ;)

latam po stronach i nic
jak by Wam sie cos rzuciło będę wdzięczna  :)

mayagaramond

Z wloch przywiozlam nie za wiele:

zamszowe mary jane's (czarne)
czarno-szare korale z kamieni
i uwaga - dzinsy z H&M lol lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

Cytat: mayagaramond w 07 Wrz 2009, 11:12:12
Z wloch przywiozlam nie za wiele:

zamszowe mary jane's (czarne)
czarno-szare korale z kamieni
i uwaga - dzinsy z H&M lol lol



i nic z orsaya.... :(
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#104
Cytat: suegro w 07 Wrz 2009, 12:37:41
i nic z orsaya.... :(

ani jednego nie widzialam, byl jeden H&M w wicenzy i  zara, w Veronie byla bershka, a reszta to diory, furle i D&G ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Ja jak na razie zakupilam zeilony rozpinany sweterek w Mohito, tam tez fioletowa bluzke z krotkim rekawem z kokarda przy polgolfiku. Do tego dokupilam drewniane brazowe korale w reserved. I postanowilam na jesien kupic ze 2 spodnice i kolorowe rajstopy do tego :) Chyba dzis wyruszam na zakupy ;) Ewentualnie jakbym spodnic nie znalazla, to jakies spodnie potrzebuje, bo moje jeansy dziwnie ciasne sie zobily :(

emcia

widziałam fajne granatowe buty (wie, zapóźniona jestem, bo granat panował na wiosnę)
ale widzę, że Goga w granat zainwestowała
tyle, że szpilki, no i gdzie ja w nich pójdę, szpile zakładam tylko na wesela w zasadzie
kurde no..

mayagaramond

Cytat: emcia w 08 Wrz 2009, 17:02:07
widziałam fajne granatowe buty (wie, zapóźniona jestem, bo granat panował na wiosnę)
ale widzę, że Goga w granat zainwestowała
tyle, że szpilki, no i gdzie ja w nich pójdę, szpile zakładam tylko na wesela w zasadzie
kurde no..

tez widzialam ladne we Wloszech i nie kupilam, bo doszlam do wniosku, ze i tak w nich zbyt nie pochodze.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

emcia

Cytat: mayagaramond w 08 Wrz 2009, 17:06:54
tez widzialam ladne we Wloszech i nie kupilam, bo doszlam do wniosku, ze i tak w nich zbyt nie pochodze.

kusić kuszą

effik

zakupiono wczoraj 2 sweterki w H&M ;)
rzeczy w outletach Vero Mody i paru innych nie podobawszy się ;D

mignon

A niech mnie ktoś oświeci czy takie bluzki a la kimono/motyl czy jak to zwać są jeszcze modne czy już passe i kto w tym dobrze wygląda??

konwalia

czy modne to nie wiem, ale raczej "bezbiustne" dobrze będą wygladać

zwierzatko_mojej_mamy

mignon ja mam takie 4 i czuje sie w tym wielce modnie i dobrze  :rotfl: :rotfl: :rotfl: pytanie, czy to prawda  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

aa, wiem co jeszcze chce:

cienki pasek z nitami, najlepiej taki do omotania dwa razy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magoo

Cytat: mayagaramond w 10 Wrz 2009, 21:45:51
aa, wiem co jeszcze chce:

cienki pasek z nitami, najlepiej taki do omotania dwa razy.

dokladnie cos takiego kupilam ostatnio w Vera modzie (czy jak to zwal)

mignon

Cytat: konwalia w 10 Wrz 2009, 20:50:50
czy modne to nie wiem, ale raczej "bezbiustne" dobrze będą wygladać

to idealne dla mnie :D

tachogti

Cytat: mayagaramond w 10 Wrz 2009, 21:45:51
aa, wiem co jeszcze chce:

cienki pasek z nitami, najlepiej taki do omotania dwa razy.
tez taki potrzebuje, ale z nitami polakierowanymi na czarno, bo moj ulubiony kupiony za 11zl rozwala sie po jednym sezonie :(
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik


tachogti

Chodzi za mna jeszcze dzianinowa jesienna swetro- sukienka najlepiej z szalowym kolnierzem  :hmm:
i TO:
http://allegro.pl/item728705326_gorset_38_underbust_czarny_retro_goth_pin_up_emo.html :D :D :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mignon

Cytat: tachogti w 13 Wrz 2009, 14:52:11Chodzi za mna jeszcze dzianinowa jesienna swetro- sukienka najlepiej z szalowym kolnierzem

ja właśnie ostatnio taką nabyłam choć w mało szałowym brązie i bez szałowego kołnierza :D

zwierzatko_mojej_mamy

tachogti TO tez za mna chodzi, tylko zeby bylo obite czyms mniej swiecacym :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

tachogti ze spódniczką?
ja to chcę zobaczyć lol lol

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

tachogti n jedynie ten w paski - ale on tez taki raczej ę ą dupa przez "rz" jakbym chciala sie ubrac do tego to bym wyszla na seksi-sekretare ;) to ja nie chce - niech zrobia taki oblekany swetrem lub bawelna lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

zwierzatko barchanowy ?  :hmm:  lol lol lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P